מיקום המפגש

ycyclop

New member
מיקום המפגש

יש שלוש אפשרויות כרגע: ננסק: בראשון האטי: ?? ycyclop: באישור מודיעין (יפתור לי בעיות ביביסיטר
) האם יש לאנשים העדפות/בעיות של מקומות מסוימים

בפלה

New member
אילו משחקים הולכים לשחק במפגש?

שלום, ראשית, ברכותיי על הפורום. נחמד מאוד לראות שיש עוד רבים החולקים תחביב זה. המפגש אותו אתם מארגנים עניין אותי מספיק כדי לעבור מLURKER MODE למשתתף פעיל. אני מעוניין לנכוח במפגש, במידה וניתן. רציתי לדעת באילו משחקים מדובר. הרושם שקיבלתי שמדובר ב Puerto Rico, Starships of Catan,וLOTR

ycyclop

New member
פרה פרה

אחרי שנקבע שעה ומקום נקבע משחקים, כל אחד מוזמן להציע מה הוא רוצה לשחק. בקצב הנוכחי של משתתפים יהיו יותר ממשחק אחד פעיל בו זמנית אני אפתח שרשור עכשיו

ycyclop

New member
חוץ מזה

ברוך הבא/הבאה? השתתפות פעילה תעזור יותר לפורום ולחבריו, אז נשמח לשמוע ולהכיר

בפלה

New member
וואלה צודק,

קצת על עצמי: בן 28, כרגע עוד מתכנת בדרך החוצה (חוזר ללמוד, ביופיסיקה בבר אילן) D.M לשתי קבוצות DnD3E - Hack and slashers ו Role Players דירה בפתח תקווה (גם אני מוכן לנדב) משחקים שברשותי: The Great Khan Game - מודפס מPDF Chrononauts Chez Geek 1+2+3 You're Bluffing Apples to Apples Wizard Axis and Allies Europe משחקים זמינים מחברים: Axis and Allies Pacific משחקים בדרך: Once Upon a Time 2nd Ed Lord of the Fries (color) Torches & Pitchforks שמשום מה נדחה לאוקטובר Letter Head Settlers of Catan Card Game שמתאים רק לשני שחקנים Acquire משחקים בדרך תאורטית (עשיתי הזמנה מFairPlayGames , הם ביקשו ממני טלפון של חברת האשראי שלי, מקווה שזה יסתדר): Killer Bunnies Guiliotine Odin's Ravens Citadels Loco משחקים נוספים שמכיר ואוהב: Mafia (Werewolf) Puerto Rico Settlers of Catan שמצורף קישור לגרסא מחשבית חינמית שלו Munchkin Zendo Fluxx Bohnanaza Axis and Allies BattleTech החבילה הגיעה משחקים שלא מכיר ורוצה לנסות: LoTR Risk 2210 AD כל WarGame הדומה ל Axis and Allies אשתדל להיות פעיל יותר בעתיד אריאל

האטי

New member
הבית של האטי

אשמח להציע את ביתי, בין היתר מסיבות גיאוגרפיות. אני עובדת מצפון לתל-אביב ויהיה לי נוח יותר להגיע למפגש שיתקיים בתל-אביב מאשר דרומית לה (בין אם בביתי ובין אם בביתו של שחקן אחר). הדירה שלי ממוקמת בתל-אביב ליד כיכר המדינה, לא רחוק מרכבת צפון. אין בעיות חניה באזור. הדירה גדולה ומרווחת (סלון ענק וכן מרפסת רחבת ידיים), מצוידת במזגן וגם בחתולה קצת מטורפת. אפשר לארגן מספר שולחנות משחק במקביל, אם יתעורר הצורך. כהצעות למשחק מהמלאי שברשותי, אני ממליצה על Lord of the Rings וכן על Puerto Rico שהם חדשים ומומלצים ושניהם מתאימים לשניים עד שישה שחקנים.

Tali Y

New member
אצל האטי נשמע טוב

ראיתי שלננסק יש מבחן באותו יום, ולא בטוח שיגיע בזמן, וחבל שיהיה לחוץ, אז נראה לי שאת הבית שלו נשמור לפעם הבאה. אני אשמח גם להביא את המשחק Bohnanza, משחק משעשע על גידול חלקות שעועית, ומתאים עד ל-7-8 שחקנים, ומסתיים מאד מהר.

למעלה