מחשבים לאן?

מחשבים לאן?

המצב האמיתי בכדור הארץ המערכות של נאסא שמו מעטפת סביב כדור הארץ – התירוץ: לסגור את החור באוזון ישנם מתקנים אנרגתים מתחת לאדמה, הם כמובן ממוחשבים והם מקרינים על כל כדור הארץ, דרך כל האנטנות סביבנו, דרך המתקנים הללו יצרו פה מעטפת, היא אוטמת ביננו ובין החלק שנשאר חשוף באטמוספרה. בנתיים הם עושים ניסויים על השדות המגנטים בכדור הארץ כדי לייצר כל מיני סופות, גשמים, ברקים רעמים, מתעסקים ומנסים לייצר עננים, סופות, סערות בימים. בשביל זה הם מתעסקים באנרגיות שהם מקרינים לנו מכל עבר בשביל להתעסק בשמיים הם מקרינים עוד ועוד קרינה דרך הלווינים הם תקעו וסגרו את כדור הארץ והוא מתמלא בעוד ועוד קרינה. המים שלנו מתמלאים קרינה, מייצרים פה גשם קרינתי בגלל שכדור הארץ הופך יותר ויותר UNBALLANCED מרגע לרגע האויר שלנו בגלל שהם אטמו את המרחב של כדור הארץ – המרחב קטן ואנחנו לא מפסיקים לזהם עם דלק תעשיות ומפעלים מזהמים, המאזן בין חמצן ופחמן דו חמצני הולך ונהיה יותר ויותר קיצוני אז הם חושבים על סרקולציה מלאכותית – עצם היותה מלאכותית דורש עוד ועוד זיהום. החלק בין הלווינים ובין המעטפת הסגורה – קרינה שהולכת ונהיית יותר ויותר מסוכנת ויוצרת עוד ועוד חור באוזון. הם מנסים ליצר כל מיני צמחים מהונדסים שיעשו פוטוסינטזה מלאכותית גם היא לא מאוזנת ומייצרת ליקויים האש של כדור הארץ עסוקה בעוד ועוד זיהום מכל כיוון – ע"י החשמל, ע"י התעשיות המזהמות, ע"י הקרבורטורים שלכם, ע"י המכונות וע"י המחשבים של הסיסטם האדיר שיושב פה האיזור שלנו שכולם רבים עליו, יושבים לי פה ערבים שצועקים שלנו, יהודים שצועקים שלנו, האיזור הולך ומתייבש והדרך היחידה שלהם להעניק פה איזה שהוא איזון הוא ע"י עוד ועוד ניסויים לגשם קרינתי, כדור הארץ מתחמם עוד ועוד עקב המערכות הללו שפולטות עוד ועוד קרינה והאיזור שלנו מזדהם ברמה כזו ש: המים שלנו – קרינה וזיהום האוכל שלנו – קרינה ורעלים מזהמים האויר שלנו – קרינה וזיהום האדמה שלנו – מסתכנת ע"י איומים למלחמות על משהו שנאסא וכל המדענים החכמים הורסים ממילא, אני לא מבינה על איזו אדמה אתם רבים בדיוק ובאיזו אשליה כולם חיים כשהמצב המסוכן של כדור הארץ מגיע מהמערכות הללו ומהשולטים עליהן אלו הם כמובן – האחת והיחידה – ארצות הברית – גבירותי ורבותי – כבוד למפורסמת שמאז שהפילה פצצת אטום על הירושימה אף אחד לא טרח להעלות אותה למשפט על פשעים נגד אנושות והיא עוד חושבת שהצילה אותנו מהעירקי והפכה אגדה כשהוציאה אותו להורג אני בטוחה שעירק כולה התפעלות מהכאוס הנוראי שיצרתם שם באמת כבוד אז כל הכבוד על כדור הארץ מדענים משוגעים וכל הכבוד בני אדם שאוחזים אותם באשליות רבות כי קשה להם להבין את המצב הקשה שבאמת מתרחש פה!!! אז תמשיכו עם המלחמות שלכם על שטחים כבושים הרעלות בבית המשוגעת פחדים מבתי משפט רולטת כבישים עם האופנועים שלכם המכוניות שלכם האמבולנסים שלכם אתם חבורת אשלייתים שעוזרים לזיהום הגלובלי ולאנשי המערכות להשאיר פה את כולם במצב שבו אתם הסכנה הגדולה של ארץ ישראל כאשר המערכות הללו שאף אחד לא מדבר עליהן הורסות את הכדור יום אחרי יום ועכשיו הם טוענים שהם לא יכולים לסגור את הסיסטמס הכל כך מקלקלי כדור ארץ כי אחרת כל הקרינה