מחר יש לי שיעור נהיגה

Alleycat74

New member
מחר יש לי שיעור נהיגה ../images/Emo6.gif

לא נגעתי בהגה כבר 4 שנים ואי לכך אני לקוחת שיעורי רענון לפני פסח.... המורה שלי (אותו אחד שלימד אותי לנהוג במקור) היה קצת המום אתמול כשצלצלתי אליו...אמר לי שרוב האנשים שהוא מכיר לא היו לוקחים שיעורי רענון אלא עולים על ההגה גם אחרי הפסקה כזו ארוכה.... פלא שיש פה כל כך הרבה תאונות דרכים!? בכל מקרה מחר על הבוקר שיעור אחד ולפחות עוד אחד אני אקח בחושך.... אני מתרגשת כמו בפעם הראשונה חחחח

ronnl

New member
נו עכשיו רק נראה אותך עוברת טסט ../images/Emo3.gif

למזלי אין לי רשיון ולא מעוניין באחד בהצלחה

Alleycat74

New member
יש לי רשיון כבר משנת 1998

למזלי לא צתריכה שוב טסט... לא נראה לי שהייתי עוברת עכשיו
לא אבל ברצינות - יש פה כמות מזעזעת של תאונות דרכים קטלניות - במיוחד בשבועות האחרונים. כלי רכב הוא ממש כלי נשק ואני לא מוכנה לקחת הגה ליד בלי רענון. בדיוק שכמו לצלול לא הייתי הולכת עכשיו ללא צלילת רענון (למרות שרשיון יש) אני גם לא אנהג ללא רענון.

sheepii

New member
בההצלחה מחר

לקחתי גם שיעור רענון בביקור בארץ וממש שקשקתי על הכביש. לא נהגתי כבר 5 שנים.יש לי רישיון 10 שנים מתקופת הצבא.. אני ממש נהגת איטית ופחדנית....

Alleycat74

New member
אז זהו שאני על היום הראשון שלוקחת

אוטו בפסח צריכה לנהוג בחושך לכרמיאל וחזרה... בליל הסדר...כבישים עמוסים ואנשים חצי שתויים....

Alleycat74

New member
חזרתי בשלום!

לא דרסתי אף אחד.... ועוד ביום שישי בבוקר אצלינו בקריה... אם מצליחים לנוהג פה ככה מצליחים בכל מקום! המורה היה צריך להזכיר לי כל הזמן להאט (אני נוסעת די מהר
) ולא השתמש בברקס אפילו פעם אחת.... אמר שרואים שהוא זה שלימד אותי לנהוג (צנוע משהו...)
יום שלישי בשעה 7 בערב שיעור נוסף - החושך (נקודת התורפה שלי).

Fair game

New member
ואייי זה מזכיר לי את המערכון

של "הגשש החיוור" שהוא הלך להוציא רישיון

ronnl

New member
אני עוד לא אמרתי כלום

כי עד יום שלישי יש עוד זמן אני ככל הנראה (טיפוסי לי
) אגיד בהצלחה ברגע האחרון

tkuihehr

New member
באמת כל הכבוד

אני לא הייתי לוקח עוד שיעור אחרי שכבר יש לי את הרישיון. אולי הייתי עושה סיבובים עם מישהו, אבל לא שיעור עם המורה שלי.. מצד שני אני לא הפסקתי ל4 שנים, אז אני לא יודע איך הייתי מתנהג אילו... בכל מקרה, יפה לך שאת עושה את זה

Alleycat74

New member
אז זהו שאבא שלי אמר לי שאני אעשה

סיבובים איתו אבל האוטו שלו לא הכי תקין ולא נוח לנהוג בו ואני מרגישה בטוחה יותר כשיש לידי מישהו עם ברקס שיכול לעצור אותי במידת הצורך. כמו שהמורה שלי בעצמו אמר - כשמתקלקלות לך הנעליים - אתה תלך לסנדלר. כשאתה חולה - לרופא וכשאתה צריך משהו שקשור לנהיגה - למורה לנהיגה.

למעלה