מיאבי,מה האלה?

sonaku

New member
מיאבי,מה האלה?

הוא התחיל עם להקה, המשיך לסולו סטייל פאנק-רוק המשיך לרוק ואז הגיע לפופ ועכשו מה? ראפ. או משו מעוות בסגנון... מה עוד? כשכבר חשבתי שהוא לא יכול להפתיע אותי... הקליפ החדש+ליריקס- http://youtube.com/watch?v=hrSjz0MqpM4 והשיר החדשחדש-http://www.youtube.com/watch?v=gvSq4XwdhTI את השיר החדש יותר אהבתי. מזכיר לי אותו בתחילת דרכו עם הפאק-רוק המוזר שהוא עשה... ואז ראיתי את Kabuki Boiz ואוזניי דיממו למוות! באופן אישי,אני מתהההה על ראפ והיפהופ וכל זה... אבל ביפנית זה לא זה. אם זה מצחיק,אז מילא,אבל זה לא מצחיק עם מיאבי. מה יקרה כשמיאבי יסיים את תקופת הראפ שלו? העצות מישהו? הוא יתחיל לנגן בפסנתר?P: יכתוב שירי אהבה ויעשה דיסק שלם רק על זה סטייל לאב לאטרס של גאקט?XD

Nurmidor

New member
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה

אבל כבר לא אכפת לי \: חכגחכךחדכךלדל למה זה קורה עם כל מוזיקאי שאני אוהבת? הסיבה העיקרית שבגללה אהבתי את המוזיקה של מיאבי הייתה כי הוא כזה מיוחד. אפילו בסצינה היפנית הוא בלט, שום שיר שלו לא נשמע אותו דבר והיה לו כזה סטייל וסגנון מגניבים
. אני לא אומרת שהכיוון החדש שהוא לקח (קאבוקי בויז וכל זה) הוא רע, השירים החדשים נחמדים והכל... אבל זה בערך כל מה שאפשר להגיד עליהם. הדבר היחיד שמייחד אותם משאר המוזיקה בסגנון הוא שמיאבי מגעגע שם :p [אבל מה איך שהוא נראה עכשיו זה כזה חמוד!!!!!!!!!!!!!!!!]

sonaku

New member
סג,

הקטע שהייתי מעריכה אותו יותר כאמן שכבר בטוח בסגנון שלו. מה שכן,הוא מצליח בכל סגנון אפשרי שזה כישרון מטורף לאמן! והוא חמוד ואי אפשר שלא לאהוב אותו..הוא כזה מאמי... אבל באמת,מה הלאה?P:

last day

New member
אהעכ.

זה הגיע למצב שאפילו לי לא לאכפת. כמו שנורמידור אמרה, הוא היה מיוחד וזה מה שאהבתי אצלו, הייתה לו סצנה משלו, וכל פעם הוא חידש עם משהו חדש שאני לפחות לא נתקלתי בעבר. (וול, לא נראה לי מישהו אחר דפוק מספיק כדי לכתוב כזאת מוזיקה) ואז הוא הצטרף לSKIN ונורא התלהבתי, כל כך הרבה מוחות גדולים וכל זה, אבל לפי מה שאני רואה את זה עכשיו, זה הכל פאןסירביס. השירים נחמדים, והשיער גם XD אני רוצה את מיאבי ממיאביזם ;-; איפה הילד הADHD שלי ?! mawaru mawaru, sekai wa mawaru~

sonaku

New member
כולם אהבו את מיאבי ממיאביזם ._.

כאילו,יותר משאר המיאבים שהוא היה ויהיה~

last day

New member
גם תקופת האקוסטית שלו הייתה טובה

אבל מיאביזם לדעתי הדיסק הכי טוב שלו. גם GYULU או איך שלא קוראים לדיסקים האחרים שלו... פשוט עכשיו הוא לא טוב, מצטערת, אבל זה לא מוזיקה טובה שציפיתי ממיאבי

Hikaru

New member
~a proud komiyavi~

אין שום דבר רע בלהתנסות בסגנונות חדשים! אפילו כשהסגנון שלך הוא.. סגנונות שונים כל הזמן. Go Miyavi. >: אני מאוד אוהב את 素晴らしきかな、この世界 וגם את !! אז כן..הוא לא מיאבי ממיאביזם. לפחות לא בדיסקים האלה. זה לא אומר שהסגנון של מיאביזם לא יחזור. זאת תקופה מאוד לא סגורה שלו, ולמען האמת, ביחס לז'אנר של השירים שלו, הם מעולים לדעתי. אני שונא ראפ ואוהב את זה. XDXDXDXD וזה אומר הרבה. XDXDXDXDXDXD אהמ כן, בקיצור, 子雅-komiyavi- です。 俺はどんな音楽作っても応援してあげる!頑張って下さい!せいぜい楽しめ!だってそれは音楽の本当の意味! ~הוציא קיטור~ ._.

Hikaru

New member
WTF השם קאבוקי בויז נעלם משם O.O

אני חייב להחליף מחשב. うん.

