מחשב לא מזהה כרטיס מסך

mennymor

New member
היי, בניתי מחשב עם לוח את של גיגבייט דגם ga b75m d3v, כאשר אני משתמש בכרטיס המסך המובנה הכל בסדר, הבעיה היא שכשאני מחבר כרטיס מסך (1050 ti) המחשב פשוט לא קולט שהוא קיים, למרות שהמאווררים פועלים! הכרטיס מסך עובד, בדקתי על מחשב אחר, המעבד גם פועל במחשב אחר עם אותו כרטיס מסך, ניסיתי גם לעדכן ביוס, וגם לשים ביוס ישן יותר, ניסיתי לכבות בביוס את הכרטיס המובנה, שום דבר לא עובד! כשאני מחבר את המסך לכרטיס זה פשוט לא מראה כלום. דרך אגב, זה גירסה של הlow profile, יכול להיות שזה קשור?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
היי, בניתי מחשב עם לוח את של גיגבייט דגם ga b75m d3v, כאשר אני משתמש בכרטיס המסך המובנה הכל בסדר, הבעיה היא שכשאני מחבר כרטיס מסך (1050 ti) המחשב פשוט לא קולט שהוא קיים, למרות שהמאווררים פועלים! הכרטיס מסך עובד, בדקתי על מחשב אחר, המעבד גם פועל במחשב אחר עם אותו כרטיס מסך, ניסיתי גם לעדכן ביוס, וגם לשים ביוס ישן יותר, ניסיתי לכבות בביוס את הכרטיס המובנה, שום דבר לא עובד! כשאני מחבר את המסך לכרטיס זה פשוט לא מראה כלום. דרך אגב, זה גירסה של הlow profile, יכול להיות שזה קשור?
תנסה משהו פשוט יותר הוצאת סוללת לוח האם למספר דקות רצוי אף חצי שעה זה יעשה איפוס ופריקת מתח..החזר הסוללה ונסה את הכרטיס..

אם זה לא מסתדר הכיוון הולך למחשבה של פרנק..

frankthe2

Active member
לא בהכרח.
שאלות: כמה חיבורי חשמל יש על הלוח ליד המעבד? יש בלוח חיבור אחד עם 4 פינים, יכול להיות שהכרטיס צריך חיבור כזה של 8 פינים ואין לך בלוח עצמו וזו בעיה.
דבר שני - ציינת שבמחשב אחר הכרטיס עוד, אז אני מאמין שאתה מחבר את החיבור של 6 פינים בשני המקרים. בעקרון הכרטיס מצריך ספק של 300W אז על פניו זה ספק מאוד מינימלי. לכן אני לא חושב שזו בעית ספק.
עוד דבר שצריך לבדוק - יש לך אפשרות להתקין כרטיס מסך אחר יותר ישן על הלוח ולראות שהוא עובד?

למעלה