מטרידני תקשורת

הידען

New member
מטרידני תקשורת ../images/Emo6.gif

מה קורה ? כבר הרבה זמן לא שומעים ברדיו את מנשה יוזפוביץ' ונחשון קמה היה גם לפני שנתיים אחד שהיה מיתקשר לתוכנית של אמנון פאר ברשת ב' וכל הזמן אומר שהמשיח עומד להגיע .

avrir1

New member
חח

באמת שמתי לב שהם נאלמו לאחרונה, אגב ישנו איזה אחד בשם יניב.. מעריץ של ביבי, כל פעם שהוא עולה אני מחליף תדר

הידען

New member
למה אתה בדיוק מיתכוון ?

דרך אגב מנשה יוזפוביץ' התחיל להטריד תחנות רדיו עוד בשנות ה-80' . והוא אפילו אמר פעם אחת ברשת ג' שהוא רוצה להיתחתן עם שולמית אלוני , ושהוא רוצה להיות ראש הממשלה הבא , ושהוא משחק בבית ספר פיק"א בפתח-תיקווה כל יום שישי , ושהוא גר ברחוב יונתן 8 בבני-ברק . חהחהחהחהחהחההחהחהחחחחחחחחחחחחחח...........................
גם נחשון קמה הופיע פחות אבל כולם ידעו שהוא מגבעתיים . ( האח ! הידד ! ובא לציון גואל ! )

../images/Emo6.gif

את נחשון קמה בהחלט לא שמענו זמן רב... אבל מנשה יוזפוביץ', כמה מפתיע, חי ובועט. הוא ממשיך להעלות לשידור בכל מיני תוכניות (ואפילו בתוכנית שלי), הוא עולה non-stop ברצועת "רדיו ללא הפקה" של שמוליק טיאר ואפילו יש לו פינה שבועית בתוכנית "שישי בערב" בגלי צה"ל. מנשה שנת 04' הוא מנשה קצת שונה ממנשה 83'. לא כזה שפותח משפטים ב"שלום, מדבר מנשה יוזפוביץ' מב"ב, משחק כדורגל בימים...." בלופ היסטרי, אלא מנשה שמדבר על הבובות שלו, מתחבר לצד הנשי שלו (צד שהוסתר אחרי כל אותן שנים שהוא שיחק כדורגל), מנשה שונה...

כרגע?

תוכנית לנוער ברדיו קול רמלה, הרדיו החינוכי-קהילתי של קול ישראל בעיר רמלה.
ומנשה סוגר את השעה בתוכניות שלי בצורה מצחיקה ומבדרת, בדרך שלו...

הידען

New member
חחחה......../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif:

אתה יודע משהו . לפחות הוא עושה קצת מצב רוח טוב בתוך כל העצבות שיש לנו במדינה הזאת . מעניין איך הוא נישמע שהוא עלה פעם ראשונה ברדיו אז לפניי 20 שנה שאני הייתי רק בן 4 ( ממממממממממ
)

avrir1

New member
חחחה ו..ח"ח

גמני מצטרף לחחחה, _ומוסיף ח"ח אכן קצת הומור לא הזיק לאפאחד.. וסחטיין על הפרגון, אתה איש טוב

הידען

New member
אני רואה שהעליתם את הכתבה למעלה ../images/Emo6.gif

יפה !
יפה !
.............................................

למעלה