מיליון דולר!

shonshon5

New member
מיליון דולר! ../images/Emo3.gif

ומעשה שהיה, כך היה: לפני ימים מספר, כתבתי איזה יישום ב-VBA ואקסס, לא משהו בומבסטי - צנוע בהיקפו ולא גולת כותרת חיי. וכל זה - בהתנדבות, ללא תמורה עבור איזה מוסד בתחום החינוך. הבנאדם שקיבל את הפרוייקט להרצה, היה כזה מאושר שבסוף ההדרכה הוא אמר לי: "שמע - זה נראה כמו מיליון דולר". וכך, בחיבוק וצ'פחה קלילה נפרדנו. היום חשבתי לעצמי: שיט - מזותומרת נראה כמו מיליון דולר? כאילו, הבנאדם לא נראה לי שיודע איך נראים מיליון דולר. ובעצם, גם אני, בעוונותי, טרם חזו עיני בפלא הפיננסי הזה. מין חבילה כזו יפה... מעניין איזה נפח היא תופסת, אם היא מורכבת, נניח, משטרות של 50? מסקרן אותי אם יש כאן מישהו שראה מיליון דולר. ואם כן - שיקפוץ אלי עם הבוחטה ונריץ השוואה מול הוויזואל בייסיק פור אפליקיישנס שלי ונראה אם באמת הם דומים זה לזה.

Druyanizem

New member
בקצב הזה...

אני יוכל לראות מליון דולר בעוד.... שניה.. אני מחשב... בעוד 24 שנים! (וזה רק מליון שקל... 24*4 יוצא.... 96!!!!) וזה כמובן אם אני לא יאכל, ישתה, יבלה, ישלם מים חשמל ארנונה משכנתא ובלה בלה בלה. אבל כמובן שלא תמיד אני אשאר בקצב הזה אז אולי יום אחד אני אבוא ואראה לך מליון דולר. עצוב שילדים תאילנדים שעובדים בסווט שופס של נייק מרווחים יותר מחיילים...

byron

New member
סיפור ששמעתי על כמה מיליוני $$$$

(מזמן לא הייתי כאן - באינטרנט) לקוח של חבר (לא נציין מאיזו תפוצה הוא, רק שהוא עלה לארץ בגל העליה האחרון שהיה והוא מבין רוסית טוב מאוד) ישב אצלו ולאחר שעברו על ענייני הכספים השוטפים התחיל לספר לו מנפלאות העבר, מיד אחרי שבריה"מ התפרקה... קרה המקרה והוא הצליח תוך כדי פירוק להעביר לידיו מהמדינה מספר נכסים שהניבו תזרימי מזומנים יפים. קרה מקרה אחר שגרם לו להעביר את אותם נכסים לידי אנשים אחרים מאירגון ידידותי לסביבה (שאני מקווה שאיש מהם לא קורא כאן ולא ירצה לשלוח אותי אל אבותי) בתקופת הביניים, הייתה לאדון בעיה, הוא מרוויח הרבה, ואפילו ב$$$ אבל איך מוציאים את זה מאימא רוסיה? אז אם לצטט את הסיפור המקורי... "בסרטים אתה רואה אדם מגיע עם מזוודה ובתוכה 10 מ' $. זה שטויות זה!!! מניסיון אני אומר לך, שטרות של 100 $ ארוזים בקפידה מבית הדפוס בתוך תא מטען של מרצדס S-CLASS בדוחק רב....זה במקסימום מאפשר לך להעביר 5 מיליון. אתה מבין כמה פעמים הייתי צריך ליסוע ככה לשוויץ?" סתם נראה לי סיפור משעשע וקשור לשאלה...איך נראה מיליון...כמו חמישית תא מטען של מרצדס

למעלה