מיליארדים עונה 7 פרק 1 לצפייה ישירה

• פותח הנושא KobyBD
  • פורסם בתאריך
K

KobyBD

Guest
לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

מיליארדים עונה 7 פרק 1 לצפייה ישירה, מיליארדים עונה 7 פרק 1 להורדה, מיליארדים עונה 7 פרק 1 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, מיליארדים עונה 7 פרק 1 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Billions עונה 7 פרק 1 לצפייה ישירה, Billions עונה 7 פרק 1 להורדה, Billions עונה 7 פרק 1 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Billions עונה 7 פרק 1 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: לאחר שהייתי במאטל כשרעיון הסרט הזה נוצר לראשונה (ראשידה ג'ונס הייתה במקור על הסיפון, אם אני זוכר נכון), זה היה קסום לראות אותו סוף סוף מתחבר על המסך. ולראות את הדרך שבה הם יצרו את הנרטיב סביב שוויון עבור ברבי וקן, לא רק נשים השולטות בעולם, היה ניצחון ענק בספר שלי. בעיני זה הראה שמאטל עבר כברת דרך מאז שעבדתי שם. כשדיברתי שוב ושוב על הסרט עם חברים, משפחה ועמיתים (ברצינות - אם אתה רוצה לשוחח יותר, השאר לי תגובה), הבנתי שיש לי השקפה ייחודית על האופן שבו הסרט לוכד את המהות של מאטל, ברבי, ומה היא מייצגת בתור מקורבת לשעבר. מכיוון שקיבלתי הרבה שאלות, חשבתי לחלוק את נקודת המבט שלי לגבי האופן שבו הסרט מהדהד עם הניסיון שלי בעבודה במאטל. סביבת העבודה של מאטל אין אי הבנה (למשל, דמויות המשנה שומעות משהו לא נכון ומוציאות אותו מהקשרו). הדמות הראשית יודעת מה עליו לעשות, היא פשוט לא יודעת אם הוא יכול. הדבר הקרוב ביותר שאפשר לומר שהוא עוקב אחר הקלישאה הוא העובדה שמיילס מעודד על ידי דמויות תומכות/סמליות להפוך לאני האמיתי שלו. מיילס לא מסוגל לעשות את מה שצריך לעשות. הוא לא יכול להביס את פיטר בקרב. הוא לא יכול להפוך לבלתי נראה בפקודה. הוא עדיין לא ספיידרמן. ובכל זאת החברים שלו מאוד רוצים שהוא יהיה ספיידרמן. הם ממתינים מחוץ לחלון בתקווה שהוא יוכל להיות אחד וכולם עצובים כשהוא לא יכול. הייתה להם תקווה ובכל זאת היא לא הייתה אמורה להיות. פיטר קשר את מיילס ועזב אותו.​

ח

חיים קדוש 2023

Guest
לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

מיליארדים עונה 7 פרק 1 לצפייה ישירה, מיליארדים עונה 7 פרק 1 להורדה, מיליארדים עונה 7 פרק 1 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, מיליארדים עונה 7 פרק 1 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Billions עונה 7 פרק 1 לצפייה ישירה, Billions עונה 7 פרק 1 להורדה, Billions עונה 7 פרק 1 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Billions עונה 7 פרק 1 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: לאחר שהייתי במאטל כשרעיון הסרט הזה נוצר לראשונה (ראשידה ג'ונס הייתה במקור על הסיפון, אם אני זוכר נכון), זה היה קסום לראות אותו סוף סוף מתחבר על המסך. ולראות את ביןןן הם ממתינים מחוץ לחלון בתקווה שהוא יוכל להיות אחד וכולם עצובים כשהוא לא יכול. הייתה להם תקווה ובכל זאת היא לא הייתה אמורה להיות. פיטר קשר את מיילס ועזב אותו.​

למעלה