שהם עשו בין המעטפת ובין הלווינים תעשה פה מצב שאי אפשר להתקיים בו הקרינה בין הלווינים למעטפת הופכת גרועה מרגע לרגע כשהם מקרינים דרך הלווינים אל מערכות הביון שלהם, אל המחקרים שלהם על פני כדור הארץ, משחקים בעננים, בגשם, בסופות ומוסיפים עוד ועוד זיהום קרינה וחורים קשים באוזון. זה המצב מישהו ממכם אנשים בעלי מחשבות שווא שחושבים שאני משוגעת והוזה ואתם יודעים את האמת ומה שאני אומרת לא אמת כי לא מספרים לכם על זה בשום מקום (אולי זו הסיבה שמסתירים את זה כל כך??) ומה שכותבים בעיתונים זה מה שבאמת קורה פה. מישהו ממכם מוכן לענות בבקשה מה אתם חושבים על המצב או שאתם מעדיפים לשלוח אס אמ אס לאיזו תוכנית טלויזיה מטומטמת??? אולי פשוט לרדוף אותי? עסקאות סמים? מחקרים על אנשים, בעלי חיים? אולי להנדס עוד איזו תוכנה? או אולי למצוא איזה פיתרון אולטימטיבי לסיסטמס המפותחים כי אתם רוצים שכולם יראו איזה חכמים אתם? אתם בטוחים שאתם רוצים להתחתן ולהביא ילדים לעולם הזה? האם מצבי כל כך קשה שאין לי חיים ואני עסוקה בדברים הבאמת חשובים בלי פחד כשהם מאמללים לי את החיים ואתם יושבים שם ומנסים בדיפלומטיות לפתור הכל? אתם יצורים פחדנים מין אנושי, כל אחד ואחד ממכם, יושבים ומתעסקים לי בכסף, בחיים אישיים, בטכנולוגיות ומודים שם לאלו בצמרת על התחכומים המפגרים שמשלים לכם את העיניים מהמציאות הכואבת אז בואו כל מדינת ישראל כולל ארה"ב נרצח את עדי ארד, נרעיל את עדי ארד, נעשה ניסויים על עדי ארד, נפעיל את עדי ארד, נגיד שעדי ארד מפתחת מחלות נפש, חולה במחלות נפש, חולת נפש, סכיזופרנית פרנואידית, ונשחק אותה הHERROS של העולם הזה ונגיד לכולם שכל דבר רע שקורה בשטח הוא בגלל עדי ארד (כן כן הם ממש יושבים שם ועושים את זה) נשתוק על הפשעים שלנו ואולי זה יעבור מה אתם אומרים? DEAL? עכשיו ליופי של הדברים – מסה שחורה שתוקפת אותי למטרות השתקה – אני לוקחת אתכם לגהנום והעולם הזה במצב קשה ואין לכם אפילו טיפת הנאה – בגלל זה אתם חיים פה על אשליות ולא רוצים להתעורר עכשיו אתם קוראים את זה ובגלל הפחד להבין מה באמת קורה פה – היא במחשבות שווא, היא קיצונית ומגזימה, המצב לא כזה עגום, בלה בלה בלה בלה בלה בלה. בגלל שעדר אזרחי העולם חי על אשליות שמייצרים לו הביונים המוסתרים (הנה עוברת חבורת האופנוענים שחיה באשליה שהם באיזה מלחמות בין אור ושחור והם מנצחים) בגלל שעדר אזרחי העולם פחדן מאין כמוהו בגלל כל זה – נאסא ממשיכה לפלוט קרינות מסוכנות ההורסות את האוזון טוטאלית ולא נוכל להוריד את המעטפת. המערכות האלו מנוהלות בעולם ועושות המון מחקרים על האנושות ובעלי החיים והטבע? הטבע והאקולוגיה במצב כל כך לא טוב שזה עצוב. הכל פה אטום זה מתמלא בזיהום עוד ועוד והם משאירים את כולם חשוכים בתוך זה בתוך אשליות שייצרו להם דרך מערכות וירטואל ריאליטיס וממציאים לכם בעיות שונות והכדור מתרסק לו בלי שאף אחד באמת יודע את האמת. כל יום הם יכולים לסגור את המערכות ואנחנו נחטוף קרינה אבל משהו יתאזן פה כל יום הם עושים את המצב קשה יותר ויותר זה המצב אנשים, זה המצב של כדור הארץ ואיזורנו שכוח שכוח יש דרך יציאה מזה והיא לגלות את האמת ולהפסיק בכל המשחקים שלכם, שמים פה מעטפת של מצב שקרי בזמן המצב קשה קשה קשה.

