מיכל בן טובים תודה על המאמר.

FreeFeeling

New member
מיכל בן טובים תודה על המאמר.

הוא מאוד תרם לי :) אשמח מאוד אם יש ברצונך לענות לשאלתי. אני צייר ואד לא מיזמן לא שמתי את החתימה שלי אל הציורים משתי בחינות האחת ידועה לי והיא -> אני לא רוצה להוסיף לציור כלום והוא מושלם עבורי הדבר השני: אולי חוסר ביטחון עצמי ? אני כותב בדייקנות (אולי יותר מידי) בכול מיקרה בתקופה האחרונה התחלתי לחתום על הציורים סוף סוף.... הגיעה הזמן באמת J וכאת האותיות גדולים מאוד ונרעה כאילו יש לי איזה עודף אגו. J אני רועה באגו גם דבר שלילי אבל נעזוב את זה לרגע זה זה קבר יותר תחום של רוחניות. האם החתימה שלי אומרת שאני מתנשא או אולי בלי תחתית כול שהיא (בגלל אי סגירת האותיות) אני סם את החתימה בצדדים של הציור בגלל שאני מרגיש לנכון לעסות ככה ואוד שיקול הוא לפי הקומפוזיציה שבציור. אני מצרף הנה אחד מהציורים האחרונים שציירתי ושם נימצא חתימה ככה שתוכלו ליראות את היחסים בין גודל החתימה לתמונה הכוללת. (כן אני דיסלקטי) !!! ולכן ולכך לי פי 1000 זמן לכתוב משהוא כי אני צריך להקפיד אל תיקון שגאות כתיב ואחרי זה חוזר אל כול הכתוב כמה פעמים וגם אז לא תמיד מספיק. אני חייב לציין משהוא ,לא נעים לומר אבל כן יצא לי לא פעם אחת שהרבה אנשים ממש יורדים אלי בפורומים (גם בדברים רציניים מאוד) ומאוד חבל ועצוב לי אל כך וממש לא נעים......... אני יודע שאני לא כותב ברור אבל גם לאוד אנשים יש רצון וצורך להתקדם ואם לא אשאל לא הדעה. מה לעסות כול אחד והבעיה שלו והיתרונות שלו... נ.ב אני לא מתבייש להיות דיסלקטי דפקה אני מרוצה מהראיון בגלל שבמקום כתיב קיבלתי מתנה שלדאתי הרבה יותר שבה והיא דרך חשיבה שונה מהרגיל ,ויצירתיות. * את יכולה להרגיש חופשי לומר את האמת גם אם היא לא טובה חשוב לי להבין ולהבין את האמת מקווה מאוד להבנת הגולשים ולהתחשבות ,הרבה תודה אל צומת הלב. בברכה בן באור

אהלן בן ../images/Emo13.gif זה השם ? תראה,

יש קטע עם דיסלקטים (ואגב יש לך בעיות גם בקריאה או רק בכתיבה? אם רק בכתיבה זה דיסגרפיה ולא דיסלקציה). בתור אחד שלא מצליח לכתוב ברמה של עצמו, כלומר הכתב מלא שגיאות כתיב, אתה בטח כותב לאט יותר וכולי, אפשר להגיד שהכתב לא משקף אותך כי משהו אצלך לא עובד מספיק טוב בקטע של כתיבה. אם הכתב לא משקף אותך ודאי שאין משמעות גרפולוגית לא לחתימה שלך ולא לכתב היד. ואני אגיד את זה פשוט יותר: א. הכתב שלך לא משקף אותך, בגלל הדיסגרפיה. ב. משום כך אי אפשר לעשות לך אבחון גרפולוגי. ג. וגם החתימה לא ניתנת לאבחון. בקשר לציורים, זה כבר עניין של טעם, אם יש מקום לשים את החתימה או שלא. ברור לי שבגלל שיש לך דיסגרפיה אז טבעי שיהיה לך חוסר בטחון בנוגע לכתב ידך. בטח ירדו עליך כל מיני מורים בלי שכל וכאלה...
בכל אופן, אולי נצליח להשתמש בציורים שלך בשביל אבחון ! כי זה משהו שבהחלט אתה מוכשר בו ! רוצה לנסות ? שכחתי להגיד: ברוך הבא
אנחנו, וזאת הבטחה, נהיה סבלניים כלפי השגיאות כתיב שלך ! ומי שלא: חד משמעית: יימחק.
מיכל

FreeFeeling

New member
יש !!!!

הרבה תודה אל קבלת הפנים היפה אני אסמך מאוד להשתתף בפורום תודה רבה :) וכמו כן תורה רבה אל התשובה. היא הפתיעה אותי אבל אחלה לפחות כאת אני מבין את המשמעות ונכון אני גם דיסגרפי. אבל לא באופן קיצוני כמו שקבר רעיתי אצל אנשים אחרים. אני מאוד אשמח לעלות הינה ציורים שלי ובשביל הבחון זה נישמע לי מדליק לאלה ורבה תודה אל הפידבק בהקשר לציור :) בברכה בן באור

למעלה