מיטרוניקס מפרסמת עוד רבעון חלש

• פותח הנושא dw
  • פורסם בתאריך

dw

Well-known member
מנהל
מישהו כאן מחזיק במניה?
אם מיטרוניקס תוסיף לרדת, כפי שעלבד ירדה בזמנו (שתיהן חגגו בתקופת הקורונה), אז לא רואה מניעה להוסיף אותה לתיק. עלבד כיום כבר נמצאת עמוק בשלב ההתאוששות. מיטרוניקס עדיין לא שם. גם טבע הגדולה ירדה בעבר ואחרי כמה שנים מתחילה להתאושש.
מצפה כמובן למכפיל חד ספרתי בהתחשב שלפחות בשנה הקרובה מיטרוניקס תציג צמיחה שלילית.

dw

Well-known member
מנהל
מריחים דם ברחובות? |ערפד|

הצטרפתי היום לשורטיסטים המתכסים היום בסחורה עם זריקת הנייר מהמדדים.
הנייר כבר לא נראה בועה, ובתמחור של 900 מלשח, בהנחת 100 שנתי נקי, הנייר נסחר לפי מכפיל 9. השווי מתקרב להון העצמי.

הנייר היום מתקרב לשער 800. בשיא היה להם עוד... 0 מאחורה (מי ההזוי שקנה אז את הבועה הזו? מחק 90% |פנים| )

עוד מעט מעיפים את מיטרוניקס ממדד ת"א90. אכן לא מגיע להם להיות במדד היוקרתי הזה.

זהירות - המחצית השניה של 2024 איננה צפויה להיות מרנינה, כך שיכול להיות שהנייר ירד עוד, אבל היום בנעילה השורטיסטים בנייר סגרו טרייד יפה. שאפו |מצדיע|
אם יצליחו להציג רובוטים חדשים שיעניינו את השוק יש מצב לעשות פה טרייד יפה.
ווליום יומי חריג של 20 מלש"ח.

yel5

Well-known member
מריחים דם ברחובות? |ערפד|

הצטרפתי היום לשורטיסטים המתכסים היום בסחורה עם זריקת הנייר מהמדדים.
הנייר כבר לא נראה בועה, ובתמחור של 900 מלשח, בהנחת 100 שנתי נקי, הנייר נסחר לפי מכפיל 9. השווי מתקרב להון העצמי.

הנייר היום מתקרב לשער 800. בשיא היה להם עוד... 0 מאחורה (מי ההזוי שקנה אז את הבועה הזו? מחק 90% |פנים| )

עוד מעט מעיפים את מיטרוניקס ממדד ת"א90. אכן לא מגיע להם להיות במדד היוקרתי הזה.

זהירות - המחצית השניה של 2024 איננה צפויה להיות מרנינה, כך שיכול להיות שהנייר ירד עוד, אבל היום בנעילה השורטיסטים בנייר סגרו טרייד יפה. שאפו |מצדיע|
אם יצליחו להציג רובוטים חדשים שיעניינו את השוק יש מצב לעשות פה טרייד יפה.
ווליום יומי חריג של 20 מלש"ח.
המניה נסוגה 8 שנים אחורה.
המניה שווה מעקב ולימוד.

dw

Well-known member
מנהל
נערך לאחרונה ב:

dw

Well-known member
מנהל
מישהו שמחזיק את המניה ומוכן לספר בכמה משפטים למה מחזיק אותה?
אני מתחיל לאסוף. לאט לאט. בלי לחץ.

1. הנייר ירד 90% מהשיא. פעם היה 8000. מאז מחקו "0" ועכשיו זה 800 (בסדר, וקצת). זה כמובן לא סיבה מספיק טובה, כשגם טבע ועלבד ירדו 90% מהשיא לשפל. אגב, הן בינתיים עשו פי 3 ופי 2, בהתאמה, מהשפל, לכן שווה לדעתי לשים עין. אממה? גם טבע וגם עלבד מציגות דוחות משופרים ברבעונים האחרונים, בעוד אצל מיטרוניקס אנחנו עדיין לא שם, כך שאני לא סגור על זה שראינו את השפל, אבל שווה לשים עין. יש מכירות אמיתיות וזו לא חברה קטנה.

