מילוי קמטים בחומצה היאלורונית

evike

Active member
מנהל
בלי קשר להבט הרפואי וליש/אין סכנות

מעט מאד שפתיים מוזרקות נראות טוב. לרוב זה גובל בהופעה נוראית ופטאטית, הדיבור וצורת סגירת השפתיים לפעמים ממש מעוותים.
לא פעם אני מוצאת את עצמי שואלת, האם למוזרקת אין בבית ראי, כי הרושם הוא שהיא לא ראתה איך היא נראית.
אבל אני גם מוסיפה, על טעם ועל ריח...

כל מה שאת מתארת

זה לא אמור להיות מכוון, זה יותר בגדר פשלה רפואית של מי שביצע את הפעולה. אם מישהי באה ומקשת עוד ועוד הזרקות המעשה האחראי הוא פשוט לסרב, כי מעבר לנזק הבריאותי והאסתטי אפשר לתבוע את מי שגרם לזה על משהו כזה.

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית

מישהו יכול להסביר לי איך החומצה לא מתפזרת בפנים תוך יום יומיים?
הרי אנחנו שוטפים פנים. נוגעים בפנים. מזיזים שרירים.
איך החומצה לא פשוט מתפזרת בכל הפנים מהר מאוד ויש בד"כ הבטחה לחצי שנה עד שנה וחצי?

שנית - מה קורה לחומצה כשהיא מתוססת בפנים אחרי כמה חודשים? איך היא מתנקזת ויוצאת מעור הפנים?

evike

Active member
מנהל
אז בוא נגיד, שכמעט ולא יצא לי לראות שפתיים "נורמליות"

לאחר הזרקה, וראיתי הרבה.

evike

Active member
מנהל
ממש לא

אני רואה אותן בטלויזיה - חדשות, תוכניות ריאליטי ואקטואליה
בתמונות אקראיות בעיתונים המודפסים
בתמונות בפייסבוק
בארועים
ומידי פעם פה ושם ברחוב
מספיק לך?
אני לא באה להתווכח איתך, אין לי כל ידע מקצועי בנושא, יש לי ב"ה עיניים, ודעות אישיות. וזה מספיק לי.

נכנסתי באיחור

להתווכח על מה? אני לא רואה פה ויכוח.
מכל מקום כשאי אפשר לסגור את השפתיים, זה בגלל עודף חומר מילוי. יש יחסים מקובלים לחומרי מילוי, זה לא שכל אחד אמור להזריק כמה שבא לו. מעבר לפגם האסתטי והנוחות, יש בזה גם סכנה רפואית, כי עודף חומר מילוי לוחץ על כלי הדם באזור השפתיים ועוצר את זרימת הדם והסכנה היא שהעור בשפתיים ימות בלי אספקת דם ואז....ובכן.... מה שמת נופל ונושר בסוף בדרך כלל.

evike

Active member
מנהל
צודקת, לא ויכוח, רק התייחסויות שונות

את מתייחסת מההבט המקצועי, ואני מהבט ויזואלי. לרוב לא אוהבת מה שאני רואה. וזה שנשים עושות מעצמן צחוק, מגזימות ב"ניפוח", זו הבעיה שלהן.
לפי הכלל, "כל המוסיף גורע".

עומר TT

New member
אני חושב שהבעיה עם האבחנה שלך היא

שאת מזהה את מילוי השפתיים רק אצל אלה שהגזימו, ומי שהיו לה שפתיים מאד דקות ולאחר המילוי יש לה שפתיים ממוצעות את בכלל לא יודעת שזה לא טבעי.
זה כמו הגדלת חזה, מזהים מרחוק את ההגזמות ואת העבודות הגרועות, אבל אני מכיר מישהי שהגדילה ממאד קטן לפרופורציונאלי לגוף שלה, ואם לא היתה מספרת לי לא הייתי מנחש.

evike

Active member
מנהל
אין שום בעיה עם האבחנה שלי, כי אם לא הבנת, אני לא נגד

כשזה נעשה בצורה לא מוגזמת, במיוחד למי שבאמת זקוקה לכך. ואם אני לא מבחינה שיש עיבוי, זה אומר שהעבודה טובה.
כתבתי גם, שאני כמעט ולא רואה עיבוי יפה, כלומר, כן רואה עיבוי שנראה טוב. וגם כשהוא עשוי בצורה טיבעית, עדיין אפשר להבחין שיש עיבוי. וזה לא מפריע לי. לצערי, בכל אופן מה שראיתי, ולא ראיתי הכל, מה שאני רואה לא מוצא חן בעיניי.
אני רק נגד השפתיים המוגזמות והנראות מגוחכות, לא נגד העיבוי עצמו.

ראית את נעמה בהישרדות? לא יודע מה היא הזריקה אבל

השפתיים שלה וכל הפנים נראים דקירת סיכה אחת מהתפוצצות.

evike

Active member
מנהל
נעמה נראית נורא, לא הייתי יודעת שזאת היא, אם לא היו אומרים

ולא רק אני.
היא כל כך השתנתה, היתה הרבה יותר יפה בעונה בה זכתה.
גם המשתתפות באח הגדול שהסתיים לפני חודשים ספורים, היו שם כמה עם שפתיים פשוט נוראיות. לא הפסקתי לתהות אם הן ראו את עצמן בראי...
אל תשאל אותי מי, כי ראיתי את התוכנית רק בזיפזופ פה ושם.

היא לא "מותססת"

היא מתפרקת למה אתה לא שואל איך השומן שלך בפנים לא מתפזר? מכל מקום היא סופחת מים, מתנפחת ומוחזקת ע"י שכבות העור שהיא נמצאת ביניהן.

תודה. אבל

1) אבל אחרי כמה חודשים- מה התהליך שגורם לה להעלם? או להחלש?
2) למה אני שואל? כי אחרי ההזרקה יש ריכוז שלה במקום מסוים ומרגיש לי שאם אגע בו הוא ימרח בתוך העור כמו כל חומר אחר על פני העור.

*איפה אפשר לקרוא על ההחלשות שלה ועל הספיגה שלה.
כי מכוני יופי מספרים רק על ההזרקה עצמה.

מסקרן אותי איך היא לא זזה עם מגעה חיצוני?

אין לה לאן לזוז כפרה

היא נמצאת בין התאים, מימין יש תאים משמאל יש תאים, מלמעלה יש תאים ומלמטה יש תאים, הכל תפוס. זה כמו פקק בכביש מלפניך מכוניות, מאחוריך מכוניות בנתיב משמאל מכוניות ובנתיב מימין מכוניות, ואתה תקוע באמצע ואין לך לאן לזוז.
התפרקות זה גם התהליך שגורם לנו להחלש ולמות. התפרקות זה גם התהליך שגרם לחומצה ההילארונית הטבעית שלך בעור להעלם ככה שתצטרך הזרקות חיצוניות. המלוקלות של החומצה נשברות וזהו. אין יותר. כמו בני אדם שזהו, אין יותר באיזשהו שלב. כל חומר אורגני מתפרק בסוף.

לא. אם אתה מחפש בעיות

הבעיה היא אחרת עם הזרקות למילוי. בגלל שהן מרימות את העור, העור במקום ההזרקה נמתח ובתגובה יש שגשוג של תאים ונוצרים תאים חדשים. כשחומר ההזרקה מתפרק ונעלם בסוף, בעצם יש קצת יותר עור במקום שבו היה פעם חומר המילוי, ככה שהעומק של הקמט בעצם מחמיר כי יש שם יותר עור.
כך שהזרקות למילוי בעצם מחמירות בסופו של עניין את בעיית הקמטים.

למעלה