מערכות השליטה הממוחשבות

מערכות שליטה הן תוצר של המערכות הטכנולוגיות, למשל מערכת הנקראת המטריקס, מערכת של החללים הוירטואלים ובהם נעשות עבודות שונות, משחקים שונים והפעלות שונות. בתוכן קיימות כל האשליות, האגדות, אחיזות העיניים השונות, בונים דרכם מציאויות שאינן באמת מתקיימות בשטח וכך מייצרים מציאות. הצורה היא צורת פירמידה מהגבוהים ביותר לנמוכים שהם אלו הם הNewbes החדשים. המשחק הוא גלה את האמת (כשביננו הגבוהים ביותר לא מבינים אותה) בכל דבר יש אמת ושקר גלה מה פה קורה פה ומה רוצים ממך זו אשליה! באיזה שהוא שלב מגיעים גם לתפיסת ה"אין אמת" גם זו אשליה! כל אשליות אלו נוצרו כדי לתפעל את השטח, לתפעל אנשים, להשיג שליטה על אוכלוסיה, חברות, מדינות וכו' כאשר מנסים לצאת מהאשליות יש במערכת פעולות המקשות על האדם להתמודד עם האמת וניסיון להחזיר אותו למצב של ויתור ושהייה במצב הבנתו הנוכחי כלומר במצב אשליה מבנה המערכת: יש שני צדדים, "המלאך הטוב" "המלאך הרע" ישנם חוקים המתבססים על חינוך (אילוף) ציות לחוקים אזרחיים, חוקים של הדת, חוקים של אמונות טפלות כמו wishful thinking, חוקים של הבנות אנרגתיות טפלות, חוקים של טכנולוגיה כל החוקים מתקיימים בשטח אך ורק כי מופעלים עלינו בצורת תכנות דרך המערכות השונות. מתקיימים כקודים במערכות השונות ולכן מופעלים אוטומוטית לפי התנהלות המצב והאנשים כאשר איננו מתפקדים לפי כללי החוקים השונים ישנה הרשות של אנשי המערכת הזו לתקוף אותנו למשל נוכלים במדינה – יותקפו ע"י שוטרים כאשר שוטרים יתנכלו לנוכלים – יותקפו ע"י הנוכלים כאשר לא תציית לחוקי הדת היהודית – רק אלוהים שלנו קיים!! מי שמקבל את אנשי אללא הולך לאלילות זרה – יתנכלו אליך ואין לי את הצד השני.. מה עשיתי לכם אי פעם ?? מי תוקף אתכם?? השמאלים? איך?? אני יודעת וברור לי שלא כולם ימינים קיצונים. כאשר תשדר אנרגיות חיוביות אל העולם העולם יחזיר לך אנרגיות חיוביות (העניין הוא שהמערכת האנרגתית הזו אינה טבעית והיא ביואנרגיה – הנדסת האדם והבנותיו הלקויות כאשר אותה אנרגיה הורסת את העולם) כאשר תהיה אנטי פסיכיאטריה הפסיכיאטר יעשה לך טיקים בגוף יחשמל לך את המוח ממרחקים יסדרו לך אנשים שיחדרו לביתך יקחו ממך כספים כדי שתהיה חולה נפש, יקשרו אותך, יסממו אותך, יודיעו בראשי חוצות – חולה היא ואינה אמינה מה הצד השני?? איך אני פגעתי בכם אי פעם הטראומות הקשות מהפגיעות הקשות שתקפתם אותי מדינת ישראל פולשות אל פעילותי כאשר אתם ממשיכים להפעיל אותי כדי שאחשוף את כל הדברים מכיוון שיש אנשים טובים בשטח שעוברים קשיים עקב מצבה המקולקל של מדינת ישראל אני אנשום עמוק ואמשיך לחשוף למען כולם ידעו כמו שאמרתי כאשר איננו מתפקדים לפי כללי החוקים השונים ישנה הרשות של אנשי המערכת הזו לתקוף אותנו וכך נוצרה לה מערכת תרמיות פשעים ותנכלויות בעקבות חוקי המערכות השונות בשטח והמדינה התחילה לצאת משליטה