מיקה,מיקה,אין עלייך מיקה-תודה על ערב מקסים

brandoz

New member
מיקה,מיקה,אין עלייך מיקה-תודה על ערב מקסים../images/Emo70.gif

חנן585

New member
אני מנחש שצילמו אותך אותכם בפריס שחיכו לדעת

מי יזכה בפרס התיאטרון הצרפתי שהמועמדת לפרס זה ההצגה תן לנו לאהוב אותך מייק או לס מואה טמה ואני סתם מנחש שצילמו אותך שם בפריס נראה אם צדקתי

חנן585

New member
אני צריך מישהו שאתם מכירים כנראה לא בטוח

נראה לי שכן מכירים אותו והוא מעריץ גם של מייק אני רוצה שיעשה בשבילי משהו ראיתי את הקליפ להיות אדם של זוהר ארגוב קליפ בשילוב תמונות ואיזה יופי עשו את זה אני רוצה שיעשה לי ככה גם לקליפ של מייק אני משלם מחיר סביר את הקליפ ראיתי הערוץ של גולן לוי אם אני זוכר נכון שבוע הבא אני בתל אביב כתוב לי למסר או לפייסבוק ואולי נעשה עסק אני רוצה קליפ של מייק הצירוף תמונות ואתם גם תהנו מהקליפ שתראו אותו מוכן אני אראה לכם אותו אמצא דרך להתראות אז אם לא טעיתי ואתה ממתצא בענין הזה צור קשר תודה ולהתראות חנן

סימה42

New member
מיקוש יקירתי, נהנתי מאוד..מכל רגע אצלך..

תודה רבה רבה על הכל....!!!!! היה טעים מאוד, ונעים מאוד...!!!

daliat1

New member
מיק מיק../images/Emo25.gif../images/Emo25.gifתודה רבה על האירוח הנפלא

נהנתי מאוד, היה טעים מאודדדדדד
תודה גם לתמר המקסימה שקצת "טרטרתי" אותה אתמול SORRY
עזרא יקר welcome to Israel נהנתי לפגוש אותך, סחה על הגיזרה החטובה "שיחקת אותה"
היה כיף ומהנה לפגוש את כולם וכמובן את מר צביקה ברנד שגם סיפר לנו על יקירנו מייק ועוד'

Alvai

New member
סוף סוף הבנתי מה זה...מופלטה ! ../images/Emo71.gif

מפגש של מתוקים ! פעם ראשונה שאכלתי מופלטה לא כזו שאומרים לנו שקוראים לזה מופלטה לא כזו שיש בה גם חברי כנסת לא כזו שמראים מטלויזיה אלה מופלטה עם אהבה של מיקה זו מופלטה ! תודה מיקה,
בזכותך נפגשנו עם המתוקים...
והיום בערב ביומן בערוץ 1 בפינה "השבוע לפני"....נראה את מייק ו...

nadinadinadi

New member
../images/Emo199.gif.....בוקר טוב לכולם

זהו, התאוששנו. מה נאמר ומה נגיד...אין מילים. מכירים תמשפט "אין דברים כאלה"? אז שלשום הבנתי שזה המשפט במלוא מובן המילה. פעם ראשונה אני אצל מיקה ולא ראיתי דבר כזה בחיים. החדר שינה שלה זה ממש חדר זיכרון למייק הגדול. אפילו יותר מחדר זיכרון. ובכלל הערב היה כייפי ביותר. שמחנו לפגוש את עזרא שהשתדרג חיצונית ונהיה דוגמן, סחתיין עזרא
וצבי היקר, יעקב שהפתיע עם משהו מרגש, סימה, דליוש, דרור והבן, היה כיף איתכם
ומיקה המקסימה שאירחה אותנו בלב רחב, ועמלה רבות כדי להכין לנו שולחן עמוס ומלא מכל המטעמים המסורתיים והטעימים שלה, ותמר הבת שלה שעזרה לה במלוא המרץ. יש פתגם בלאדינו שאומר (אני אשתדל לומר נכון) : "קי אֶן אֶלָרגו סוּ מֶסָה, אלרגו סוּ וידָה" מי שמאריך את שולחנו במטעמים, מאריך את חייו. תודה על הכל ושאלוהים יברך את ידיכן
שתהיה לנו שבת נעימה וכייפית. נ.ב. אשתדל היום או מחר להעלות לרשת את התוכנית עם איציק בן ארי. ולא לשכוח היום ביומן ערוץ 1 עם איילה חסון בשלוש דקות לשמונה. כמובן שהכתבה להערכתי תשודר לא לפני השעה 20:25, יכול להיות שזה יהיה בפינה של "מה היה לנו" היום לפני...של בני עורי. ומיותר לציין שאני אקליט

mikamike

New member
העונג כולו שלי חברים יקרים../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

|צביקה היקר ,כבוד גדול הוא לארח אותך בביתי !!!! תודה שבאת והנעמת לנו את הערב ,כיף גדול להיות בחברתך ,ולשמוע את הסיפורים על מייק ... לדליה סימה דרור אלון יעקב נדב ועזרא היקרים תודה שבאתם אלי שמחתי לארח את כולכם מכל הלב הייתם 10!!!! והלוואי שנחגוג תמיד ביחד אמן.. ושנפגש רק בשמחות אמן ואמן....אוהבת ומחבקת את כולכם .... ממתינה לשידור בטלויזיה היום .....

שבת נהדרת לחברי הפורום../images/Emo140.gif

אני גאה בקשר הנפלא ביניכם
מברכת אתכם בשמירת הקשר עוד הרבה מאד שנים

למעלה