מטרות ויעדים - חידוש התחייבויות

קשר חדש

New member
מטרות ויעדים - חידוש התחייבויות

עברו 3 חודשים מאז סימון המטרות והיעדים בפעם הקודמת.
זמן מצוין לבדוק מה קרה ב-3 החודשים האחרונים ולסמן מטרות קדימה.

מעתיקה שוב את ההודעה של ורדה,
על מנת שמי שמעוניין יוכל לחדש את המטרות והיעדים ל-3 החודשים הקרובים:

מה המטרות שאני רוצה להשיג בעוד 3 חודשים?
בעוד 3 חודשים אני רוצה לשקול............
זה אומר שארד במשקל.ב 3 חודשים.................
לשם כך אני מוכנה לעשות..................
חשוב לי שבתפריט שלי יהיו................
חשוב לי שאעשה את הפעילות הגופנית.................... בתדירות של..........

מה המטרות שאני רוצה להשיג בעוד שנה?
גוף - משקל, מראה, בגדים
נפש - ספרים, לימודים, הצלחות
בואו נתן יד להצלחה שלנו

קשר חדש

New member
מעדכנת

מה שכתבתי לפני שלושה חודשים היה:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?ForumId=475&MessageId=179024036[/URL]
ולפני 6 חודשים:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=475&MessageId=178374127[/URL]

שמחה וגאה לספר שעמדתי בהתחייבות של לפני 3 חודשים וגם של לפני 6 חודשים.
ב-3 חודשים האחרונים ירדתי 5.2 ק"ג.
האתגרים הגדולים שלי היו החופשות מחוץ לבית והארוחות המשפחתיות בחגים. מקווה שעם הזמן, אני אלמד איך להתנהג גם בהם. הגרף הפעם של הירידה במשקל, במקום להיות רציף, הראה עליות וירידות. עליות בחופשות וארוחות משפחתיות, ירידות אח"כ, וחוזר חלילה. רכבת הרים ריגשית מבחינת הדיאטה.

ההתחייבויות שלי ל-3 החודשים הבאים:
בעוד 3 חודשים אני רוצה להפחית בין 5 ל-7 ק"ג.
לשם כך אני מוכנה להמשיך לאכול לפי התפריט שלי, ללא אכילה ריגשית. לנהל מו"מ עם עצמי מול הטריגרים ולהחליט לגופו של עניין האם לאכול אותם או לא.
חשוב לי שבתפריט יהיו: כל אבות המזון. לאכול אוכל רגיל ולא דיאט מכל סוג שהוא ולא גבינות/מוצרים רזים. לאכול קינוחים. בנוסף, להקפיד שיהיה בתפריט באופן יומי: צמחי תבלין, סוגים שונים של אגוזים ושמן זית, קטניות (זה חידוש. בד"כ לא הייתי אוכלת קטניות. התחלתי להוסיף אותם לתפריט לפני כשבוע). ופעם בשבועיים: דגים (לא אוהבת, אבל אני אתרגל לטעם).
חשוב לי שאעשה את הפעילות הגופנית/בתדירות: פילטיס פעמיים בשבוע ועוד פעם בשבוע פעילות ספורט עצמאית: אופניים/הליכה/שחיה/תרגילי קרוספיט.

מטרות שאני רוצה להשיג בעוד שנה:
גוף - משקל/מראה/בגדים: להפחית 15 עד 20 ק"ג. להראות ולהרגיש בריאה ונמרצת. להקפיד על בגדים מחמיאים והתאמת אביזרים. גב זקוף, להעלות את הגמישות וחוזק השרירים.
נפש - ספרים, לימודים, הצלחות: להמשיך בתהליך של בחירת "התפריט" המתאים בכל תחומי החיים: עבודה, זוגיות, תחביבים, משפחתיות/אמהות, ניהול הבית והטיפוח העצמי. לקרוא ספרים בנושא, ללמוד אסטרטגיות חדשות, ולאסוף הצלחות שלי ושל אחרים.
רוח (להרגיש חלק ממשהו יותר גדול): להשתתף בפורום הזה ובקבוצות נוספות של הרגלי אכילה נכונים/בריאות טובה. לקדם, להשתתף באירועים ולהפיץ מסרים בנושאים הקשורים לעבודה.

ניקנוR

New member

ממה שכתבת לגבי החודשים הבאים
נשמע שאת מרגישה יותר בשליטה על האכילה שלך מאשר קודם.
את מרגישה את זה?

נהדר, תמשיכי בדרך שלך

קשר חדש

New member
כן ולא

עניין הארוחות המשפחתיות והחופשות לא נפתר. בשגרה, אני מרגישה הרבה יותר בשליטה על האוכל. התקופה הבאה לשמחתי היא תקופה של שגרה (למרות שבעבודה זו תקופת לחץ...).
מקווה שבעתיד, אני אמצא את הדרך המתאימה להתנהל גם בתקופות של חופשות ובארוחות משפחתיות.

מעולה שאת עושה שינוי מערכתי

עובדת נכון.
בוחרת, בודקת, מעדכנת, עושה שינויים תוך כדי הליכה,מתאימה את מה שיש עם עצמך ורצונותיך, עושה טיונינג עדין.
פשוט מצויין.
האם אני מבינה נכון שבמהלך 6 החודשים האחרים הורדת 10 ק"ג ממשקלך?
שאפו על התהליך ושאפו על התוצאה.

מטרות לשנה החדשה

בעוד 3 חודשים אני רוצה לשקול 57
זה אומר שארד 5 ק"ג (אני 1.61)
לשם כך אני מוכנה לעשות ריצה של 8 ק"מ פעמיים בשבוע לפחות
חשוב לי שבתפריט שלי יהיו הרבה ירקות, קצת שקדים, יוגורטים ומעט מאוד שטויות
בנוסף תותר לי ארוחה מותרת פעם בשבוע :)
בעוד שנה אני רוצה... לשקול 55 ק"ג
לקרוא יותר על דברים שמעניינים אותי, להצליח בלימודים
שיהיה לכולם בהצלחה!!!!

למעלה