שואל אותי אדם דרך המערכות: מתי המדינה התחילה לצאת משליטה? כי אני לא רואה מתי המדינה היתה בשליטה. אנחנו ביחד בזה והתשובה היא שתמיד אפשר להתדרדר עוד ועוד נחזור לפירמידות: כל אדם ממונה להפעיל אדם אחר, ליידע אותו וכאילו לעזור לו להגיע אל האמת. יש מוסד שנקרא שב"ק שם יושבים מתפעלים, אלו רואים מ"אחורי הקלעים" של מערכת אזרחית כשיש שם תחומים שונים שבהם אלו עוסקים בתוך המערכות, כלומר מתכנתים, עוקבים, מיודעים לגבי האזרחים בשטח. ועסוקים בהפעלה של השטח. אם יש מפעיל שלא אוהב אדם מסויים – אבוד לאותו אדם, אותו מוסד שב"ק מנוהל ע"י החוק במדינת ישראל ואותם מתפעלים יכולים לעשות כל העולה על רוחם ולהפעיל אפילו אוכלוסיה שלמה כלפי אדם אחד ולתקוף אותו דרך כל המערכות (כי כולם מזה בחבר'ה חבל על הזמן אח שלו) וכך נולד לו הרייך הרביעי הפושע בלי שאף אחד יעצור זאת כאשר זה מרכיב בתוכו את כל המי ומי גאווה מדינת ישראל גאווה במכון וייצמן יש מפעילים אשר מתפעלים בעלי חיים – תקשור הם קוראים לזה וכך נולדה לה מערכת תקיפה על בעלי חיים, הם משבשים להם דרך המערכות את החושים השונים, שהכלב לא מריח את האמת אלא דפקו לו שם את המוח דרך המערכות הממוחשבות והוא מריח פחד, מספיק פעם אחת לתת לכלב להריח משהו ולדפוק לו מכות על כך ואז לשדר לו אל המוח את הפירוש של הריח הזה כל פעם שהוא יוצא מהבית וזה מתחיל לברוח בפאניקה, כנ"ל פירוש של רעשים שונים, כנ"ל לצעוק לו בתוך הראש ברעש שמפחיד אותי שב ארצה וכו' כל פעם שאני לא כותבת הם תוקפים לי את הגוף הם מתעסקים במה שבא להם שם ויכולים להפעיל את החשק המיני, לסגור אותו וכו' הם יושבים בדירה מעלי יום ולילה ועסוקים בי כל פעם שאני כותבת, מרעילים כשאני יוצאת מהבית ואף אחד בעולם לא עוצר אותם. יש גם עינויים לאוייב ככה, זו שיטת עינויים דרך המערכות, למשל לערבים או יהודים לא ממושמעים. מכיוון שאין חוקי אמת והכל דרך מרמה ופשע, מכיוון שאנשים עשירים קנו מערכות משלהם, מכיוון שכל אחד פה עושה מה שבא לו, אין חוקי אמת רק צדדים. אני מבקשת לצאת מהמדינה הסוררת הזו, או שתעלימו את עצמכם כי אני לא יכולה לשהות במחיצתכם יותר. אף אחד ממכם לא אלוהים גם לא מתפעלי הדת. בושה וחרפה להפעיל את השטח דרך מערכות ממוחשבות ולהגיד אלוהים ענה לנו. על זה נאמר נביאי שקר! לשים לי רעל בבית ולהגיד לאנשים – זה בגלל פולסה דנורא, זה בגלל שיש בי שדים!!!! אנשים אשר אינם מודעים למצב ואינם מודעים לכך שהם חוברו למערכות או נמצאים בתחתית הפירמידה אינם שמים לב בין מחשבות שלהם ובין מחשבה שהיא מסר מאדם אחר. כך נולדה לה בשטח המערכת המאד לא מוסרית שמתקיימת היום במדינת ישראל זה הגיע למצב שאנשים פוטרו עקב פעילויות תקיפה ואלו התחילו להעביר סחורות גנובות חומרים מסוכנים ותוכניות סודיות אל שטחם של שכיננו כששם יש בדיוק כמוהם אנשים שנוהגים באותה גישה. אני רואה אתכם בכל מקום, המוח שלכם עובד על