מיהו באמת "פרקליט צמרת"??

ediavi

New member
מיהו באמת "פרקליט צמרת"??
הארות/הערות מנסיון של עו"ד פלילי אדי אבינועם.
אני בן 55. מאחוריי למעלה מ25 שנות פרקטיקה ונסיון מקצועי בעורך דין שעוסק בתחום משפט פלילי ועם רקורד של טיפול באלפי לקוחות בתיקיהם הפליליים.
כן, לרוב, בתוצאות משביעות רצון ברוב המוחלט של הלקוחות שלי כולל זיכויים רבים ובכל מגוון העבירות הפליליות לרבות בתיקי רצח, עבירות רכוש, מין, אלימות, סמים ועבירות כלכליות. למדתי לוגיקה ממש מזמן, עוד בתואר הקודם שלי במדעי החברה, זה שלפני לימודי המשפטים שלי, באוניברסיטה בבר אילן.
לפי חוקי הלוגיקה, אם אני מטפל בלקוחות כאשר כל לקוח מבחינתי הוא "מלך", המקבל את מלוא תשומת הלב המקצועית והאנושית וכאשר אני נלחם בחירוף מול כל המערכות כדי להגן עליו, הרי שאינני נזקק לתואר "פרקליט צמרת". די לי שהלקוח, חכם או חכם פחות, עשיר או עשיר פחות, מוקיר לי תודה שהצלתי את חייו, האישיים והמקצועיים. שטיפלתי בו כמלך והוא בתמורה העניק לי תחושה של מלך אמיתי.

לא צריך להיות פרקליט של שועי המדינה כדי להיות פרקליט מצויין.
לא מעמד הלקוח קובע אם פרקליט הוא מצויין אם לאו, אלא אופי, מקצועיות ואיכות הייצוג והאנושיות שמלווים את עבודת הסניגור בלחימה עבור הלקוח. בשבילי, כמי שייצג בפרשיות מורכבות, בעלי מעמד, כח ובעלי ממון, התודה וההוקרה שקיבלתי מאלו שלא נחשבים לאלפיון העליון, היו לעיתים קרובות מחממי לב ומעניקי אושר וסיפוק, יותר מאלו שכן באלפיון העליון.
בסוף היום, תיקים הם רק מספרים, אולם מאחורי התיקים עומדים אנשים עם משפחות. אני רואה את עצמי כמטפל באנשים ולא בתיקים. אשריי ואשרי כל מי השמח בחלקו באמונה ובאמת מלאה. שבוע טוב ומבורך.

למעלה