מחשבות של מעריצה זקנה.... (לא להרוג אותי)

xenafan

New member
מחשבות של מעריצה זקנה.... (לא להרוג אותי)

שלום,
למי שלא מכיר אותי.. זה בסדר.. אני לא משתתפת הרבה בפורום, אבל אני סוג של חברה בו כבר יותר מ10 שנים..
אני רוצה לשתף אתכם במחשבות שלי לגבי הסדרה, פתאום בא לי דחף לעשות מיני בלוג..
אל תהרגו אותי כולם בבת אחת, טוב? קחו ת'זמן...

אוקי, אז אני אהבתי את הסדרה מהרגע הראשון שלה, ראיתי את כל הפרקים, רובם יותר מפעם אחת.
באמת שלא הייתי מפספסת פרקים... אפילו כשכבר הייתי בצבא (בעונה החמישית והשישית) הייתי דורשת מאמא שלי להקליט לי שאני לא אפסיד כלום..
שנים אחרי שהסדרה ירדה עוד ראיתי שידורים חוזרים או את הפרקים שהיו לי בקלטות, ואחרי זה חיפשתי איפה להוריד פרקים למחשב או עונות שלמות...
הכי אהבתי את The Bitter Suite ובמיוחד את One Against an Army [הקשר שלהן לא היה אותו הדבר לפני ואחרי, הפרקים האלה היו מושלמים בעיניי]

והנה המתח... הנה הוא מגיע.. :0)
היום, כיום... אני לא מסוגלת לראות דקה מהסדרה.
לא משנה איזה פרק, לא משנה איזה קטע.. אני לא מסוגלת לראות סצנה אחת מהסדרה הזו,
היא נראית לי משעממת, היא נראית לי מגוחכת ואני פשוט לא מצליחה להביא את עצמי לעשות את זה.
לפעמים, אם יוצא לי לראות איזה קטע ביוטיוב, אני באמת לא רואה מה הרשים אותי ככ פעם...
אני יודעת שאתם ממשיכים לעשות מרתונים... רק שאני לא מבינה איך!!

הסדרה ירדה ב 2001 (אנחנו כבר ב 2013) והיא עדיין חלק מהחיים שלי ואני מניחה שזה יישאר ככה.
מאז המחשב הראשון שלי (PC) בשולחן העבודה יש לי טפט של החרב של זינה עם השאקרם
תבינו, החלפתי אולי 4-5 מחשבים במהלך השנים, ואני לא חושבת אפילו להחליף את הטפט....
אני קוראת אך ורק funfiction באנגלית שמבוסס על הסדרה, אני עוקבת אחרי סופרת ספציפית וקוראת את כל מה שהיא מוציאה לאינטרנט...

ועם כל זאת... לא יכולה לראות שניה אחת מהסדרה.. משהו התקלקל... זה כבר לא אותו הדבר...
תודה רבה על ההקשבה

אתם רשאים לנדות אותי עכשיו מהפורום...

עדי

SHE RA

New member
חח למה לנדות?! ברוכה השבה :)

מבינה את ההרגשה
מזכיר לי סיפור של אחותי הגדולה...(לא משנה)
מה שאני יכולה להגיד בתגובה זה רק את הניסיון שלי ומה שעובר עליי
גם אני לא רואה את זה בתידירות שראיתי פעם וכמעט בכלל גם לא סרטונים ביוטוב... התחלתי מרתון מתישהו ניתקעתי בעונה 2 או 3 לא זוכרת ...
מה שכן עובר עליי שכל כמה זמן אני נזכרת איכשהו בקטע ספציפי מהסדרה ואיכשהו ממש בא לי לראות אותו, לחשוב עליו להתעמק בו.. יכול להיות כל קטע ראנדומלי... וכן עדיין אני מגלה כל מני דברים פעם קודמת ממש התלהבתי שבקטע מסויים ודרמטי שמתי לב ל Q שרנה נתנה ללוסי ... מה שקרה הרבה שחשבתי על כל מני המשכים כל מני story kines שונים.. לא חייב לראות את הסדרה שוב ושוב כדי להרגיש מחובר אליה כמו שאמרת עדיין יש לך את אותו הטפט במחשב ומצאת דרך המשך לסדרה דרך ה fanfiction, מצאת דרך להיות מחוברת לסדרה ולא להתנתק ממנה לגמרי.
לדעתי זה לא משהו שהתקלקל זה יותר תהליך טבעי שקורה בחיים שאתה מתבגר וממשיך הלאה ולא נשאר תקוע באותו המקום.
אחרת היינו צופים כל פעם בפרקים כיאלו זו הפעם הראשונה שצפינו בהם ואף פעם לא היינו מגיעים לתובנות חדשות.
הסדרה הזאת תמיד תיהיה חלק מהחיים שלי והקהילת מעריצים הזאת נראה לי תמיד תרגיש כמו בית שני ככה הסדרה השפיעה עליי כנראה.
דיי איבדתי את חוט המחשבה אבל מקווה שהבנתם את הנקודה שלי דרך אגב זה תמיד כיף לראות סדרות עם עוד מישהו LOL
והייי ברוכה השבה!!!!!!!!!
מקווה שנראה עוד הודעות ממך :)

