מיכתב רשום

orendror

New member
מיכתב רשום

שלום מעוניין בעיצה כיצד לפעול בעניין רשות הדואר ומכתב רשום. מיכתב שנישלח אלי בדואר רשום מבריטניה, עם קוד למעקב, לא הגיע לידי. לאחר שחלפו 7 ימים התקשרתי לרשות הדואר כדי לברר מדוע המכתב לא מגיע. בקשתי ניבדקה על פי קוד המעקב שמסרתי ולהפתעתי דווח לי כי לפני יומיים המיכתב הוכנס לתיבת המכתבים שלי ע"י שליח של רשות הדואר. לשאלתי כיצד מניחים מיכתב בתיבת המיכתבים כשמדובר בדואר רשום השיבו לי כי לא מדובר בדואר רשום ואף שלחו את השליח שתוך כשעה היתייצב בביתי והעיד בבטחון רב כי הוא זוכר בבירור שהניח את המעטפה בתיבת המיכתבים שלי. תיבת המיכתבים שלי הינה בטוחה ונעולה ולהערכתי גם אם מישהו רצה לגונבה לא היה עולה בידו. בכל אופן לא היה זכר למיכתב בתיבת המיכתבים שלי. לאור זאת ביקשתי משולח המיכתב שישלח אלי את הקבלות עבור שליחת הדואר. הקבלות נימצאות אצלי עכשיו וללא ספק המיכתב נישלח בדואר רשום. הגשתי תלונה לנציבות תלונות הציבור של רשות הדואר, הצגתי את הקבלות שמעידות כי המכתב נישלח בדואר רשום. כרגע הנושא בבדיקה ואני ממתין לתשובתם. אובדן מכתב זה גרם לי להפסד כספי ניכר. ללא ספק יש כאן מעידה של רשות הדואר ואני מעוניין בעצת חכמים ומנוסים כיצד עלי לפעול מול רשות הדואר. תודה מראש
אורן

igalgolan

New member
פיצוי על דבר דואר שאבד

הפיצוי מאוד מוגבל, גם בארץ וגם באמנה בינלאומית. כששולחים דבר ערך יקר יש לבטח אותו. יגאל גולן

למעלה