מחר הפרק האחרון!

loly the one

New member
מה?

אין מצב?! אמרו שיש 57 פרקים, לא?! מה אני אעשה בלי זה? בקשה שתהיה עונה שניה....!

SiM GirL

New member
אבלאבלאבלאבל...

יש 50 פרקים והיום זה הפרק ה-48 לא? אז מחרתיים זה הפרק האחרון! פרק 50! במעריב לנוער כתבו שמחר בגלל שהם נותנים לחלק מן הארץ מוקדם ביום את העיתון...זתומרת שהם כותבים כאילו הם כותבים את זה ומחר מקבלים את זה, אבל בעצם מקבלים את זה היום

lilo the sexit

New member
טעותת

ביום חמישי זה צריך להסתיים... היום יום שלישי! אהה וואלהה צודקתת!! רגעע אני יחשוב... יום חמישי פרק 50 יום רביעי פרק 49 יום שלישי פרק 48! יוו צודקת-תודה!! מזלל!

גבי שובל

יש לי את הסיקו של רועי וינברג (איתי)המספר:274071237 אין לנו את השם רועי אז יאלללללה בביייייייי אני רואה שכולם פה אוהבים את רועי אז בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

אביושה

New member
גבי אתה דפוק?!

* מה אתה מביא את האייסי שלך ואומר שזה של רועי? * למה אתה מדבר ככה בפורום?-מה זה עוזר לך? (מנהלים אתם יכולים לשים לב להודעות שלו אם בא לכם! ) * יש לך פוווווווולללללל שגיאות כתיב ולפי זה רואים שאתה עוד ילד קטן ואתה לא אמור לדעת את המילים האלה בכלל...(לא שזה ממש מזיז לי אבל בכ"ז..) * למה כל נושא של הודעה זה השם שלך? אתה לא רואה שנושאים של אנשים אחרים זה לא השם לשהם? אתה יכול לכתוב :כנסו,יש לי שאלה,תשובה לשאלה וכל אלה אבל למה את השם שלך?

SiM GirL

New member
חחח...

על זה שאמרת שגבי מביא ת'אייסי שלו זתומרת שאת עכבר ניסית ת'אייסי זתומרת שמשעמם לך או מה? למה את מנסה אם את יודעת שזה לא רועי האמיתי? סתם מבזבזת זמן אני אומרת לך...

SiM GirL

New member
סבבה...

שיהיה לך את רועי האמיתי אבל.... מאיפה את יודעת שזה האייסי הפרטי של הילד המסכן ששם ת'אייסי? כי בדקת... ולמה בדקת? זה מה שאני מנסה לשאול אותך מההתחלה...

אביושה

New member
כי מ-ן ה-ס-ת-ם זה שלו!!! כנסי...

את מי הוא יביא? אותך?! את סבתא שלו?! לא בדקתי אבל עם ילד שיש לו יציאות כאלה מוזרות ותקועות מהפה והוא רוצה צומי (לפי מה שהבנתי מההודעות שלו שכל 1 יכול להבין את זה) אז מ-ן ה-ס-ת-ם הוא יביא אותו לא? טוב זזתי לסדר ת'חדר (נראה כמו מזבלה חח) בה ביי כולם! לאב יו -אביה-

זה לא מחר!!!!!!

זה מוחרותיים חחחחחחחחח!
!!!אני מאמינה שתהיה עונה שניה

למעלה