מידע

li91217

New member
מידע

היי לכולם,
אני פוחדת לפתוח פה שירשורים כדי שלא יהיו לי ספויילרים...
אני בעונה 6 לקראת סיום גיליתי את הסידרה רק לפני כחודש...ומאז אני במרתונים....
רציתי לדעת אם מישהו יודע למה עשו עונה תשע אחרי כל כך הרבה שנים?
עונה שמונה נגמרת במתח?
מה הלך שם?

תודה מראש למי שיודע ועונה לי :)

ors22

New member
אני לא רוצה להרוס לך ולהגיד מה הלך בסוף

העונה השמינית, אבל כן.. הסוף היה יחסית פתוח. מצד אחד הוא יכל להיות סוף של סיום הסדרה לגמרי ומצד שני השאירו פתח להמשך אם ירצו בכך.
בסוף העונה השמינית כבר לא נותרו לתסריטאים רעיונות להמשך ולכן הסדרה בוטלה. לפני כשנה ומשהו התסריטאי התקשר לקיפר סאתרלנד שמשחק את ג׳ק באוור ואמר לו שצץ לו רעיון טוב שלא עוזב אותו, רעיון ל-12 פרקים בלבד, השחקן זרם עם הרעיון וזה שעדיין יש כל כך הרבה מעריצים לסדרה דירבן את רשת FOX לזרום גם כן לעונה תשיעית, ארבע שנים אחרי.

דנה1982

New member
רק חייבת לציין

שאני תמיד מקנאה באנשים שצופים בסדרה בפעם הראשונה.
בקיץ שעבר חברה שלי סופסוף הסכימה לראות את הסדרה, צפיתי ביחד איתה כמובן, וההתרגשות והמתח שהיו לה אחרי כל פרק - עוררו בי קנאה עזה!!

זו פשוט הסדרה הטובה ביותר בטלוויזיה מאז שאני זוכרת. יש לא מעט סדרות שהן מעולות (האישה הטובה היא בעיניי הסדרה הטובה ביותר שמשודרת כיום... לפחות עד העונה החדשה של 24
) אבל את מה ש-24 עושה כל פרק אף סדרה אחרת לא הצליחה לעשות, וספק אם זה יקרה.

Y. Welis

New member
להתאפק ולראות. ולהנות בעיקר מ-7, אחת הטובות

שהיו. 8 לדעתי חלשה (אפשר היה בלי).

דנה1982

New member
בעיקר מ-7?

1, 2, 4, 5 היו מעולות בעיניי, בעיקר 4-5 (ו-5 במקום הראשון) עם אקשן מטורף, טוויסטים בלי סוף והרבה מאוד הפתעות.

3 ו-6 מיותרות, בעיקר 6, שהייתה חלשה מאוד. הרבה אנשים רצו להרים ידיים בשתי העונות האלה, הייתי צריכה לעשות קמפיין רציני לעונות הבאות כדי שזה לא יקרה...

7-8 טובות, אבל משמעותית פחות מעונות השיא של הסדרה. אם היו סוגרים את הסדרה בעונה 7 היו משאירים פתח מסוים לזה שאולי ג'ק מת (נחשף לחומרים מסוכנים), אני דווקא שמחו שהמשיכו לעונה 8, היא הייתה טובה, בעיקר הפרקים האחרונים שלה (לא מדברת על מה קרה שם, כדי לא להרוס למי שלא ראה).

באופן כללי אני בעד שהסדרה לא תיגמר לעולם. גם סיפורים ממוחזרים וגם פרקים חלשים יותר - כל רגע שאני רואה את ג'ק באוור על המסך עושה לי טוב. והעונה הנוכחית רק עושה חשק לעוד.

למעלה