מחר שביתה ....

dafgol

New member
מחר שביתה ....

מה עושים עם הילדים
לרזי יש מעון כרגיל, אולי אעלה עם ברי למתחם ונקנה כבר
ות לפסח. אמהות יקרות מה התוכניות למחר ?

S r 35

New member
אני לא יודעת מה השביתה הזו אומרת

אם הגננות שובתות, אז אין לי בעיה כי הצוות של הצהרון יפעיל את הילדים מהבוקר ומבחינתי - עסקים כרגיל. אם הסייעות שובתות, אני בבעיה. וניר יבלה איתי כנראה בעבודה. בחדשות לא אמרו כלום על מערכת החינוך. רונקי במעון פרטי כך שאצלו אין בעיה, הם עובדים. דפנה מקווה שאת מרגישה טוב יותר. מזכירה לך שבסופ"ש אנחנו במגדל העמק.

dafgol

New member
אמרו שכל גני העירייה שובתים

חוץ מחינוך מיוחד. הסייעות לא יהיו , אז אני מקישה מזה ששוב אין גנים כמו בשביתה הקודמת, ואז גם אין פה צהרון..... אני מרגישה כבר קצת יותר טוב , בחמישי אמורה לעבור מלא בדיקות דם ( אם לא תהיה שביתה...) ביום שני יש לי US בטן ובחודש הבא יש לי בדיקה אצל מומחה גסטרו ( אותו מומחה שעשה לי את הביופסיה הראשונה) אני זוכרת שאתם פה, נשתדל להיות פה גם ולהיפגש , תהיי עם רכב או שנבוא אליכם?

S r 35

New member
אז לא הבנתי ../images/Emo163.gif

הגננות כן שובתות או רק הסייעות? ... דפנה, לאיזה שרושר התכוונת? ולגבי סופ"ש - רוב הזמן אני אהיה נטולת רכב, כי הזוגי לוקח אותו לעבודה. נדבר על זה כבר, כי אני מאוד אשמח להיפגש.

S r 35

New member
שמחה שאת מרגישה קצת יותר טוב

מחלת לך המון הצלחה בבדיקות
ובריאות בריאות בריאות

dafgol

New member
עניתי לך איך הכרתי את גולן

לגביי השביתה אני תכף אעלה קישור מעודכן....הולכת לחפש בנט....

dafgol

New member
../images/Emo124.gif עידכון לגביי השביתה

מי שובת מחר שימו לב לגביי הגנים - הסייעות שובתות , ועל פי החוק מותר יהיה לפתוח את הגנים רק במקרים שבהם הורים יתנדבו למלא את מקום הסייעות השובתות. נו שויין בכל מקרה ברי נשאר איתי מחר גם אם יהיו הורים מתנדבים,הוא הלך לישון בידיעה שמחר הוא ואני הולכים לקנות מתנות לחג...אני לא אאכזב אותו

dafgol

New member
וסתם משהו שמעניין אותי

המצילים שובתים ? כאילו עד כמה שזכור לי עוד לא נפתחה עונת הרחצה באופן רשמי...ככה שהם הרי לא ממש עובדים גם ככה - לא ?

LANIT1

New member
דפנוש את עובדת עדיין? לגבי השביתה

סידרתי לי אמא מהגן שתשמור לי על אורון ובמקרה הצורך אבקש מאמא שלי. מה שלומך ככה,? את מחפשת משהו?

למעלה