מיונים לסוכנות היהודית

מיונים לסוכנות היהודית

היי, שלחתי את הקו"ח לש"ש דרך הסוכנות לא מזמן ושלחו לי לפני יומיים בערך מייל ובו כתוב ש "מועמדותך לשליחות ציונית נבחנה בחיוב. בקרוב נעמוד איתך בקשר לגבי המשך התהליך" זה אומר שעברתי את השלב של הקו"ח? מה הלאה? תודה

Scholes 18

New member
אהלן

אני מניח שאת מתכוונת לשנת השירות במרכזי הקליטה של הסוכנות? או שמא לשנת השירות בחו"ל במסגרת "שותפות 2000"? אם מדובר באופציה השנייה, הרי שלפי לו"ז המיונים הרשמי שלהם, המיון על כל שלביו אמור להיגמר בינואר 2010, קרי, ממש בימים אלה. אולי את מתמיינת כחריגה? באם מדובר על מרכזי הקליטה (עבודה עם עולים מאתיופיה, רוסיה וכו', עידוד גיוס לצה"ל ועוד...) אני לא יודע מה זה אומר לגבייך, אבל אני כן יודע שאין לשם הרבה מועמדים בלשון המעטה ולכן "דרישות הקבלה" אינן גבוהות. שלום ו... להתראות בהמשך?

אכן האופציה השנייה.

אין לי מושג אם אני מתמיינת כחריגה, זה המייל ששלחו לי ככה שאני כל הזמן עם הטלפון בהיכון...

Scholes 18

New member
מעניין...

בכל אופן, כאן: http://www.jewishagency.org/JewishA...tnerships/Shinshinim/news-0909-NewShliach.htm תמצאי הרבה מידע רלוונטי, לא יודע האם הוא מחדש לך משהו או לא... *שימי לב שלו"ז המיונים מופיע בתחתית הדף* נקווה שהעניינים יתקדמו לטובה :) את יכולה בבקשה לכתוב כאן את מס' הטלפון שדרכו את מתקשרת עם הסוכנות? לא פעם התלוננו כאן שאין דרך נורמאלית ליצור איתם קשר...

למעלה