מטריף אותי!

dory30

Well-known member
הפסקת חשמל שישית (פעמיים היום) בחודשיים והוועד השכונתי מתקמצן ולא מוכן להחליף גנרטור בן 60 שנה. איזה מוח מעוות יש לאנשים שם?!

mיטלמן

Well-known member
לא, עבור כל החשמל של השכונה. בבניין שלי אין מעלית.
לא הבנתי כלום,
אתם לא מחוברים לרשת הארצית של חברת החשמל?
לא ידעתי שיש אפשרות כזו.
אספקה דרך חברת חשמל וגנרטור פרטי לתקלות? אפשר לקבל הסבר?

dory30

Well-known member
לא הבנתי כלום,
אתם לא מחוברים לרשת הארצית של חברת החשמל?
לא ידעתי שיש אפשרות כזו.
אספקה דרך חברת חשמל וגנרטור פרטי לתקלות? אפשר לקבל הסבר?
מחוברים לרשת הארצית. אין לי מושג והבנה, מנין הגרנטור המקורי. בדיוק כמוך, גם אני אשמח לקבל הסבר ממי שאחראי. אדווח.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הפסקת חשמל שישית (פעמיים היום) בחודשיים והוועד השכונתי מתקמצן ולא מוכן להחליף גנרטור בן 60 שנה. איזה מוח מעוות יש לאנשים שם?!
אבל רגע... רגע. למה הגנרטור הישן ההוא הוא האשם?
הוא הרי אינו מספק חשמל דרך קבע. הוא אמור לספק חשמל, רק אם וכאשר חח"י נכשלת באספקת החשמל מצידה.
אז מה קרה לגנרטורים המשוכללים של חח"י? למה הם לא סיפקו חשמל 6 פעמים במהלך היום הקשה הזה?
האם אין לך טענות נגד חח"י? האם רק הוועד שלהם אשם, כי הוא לא דאג לשדרג את הגנרטור הישן שבבניין שלכם?
ונניח שהוועד כן התכוון לשדרג. האם היה בידו תקציב למבצע שכזה?
האם דאגתם אתם = הדיירים, לשלם סך שיש בכוחו להרים פרוייקט שכזה?

dory30

Well-known member
אבל רגע... רגע. למה הגנרטור הישן ההוא הוא האשם?
הוא הרי אינו מספק חשמל דרך קבע. הוא אמור לספק חשמל, רק אם וכאשר חח"י נכשלת באספקת החשמל מצידה.
אז מה קרה לגנרטורים המשוכללים של חח"י? למה הם לא סיפקו חשמל 6 פעמים במהלך היום הקשה הזה?
האם אין לך טענות נגד חח"י? האם רק הוועד שלהם אשם, כי הוא לא דאג לשדרג את הגנרטור הישן שבבניין שלכם?
ונניח שהוועד כן התכוון לשדרג. האם היה בידו תקציב למבצע שכזה?
האם דאגתם אתם = הדיירים, לשלם סך שיש בכוחו להרים פרוייקט שכזה?
שאלות במקום, אעביר לגורמים המתאימים.

Harrington

Well-known member
מנהל
כפי שכתבו לפני, נראה על פניו מדבריך שעל הוועד לפעול בעניין מול חברת החשמל ולאו דווקא לערוך מגבית או להחליף/לתקן את הגנרטור על חשבון תושבי השכונה. ככל שהוועד לא עושה מלאכתו נאמנה מבחינה זו, כמובן שפתוחה בפניך האפשרות לפנות (גם) בעצמך אל חברת החשמל, להתלונן על הבעיה (האמיתית של התקלת המרובות והיעדר פעילות תקינה של הגנרטור, לא על הוועד), ולדרוש טיפול ותיקון. כתושב השכונה וצרכן של חברת החשמל זכות זו עומדת לך גם אם יש לך ועד שכונתי שאמור לטפל בעניין.

במקביל, ככל שהנך סבור שהוועד לא עושה את תפקידו כדבעי, האם יש לך אפשרות לרוץ (להתמודד) לוועד בעצמך? למי הוועד כפוף? האם לעירייה? האם יש ישיבות שכונתיות-שנתיות בהן אפשר להלין בפני הוועד עצמו על (אי-)פעילותו?

למעלה