מחר יודיעו על משימה שתשנה את החיים בוילה

Ping Poong

New member
מחר יודיעו על משימה שתשנה את החיים בוילה

יש פרומו בערוץ 20 בהוט, שרשום: "מחר בתוכנית המרכזית - המשימה שתשנה את החיים בוילה".. אז כנראה סוף סוף מתחיל האקשן!!! קולולולו .. נתנו להם שבוע ככה להכיר, להתרגל למצב והכל.. וממחר יתחיל להיות מעניין:) ועוד משהו - מחר יש תוכנית בערוץ 2, בשעה 21:00. לפי הפרסומים בעיתון, התוכנית בערוץ 2 תהיה בימים ראשון ושלישי ב21:00.

BeN ShaDe

New member
צריך אקשן והוא בא בול בזמן.

מחכה לתוכנית. חבל שקשת לא מנצלים את כל הימים שלהם ומשדרים את התוכנית בשני.

Ping Poong

New member
קשת לא יכולים לשדר את התוכנית גם בשני

כי א' יש חוק אם אני לא טועה שאסור יותר מפעמיים ריאליטי בשבוע.. וב' יש להם עוד תוכניות.. הם לא יכולים רק האח הגדול

Ping Poong

New member
../images/Emo208.gif

jaycom

New member
אני דווקא חושב שמדובר על המשימה של הכספת

כי בערוץ 2 עדיין לא שודר כל הקטע עם הכספת ולכן הפרומאים מכוונים לדברים שקרו כבר אבל עדיין לא שודרו.. ותכלס המשימה הזאת לא שינתה הרבה אבל ידוע שפרומואים נוטים להגזים. מחר לדעתי בתוכנית יהיה סיכום של כל הדברים המעניינים שקרו בוילה מאז יום שלישי (שבמרכזה המשימה של הכספת).

shiranosh 17

New member
כן גם אני חושבת ככה.

כמובן שהם מגזימים אבל הם יראו שמאז העניין עם הכספת יש ריבים,מתח,וריכולים...

Ping Poong

New member
אני ממש לא חושב שזה הכספת

כי א' כל בפרומואים הם אומרים "מהי המשימה -שתשנה-" .. יענו תשנה, בעתיד.. וחוצמזה הכספת לא ממש שינתה את החיים בבית. אני חושב שזו משימה אחרת.. וחוץ מזה, הם חייבים לעשות משימה חדשה ומשהו שבאמת ישנה שם ת'מצב.. כי הם מבינים שחייב אקשן. ככה שלפי דעתי זה לא המשימה עם הכספת.

idanoosh17

New member
זה כן הכספת.....

מראים את הכספת בפרומואים ואז רשום...לא הייתה עוד משימה חוץ מזה

Ping Poong

New member
אה, באמת? =\

טוב בכל אופן הם חייבים להודיע על משימה חדשה שתשנה שם ת'מצב.. אי אפשר ככה. אני עדיין אמשיך לקוות שאולי מחר בתוכנית הם יודיעו על משימה חדשה או משהו.

למעלה