2. בשווי של 900 ורווח שנתי של 100, שזה אפשרי, הנייר נסחר במכפיל 9. לא יקר. אממה? קח בחשבון ש H2 יהיה גרוע. הם כבר הוציאו אזהרת רווח, ככה שזה לא חדשות.

הנייר הולך לחטוף עוד מעט בעיטה הגונה בטוסיק כשיצא ממדד ת"א90, אבל גם יתר60 זה מכובד. אני זומם לעזור לתעודות הסל המסכנות להיפרד מהנייר בהנחה של 90% משהן קנו אותו. ככה אני, אדם טוב שמסייע לזולת :LOL:

רובוט הסקימי הנ"ל זה חמוד אבל השוק מחכה לראות את הרובוטים המוזלים החדשים.
הרובוטים הרגילים שלהם, סידרת דולפין, זה מוצר טוב אך לא זול, לכן אם יצליחו להביא לשוק את הסידרה המוזלת יכול להיות שתהיה להם עדנה מחודשת.

yel5

Well-known member
אני מתחיל לאסוף. לאט לאט. בלי לחץ.

1. הנייר ירד 90% מהשיא. פעם היה 8000. מאז מחקו "0" ועכשיו זה 800 (בסדר, וקצת). זה כמובן לא סיבה מספיק טובה, כשגם טבע ועלבד ירדו 90% מהשיא לשפל. אגב, הן בינתיים עשו פי 3 ופי 2, בהתאמה, מהשפל, לכן שווה לדעתי לשים עין. אממה? גם טבע וגם עלבד מציגות דוחות משופרים ברבעונים האחרונים, בעוד אצל מיטרוניקס אנחנו עדיין לא שם, כך שאני לא סגור על זה שראינו את השפל, אבל שווה לשים עין. יש מכירות אמיתיות וזו לא חברה קטנה.

2. בשווי של 900 ורווח שנתי של 100, שזה אפשרי, הנייר נסחר במכפיל 9. לא יקר. אממה? קח בחשבון ש H2 יהיה גרוע. הם כבר הוציאו אזהרת רווח, ככה שזה לא חדשות.

הנייר הולך לחטוף עוד מעט בעיטה הגונה בטוסיק כשיצא ממדד ת"א90, אבל גם יתר60 זה מכובד. אני זומם לעזור לתעודות הסל המסכנות להיפרד מהנייר בהנחה של 90% משהן קנו אותו. ככה אני, אדם טוב שמסייע לזולת :LOL:

רובוט הסקימי הנ"ל זה חמוד אבל השוק מחכה לראות את הרובוטים המוזלים החדשים.
הרובוטים הרגילים שלהם, סידרת דולפין, זה מוצר טוב אך לא זול, לכן אם יצליחו להביא לשוק את הסידרה המוזלת יכול להיות שתהיה להם עדנה מחודשת.
אצלי המניה במעקב.
רוצה לראות בדוח השנתי כמה החברה מתמודדת בהצלחה מול הסינים.

yel5

Well-known member
מיטרוניקס - ניתוח משנת 21 ועד H1/24.
יצרנית ישראלי מובילה עולמית ברובוטים לניקוי בריכות.
המכירות והרווח הגולמי נשמרו לאורך השנים.
הוצאות התפעול והמימון עלו. התוצאה היא שהרווח הנקי השנתי ירד מ 230M ל ~ 164M. שיעור הרווח הנקי ירד ממעל 12% למתחת ל 8%.
הסיבות לירידה בביצועם הם תחרות סינינת גוברת וביקוש פוחת למוצרים.
התוצאה היא שהמניה צנחה מהשיא שלה ב 90%.
מהן נקודות האור? החברה הגדילה את אחזקתה בחברות המפיצות את מוצריה ומוצרי יצרנים אחרים. לחברה הון עצמי של 36% מהמאזן והיא עם מכפיל של 5.7.
קניתי מנה ראשונה הבוקר.

משקיע88

Well-known member
נראה הגיוני. למיטרוניקס יש שותפה סינית שמייצרת את הדרג הנמוך של המוצרים, והם גם משווקים באינטרנט. בתמחור הנוכחי אין לדעתי הרבה אפסייד, אבל החברה לא ממונפת ויכולה לעלות 20-30%. לטעמי זה לא מספיק בהתחשב בסיכון, אבל זה עניין של טעמים.

למעלה