מימון עסקי

retexboy

New member
מימון עסקי

היי,
כשעבדתי בעבר באחת החברות היה בחור שהקים חברה ואפילו קנה שני רכבים וקיבל מימון מהבנק. אני זוכר שפעם סיפר לנו שהבנק נתן את המימון ללא ערבים, הוא הציג להם תכנית עסקית ושני חוזים של לקוחות שמוכנים לעבוד איתו.

אני מנסה להקים עסק באיזור ראשון לציון, הכנתי דרך מט"י תכנית תעסקית ואף הבאתי להם אדם שמוכן לעבוד איתו כולל חוזה אבל הבנק סירב לתת לי מימון של 40,000 ש"ח וביקש ערבויות (חשבוני מתנהל אצם למרות שהוא במינוס, אבל אני נחשב ללקוח שלהם ואף פעם כמעט 10 שנים לא היו לי איתם שום בעיה בכיסוי החובות).

אני לא יודע מה לעשות, אשמח שמישהו יסביר לי מה לעשות.

מימון בנקאי

אני ממליץ לנסות ולבדוק בנקים נוספים. תחום הבנקאות פתוח למו"מ ויתכן בהחלט כי בנק אחר יאשר את ההלוואה.
המידע שפירטת חלקי וסכום ההלוואה תלוי בד"כ, מעבר להיסטוריה הפיננסית שלך, גם בתכנית העסקית. אם תרצה אתה מוזמן לשלוח אלי מידע נוסף מפורט יותר על העסק או את התכנית שכתבת ואוכל לתת לך דגשים שיסייעו עם הבנקים.

בהצלחה!
אלעד

הלוואה חוץ בנקאית

היי,
אם אתם לא יכול לקבל הלוואה באמצעות הבנק, מה שאתה צריך לעשות זה לקבל הלוואה חוץ בנקאית. כיום זה מאוד פשוט וניתן לקבל הלוואה כזו תוך זמן קצר.
אני ממליץ לך לקרוא עוד באתר הזה: הלוואה חוץ בנקאית
בהצלחה!

DR TEETH

New member
חשבתם בעבר ללכת על הלוואות לטיפולי השתלת שיניים בכל הפה? זה יכול להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים, ולא לכולם יש.

מעניין אותי אם יש הלוואות ספציפיות לזה..:rolleyes:

נערך לאחרונה ב:
למעלה