Nurmidor

New member
אז בכל פעם שנרצה למשוך אותך לכאן

נצטרך להגיד דברים רעים על מיאבי? :p

Yubaru chan

New member
נממ

אני דווקא ממש אוהבת תסגנון החדש שלו...ואני לא אחת שחובבת ראפ... הוא פשוט...מגניב! OO אני אוהבת את מיאבי ~!~! ^________________^

oracle

New member
אפילו מיאבי לא הכי טוב

הוא הרבה יותר טוב מרוב הדברים האחרים שמסביב~ P=

oracle

New member
והרחבה P=

בתור אחת שאינה מהמעריצות הגדולות של מיאבי (סליחה חן, בלי מכות ^^) אני חייבת להגיד, אחרי ששמעתי את שני השירים, שאני לא מבינה על מה הבכי. אני לא רואה שום ירידה ברמה שלו, והשירים עובדים לגמרי. אני יכולה להבין שאם מישהו לא אוהב ראפ, יהיה לו קשה להתחבר אליהם (בעיקר לקאבוקי בויז) אבל מעבר לזה? הוא נשמע לי מיאבי כרגיל ^^ אה, וים, ההצעה שלך לאלבום נוסח לאב לטר? זוועה. אף אחד לא צריך לחזור על האסון הזה פעם נוספת XDD

sonaku

New member
XDDD

זה לא בגלל שאני לא אוהבת ראפ,להפך אני ממש אוהבת. לא הצלחתי להתחבר לקאבוקי בויז,סורי X: הוא נשמע מצויין~ בהחלט. אבל השינוי הסגנונות הדראסטי הזה ם: ווי זמיר,הכל רק לא עוד לאב לטר! ;;

טוב, אז הנה דעתי

{כן, לא נכנסתי לפה עידנים וצצתי כי ראיתי מיאבי...} אני באמת לא מבינה מה העניין פה. הבנאדם טוב בכל סגנון שהוא יבחר לשיר, והוא נהנה לנסות סגנונות חדשים. אני אולי לא מחבבת ראפ, והקליפ החדש פשוט... אה.... מעורר רחמים? (אם הוא לא היה נמצא שם הייתי אומרת זוועתי. אבל הוא בהחלט יכול להחזיק בעצמו קליפ- גם עם הוא מוקף במכוערים שתכל'ס לא עושים שום דבר חוץ מלהפריע). השיער שלו מדהים עכשיו... כמו תמיד.... *__________* הקול שלו השתפר! שלא תעזו לומר שלו. הוא איבד את החלק הצרוד שהפריע לו בחלק מהזמן, והוא נשמע כרגע מצויין. המוזיקה? נחמדה. לא עד כדי כך שונה - הוא לעולם לא היה סגור על הסגנון שלו אז היה צפוי שהוא יגיע גם לראפ באיזהשהו שלב - אבל הבסיס של המוזיקה שלו היה ונשאר אותו בסיס. והוא אליל על גיטרה. הדבר היחיד שמפריע זה החלק היותר "ראפי" - שהאידיוט הזה עומד מאחורה ומשמיע לו קולות - שהם מיותרים לחלוטין. אבל זה הסגנון וזה מה שזה אמור להיות. סאקיהוקורו היה מושלם. (אני התמכרתי. לחלוטין.) קאבוקי בויז היה... ממכר. הקליפ זוועתי, אבל זה לא קשור. השיר היה בסדר, סביר, ונתקע בראש לתקופה ארוכה. וגם הסינגל החדש~ הוא מגניב. הוא אולי *מעט* מעצבן, אבל הוא מגניבי בהחלט. זה יותר מנסבל בשבילי. זה מיאבי, ואני נאמנה למיאבי. כי מה שהוא לא עושה - הוא עושה טוב+. כי הוא לא אמור להצחיק. הוא אמור לשיר שיר טוב. והוא שר שירים טוב. אז למה אנשים לא מפסיקים לבכות על מה שהוא יהיה, ולהשוות, ו-טוב- לרדת עליו ולומר שהוא עושה את טעות חייו. מיאבי נשאר מיאבי. הוא היה טוב, ונשאר טוב, בדרך אחרת - שהיא לא פחות טובה. תרדו ממנו. אני נהנת. איזה עולם נפלא, כולם.

sonaku

New member
^^

נכון,מיאבי ממש השתפר מבחינת ווקאלית (ככה כותבים את זה? *עילגת*)

last day

New member
../images/Emo45.gif

אולי יצאתי אובר בכיינית בתגובה שלי, אבל תכלס הוא טוב, ואני כן מתמכרת בסופו של דבר לשירים שלו, (*אהמ*קאבוקי בויז*אהמ*) אבל אני אישית מעדיפה את מיאביזם והסגנון החדש שלו לא מדבר אלי, אבל זה לא מונע ממנו להיות טוב בכל סגנון שהוא ירצה להיות בו. ואת כל כך צודקת כשאמרת שהרמה הווקולית שלו השתפרה, אולי זה בגלל שהוא לא צריך לצעוק ולברבר כל מיני שטויות, אבל כן, השפה שלו הרבה יותר מובנת והשיר עובר בטון ממש חלק. מבחינתי, מיאבי ישאר מיאבי לא משנה כמה בחורתי הוא יראה, לא משנה כמה השיער שלו יהיה ארוך וכמה כובעים הוא ישים עליו. ובמיוחד מה הסגנון המוזיקלי שלו. אבל למרות שהתמכרתי לשיר החדש, אני לא ממש אוהבת אותו=\

last day

New member
הקליפ-

כי ראיתי שאף אחד לא העלה אותו: http://youtube.com/watch?v=ejpZCZkL7Vc

למעלה