מידה 46

מ.ורה

New member
מידה 46

ברכות על הפורום מאז שאני לובשת מידה 46 אני רק סובלת כשאני הולכת לחנויות לחפש בגדים. אני לפעמים מקנאה בנשים שהן שייכות במובהק למידות גדולות, לפחות יש כמה רשתות שמייצרות בגדים עבורן. מידה 46 נופלת בין הכסאות בחנויות כמו קסטרו, המשביר, זארה, ואילו בחנויות למידות גדולות המידה הכי קטנה שלהם גדולה עלי. לא מכירים בנו ונמאס לי לשמוע אין לנו בגדים במידה שלך.אם לפעמים מוצאים בגד במידה 46 אז הוא בשחור או בחום כהה . אני אשמח לקבל תגובות, עצות והמלצות.

אורלי41

New member
במתאים לי שינו את הגזרות

מוכרחה להגיד לך שבמתאים לי שינו את הקו שלהם וביחוד כעת יש מכירת סוף עונה במחירים ממש מפתיעים. גם אני נעה במידות 46-48 ונהנית מהקולקציה של מתאים לי. שם אני לובשת מידות 1-2 והם מצרים את מה שצריך. פשוט חגיגה. יש שם מהספורטיבים ועד החליפות המחויטות שנראות פשוט 10 על הגוף. נסי ותהני

pomelit

New member
באמת ראיתי שם כמה דברים ממש נחמדים

שאפילו יצאו מגזרת האולהים המעצבנת שהם נוטים לייחס לעצמם בדרך כלל. שווה ביקור, אפילו כדי למדוד ולראות, ביחוד אם את כמוני סובלת מחסרון כיס היסטרי. פומלית - גם קניית חלונות נותנת חוויית קניה ראויה

מה נכון... ועצוב...

אני כבר שבועות ממלמלת לאנשים על כך שאני נמצאת בדיוק על קו הגבול בין החנויות למידות גדולות לבין החנויות הרגילות. אם מלמעלה היו מתאמצים לעשות בגדים בגזרות קצת פחות ענקיות, בשביל שכמותינו, או מלמטה היו טורחים להוסיף עוד מידה- מידה וחצי, הכל היה נראה אחרת (ובעיקר ארון הבגדים שלי...) האבסורד הגדול ביותר הוא במשביר- יש שם מחלקה מיוחדת של מידות גדולות, כל מה שיש במידות הקטנות- רק בגדול. בדיוק את המידה שלנו (46-48) אין באף אחת מהמחלקות...

למעלה