מיוז מכריזים על Tour בעקבות האלבום החדש

Lyla Bellamy

New member
אני כבר רואה שהם קובעים תאריך וזה מתי שאני

בחו"ל .. יש לי כזה מזל רע בדברים האלה =/ אבל הלוואי !(אחרי סוכות
) אם לא אני כבר אסע לראות אותם נמאס לי כבר כמעט 5 שנים אני מחכה להם ! וואי יהיה מזה מגניב , אחרי MGMT וכריס ! אם באמת כל אלו יבואו בשנה אחת !
מי בא אגב לאלו ? מה3 אנשים שפה ... מי שלא בא בטטה !
אני עדיין לא מעכלת את כל זה !

CTU Agent

New member
אני

כבר קניתי כרטיס ל-MGMT. ראיתי אותם לפני שנה בבלגיה, הם טובים! אני עדיין לא בטוח אם אני הולך לכריס קורנל או לא.

Lyla Bellamy

New member
בגלל שהוא הפך לג'סטין ממין זכר ?../images/Emo12.gif

כי אם כן הבנתי שבהופעות הוא עושה בדרך כלל חומרים ישנים ... גם אני הזמנתי כבר כרטיס !!1 דווקא שמעתי שהם לא משו בלייב

Musedol

New member
אני מתלבטת לגבי כריס

כי אני לא ממש מחוברת לחומרים שלו בתור אינדיוידואל, אלא בתור סאונדגארדן... אז.. ממ... מתלבטת. כמה עולה כרטיס?

Lyla Bellamy

New member
לא התחילו למכור עדיין

אבל שנה שעברה זה עלה 200 ומשהו אם אני לא טועה .. או שזה היה 300 ומשהו .. לא סגורה על זה את גם לא מתחברת לאודיוסלייב ?O: סתם , אני הייתי הולכת בשביל ההופעה גם , כל האווירה וזה בכל זאת כריס קורנל , הוא מעולה בלייב. והדבר הטוב זה שכל הפלצנים הולכים לפני זה לדרים אז פחות אנשים , פחות צפיפיות !

Musedol

New member
בטח שלאודיוסלייב גם

פשוט ברח לי מהראש
יש לי את האלבום שלו, אופוריה מורנינג, ואם לומר את האמת- קניתי אותו כי הוא עלה 20 שקל באילת
לא יודעת... נראה. מתי מתחילים למכור? ואם החבר יסכים לבוא איתי- אני שם

Lyla Bellamy

New member
נו כי הם אחת מהלהקות האלה

שגורמות לאנשים שאוהבים אותם להרגיש מאגניבים ורשות לרדת על כל מה שאנשים אחרים שומעים ... סתם כמה אנשים עצבנו אותי

S H I F T Y

New member
מתי יש הופעה של דרים?

יש לי חברה שבטח ממש תרצה ללכת, ובטח יהיה ממש מפוצץ אצלם... אני אישית לא מתה עליהם. אוותר

Ma†an

New member
כריס כבר מזמן איבד את זה...

אבל MGMT? הלוואי עלי. בינתיים אני לא רואה את עצמי לא בא אליהם ולא לדרים :( מקווה שישחררו אותי\יישארו כרטיסים

קניתי כרטיסים ולא אכפת לי

אם יתנו לי לצאת או לא, מצדי אני אשבור את הרגל בכוונה. תגיד שלאחותך יש חתונה או משהו, ותפקסס להם הזמנה מפוברקת..

למעלה