חשמל מכונות, אין רגש, אין אנושיות זה שיבש את כולם לחלוטין ללא שום מודעות לכך, ללא הבנה. אנחנו בחשיכה גדולה מאד אנשים מהמערכת הדתית היו לחלק בלתי נפרד מהתופעות תקיפה במדינה הזו, הם חלק מההרעלות עלי. ויש פה לכולם צידוקים על העוולות שיצרו בשטח כלפי וכלפי אחרים שלא שיחקו את משחקי התקיפה הללו!!! לא עברתי על עשרת הדיברות, ואתם??? אם הולכים נגד המפעילים הדתיים הם עושים לי תיקים בגוף כמו הפסיכיאטר מה זה ללכת נגדם הם רצו שאני אבקש סליחה ביום כיפור מאנשים מסויימים כשאני לא הרגשתי את זה מבפנים במיוחד עקב העובדה שאף אחד עד עצם היום הזה לא בא אלי לבקש סליחה וזאת עקב העובדה שהכל שקרים ולא חושפים בכלל את המציאות כשהסברתי שהסליחה לא מגיעה עמוק מליבי הם תקפו אותי מה שאתם עושים במערכות שם זו שליטת אדם במערכת האל, מי ניסה אותו יום להשתלט על החיבור שלי לשמימי דרך הבודהיזם?? מדינה פושעת, פשעתם כלפי בכל דרך אפשרית ואתם ממשיכים כדי שאי אפשר יהיה לצאת מזה יש לזה צד שני – המדינה הזאת מלוכלכת כנ"ל מדינות אחרות והעולם כולו מזוהם מהמערכות שלכם ואתם לא נותנים דרך יציאה שמו לי רעל היום בבית ועכשיו תוקפים אותי דרך המערכות בכל המדינות נוהגים במערכות כאלו, לשליטת האדם, תמיד פירמידות, הכל מתחרפן בכל מקום. המצב הקיים כרגע (אני לא יודעת מי הינדס את זה) הוא ששני הצדדים דוחים זה את זה היין והיאנג נוהגים במלחמה, אינם מתחברים דוחים והשנאה בינהם, אני לא יודעת מאיפה זה בא אולי מסין, אולי מישראל, זו פעילות של יצירי מלחמה בכל אופן שלום.

אוקי

המצב הקיים כרגע (אני לא יודעת מי הינדס את זה) הוא ששני הצדדים דוחים זה את זה היין והיאנג נוהגים במלחמה, אינם מתחברים דוחים והשנאה בינהם, אני לא יודעת מאיפה זה בא אולי מסין, אולי מישראל, זו פעילות של יצירי מלחמה בכל אופן הגיע מישראל וסין, הם שולחים את זה לכל מקום כוירוס בתוך אובייקט וירטואלי או מדביקים את זה נגיד להודעות שונות וכו' עכשיו הם רוצים לעשות דחייה מהכתוב שלי שאנשים לא יוכלו לקרוא, שאחרי שתי שורות אי אפשר להתרכז בכתוב עכשיו הוא אומר לו שם, הבחורה יודעת הכל, אין אני לוקח לה את זה, הוא עונה לו שבלה בלה בלה אני מסבירה לו עכשיו שעל כל וירוס האנטיוירוס נוצר בשניה שהוירוס נוצר, אין לך דרך למחוק את זה כי כל דבר שתעשה תמיד יהיה לזה קריסה - זו טבעה של הקרמה!! זה טבעו של צדק וזה טבעו של ין ויאנג שזה משהו אבסולוטי קיים בעולם ואין לך דרך למחוק אותו וגם אם תשבש אותו תמיד תהיה דרך חזרה כי הוא אבסולוטי בעולם, כמו שיש אלוהים - בחיים לא תוכל למחוק את האלוהים, גם לא את היקום וגם לא את החוקים האבסולוטית הקיימים במערכת הטבעית לך חפש מישהו אחר להטריד יא אבוססית מלחמה שכמותך, תגיד מתי תסתכל על עצמך ותראה את מצבך העגום במקום להיות עסוקים בי ולראות איך לתקוף ולתקוף ולתקוף ולתקוף ולתקוף ולתקוף ולתקוף ולתקוף אובססיה!!!

למעלה