מחר-Earthday Bash לפורום!!!

מחר-Earthday Bash לפורום!!!../images/Emo65.gif

אהלן כולם ושבת שלום! מחר כולנו נחגוג שנה מיום פתיחתו של הפורום, בתוכנית סיכום שנתי, סקר חדש, מצעד השירים המובילים של השנה בפורום שרשור רגאיי ישראלי No. 2 ועוד... לפני כן רציתי להודיע שמחר תהיה פגישה בצ'אט הפורום בשעה 18:00, כולם מוזמנים להיכנס וכל המרבה הרי זה משובח... הודעה נוספת וחשובה-מחר יעלה סקר חדש, מי שטרם הצביע יש לו הזדמנות אחרונה מחר לעשות זאת. אתם מוזמנים לנצל את השירשור הזה כדי לאחל לפורום מה שתרצו לקראת יום הולדתו
תהנו הערב מי שיוצא ומי שלא, וניפגש מחר!
גיל.

rudeboy sound

New member
../images/Emo66.gifמזל טוב לפורום הכי FRESH שיש

למרות שאני לא רושם כאן הרבה (משהו שאני מתכוון לשנות עכשיו כשהפורום גדל בשנה) אני אוהב לקרוא תהודעות כאן, ולראות כמה מעניין את החברים כאן מוזיקת הרגאיי, וכמה ידע יש פה לאנשים, למבוגרים יותר ובעיקר לצעירים! תמשיכו כך חברים! שבעזרת השם בשנה הקרובה יצטרפו עוד ועד אנשין כמו שקורה בזמן האחרון, ככה זה צריך להיות! תמיד תרגישו חופשי לשאול הכל, אל תתביישו! GRAMI RUDEBOY SOUND

xXx Shiraz xXx

New member
מייזל טוב לפורום ../images/Emo13.gif

יופי של קהילה יש פה, לא מבינה איך עד לפני חודשיים לא נרשמתי... BLESS YA ALL

ZeusMan

New member
מזל טוב

בוא נקווה שהמקום ימשיך לפרוח כמו שהוא פרח השנה לפרח יפייפה...

S t o l a

New member
שיהיה במזל !!

הפורום הכי שורףףףף ברשת!
באמת אחלה של מקום, של מידע, של המלצות ושל אנשים!! עד 120

johnnypsy

New member
מ-ז-ל ט-ו-ב

יאלללה מזל טוב לפורמנו היקר... שיתהיה לנו עוד שנה מבורכת במוסיקה טובה והרבה וייבז ומסיבות!!! נקווה שניהיה בשעה שש לחגיגה:) מהבוקר יש רק הפסקות חשמל בגלל החורף האחרון שלי בצה"ל:)!!! יאלללללה מזל טוב from Gan Yavne With Love

SaBaGMaN

New member
מזל טוב !!

הפורום מאוד התקדם בשנה האחרונה.. אני זוכר שהייתה אז קומונה עם מיספר פעילים שאפשר ליספור על יד כף יד אחת ועכשיו זה כבר פורום פעיל שכל כולו רגאיי! אחריי שנה וחצי של עיקובים התגייסתי,קצת מאוחר אבל אין המון ברירות. אז בכללי פחות יוצא לי להיות כאן,אבל אני קורא כשיוצא לי more vibes more love more faya !!!!!more reggae jah bless SaBaGo

איזי סולדיה סבאגו! ../images/Emo195.gif

לא פוסחים עליך אחי, אתה אחד הותיקים ביותר עוד מהקומונה! רק ריספקט יש בשבילך ראסטה! לא נורא צבא, זה יעבור לכולנו ב"ה :)

Chenipeper

New member
מזל טוב!

כמו שאמרתי כבר שתיהיה המשכיות עצבנית של הגוד וואייב בפורום הזה... כל פעם שאני נכנס לכאן עולה החיוך. הפינות שאנשים נותנים כאן על אומנים ובכלל המון מידע רכשתי מהפורום הזה. שמח להיות חלק מהפורום, שיהיה כיף כמו שהיה השנה!

מזל טוב../images/Emo65.gif

שרק ימשיך ככה וגיל סליחה שלא קפצתי לצ'אט משהו עיכב אותי

למעלה