Shiri from the block

Active member
ברוכה השבההה
אני זוכרת את הכינוי שלך.. אולי את יותר זוכרת אותי בכינוי הישן שלי אבל בנתיים אני לא אזכיר מה הוא חח..

אני ממש לאחרונה עשיתי מרתון של כל 6 העונות עם השותף שלי, אולי יהיה לו מה להגיד על הנושא בתור מי שצפה בזה בפעם הראשונה בשנות ה-2000 המאוחרות חח
אבל מהבחינה שלי-אני עדיין נהנית מהסדרה כמו פעם. לפחות מרובה..
יש פרקים שאני לא אוהבת כמובן, שאין לי חשק בכלל לצפות בהם, פרקים מיותרים.. וכן נאבדה לי קצת הסבלנות לסצינות מסויימות אולי..
אבל בגדול הסדרה עדיין מצחיקה אותי, עדיין כיף לי לצפות בה, הדינמיקה בין זינה וגבריאל, וזינה וארס, ואפרודיטה ושאר הדמויות ממש נהדרת, כיפית לצפייה ובכלל אני נהנית לצפות בשחקנים האלה בדמויות האלה.

זה כנראה כבר סוג של יותר חיבור לדמויות ולשחקנים מאשר לסדרה.
אם כבר לא כל כך איכפת לך מהשחקנים, לא עוקבת אחריהם והם לא מעניינים אותך אז הגיוני שהסדרה תשעמם אותך פתאום..

אני צופה בזינה מאז שאני בת 10 בערך, ועכשיו אני בת 26 ואני עדיין באותה עמדה שזינה זאת הסדרה הכי טובה שיש, לפחות אצלי.
הם תמיד יהיו במקום הראשון

ולא נורא אם את לא מרגישה ככה יותר :)
לא נסקול אותך

xenafan

New member
מעולם לא עזבתי את הפורום..

אני עוקבת אחרי הפורום (פעם פעמיים בחודש לפחות) כל השנים, אז לא באמת עזבתי... וגם עכשיו אני לא עוזבת...
מדי פעם אני הולכת לחפש את לוסי לולס בגוגל או באתר שלה, לראות מה היא עושה... אפילו ניסיתי לעקוב אחרי בטוויטר אבל השתעממתי קצת...
כשהיא היתה בספרטקוס ראיתי את הסדרה ולאחרונה ראיתי שהיא הופיעה בשיקאגו (כל הכבוד לה!)
הקשר שלי לזינה באמת נמשך, אני פשוט לא יכולה לראות את הסדרה עצמה... וזה מה שמצחיק אותי (קצת), כי פעם ידעתי הכל בעל פה..
טוב, לא נורא.....התבגרנו (אני כבר בת 34 חברות...
)

Shiri from the block

Active member
האא נחמד לדעת! תמיד ידעתי שיש לנו קוראים סמויים

מעניין כמה עוד מתחבאים שם חח...

על לוסי קל לעקוב כי היא מאוד פעילה, אבל גם שאר השחקנים עושים דברים כאלה ואחרים שלא כולם יודעים/עוקבים.

את אומרת שאת בת 34, אבל אני טסתי ל-3 כנסים של זינה בלוס אנג'לס, ואני הייתי בין הצעירות שם בזמנו...
עכשיו כן באים יותר צעירים, אבל הקהל המבוגר שולט בהחלט, בגילאים של 30 עד 70 בעיקר.. ככה שזה לא עניין של גיל, זה עניין של חיבור/אהבה לסדרה.. יש כאלה שזה נעלם או נחלש עם הזמן זה הכל :)

למעלה