מירי - מסיקה או מזיקה
דיון.

מירי - מסיקה או מזיקה../images/Emo35.gif דיון. ../images/Emo88.gif

כמעריצה ותיקה של מירי, החל מאלבומה הראשון ובמהלך כל הפריצות שלה, ההופעות, הסינגלים ומופעי המסך אני מרגישה לאחרונה שקהל היעד שלה השתנה בקיצוניות. לצערי, ולדעתי - לרעה. יכול להיות שכוכב נולד רק מזיק לה? [או אולי, רק לי???] מה הכוונה? מאז ומתמיד נהניתי מהעובדה שקהל המעריצים של מירי הוא איכותי, שטווח הגילאים בוגר, שאהבתו לשיריה, לביצועיה ולאישיותה של מירי היא טהורה ואינה מושפעת מרייטינג/ התמסחרות/ זמן מסך. זה ניכר בעיקר בהופעות החיות וברשת - בכתיבת הביקורות, בשיתוף ובמילות ההערכה כאן ובאתרים השונים. אם פעם יכולתי לראות את מירי ובאמת להביע את ההערכה העצומה והאהבה שלי אליה בארבע עיניים, או אפילו לא לומר מילה אך ליהנות נטו ממירי עצמה בהופעות; כיום, אני מניחה שזה לא אפשרי מבלי שחבורת נערות צעירות יקפצו עלייה ויצעקו לה כמה היא "מאמי" ו"נשמה" ו"יפה שלי" ובלה בלה. נכון לעכשיו, אני רואה יותר ויותר בנות-עשרה מעריצות את מירי מסיקה באופן ילדותי, עיוור וחסר משמעות. אני לא יודעת למה, אבל אני נגעלת לראות את זה. זה מפריע לי באופן אישי. זה מונע ממני ליהנות מהאינטימיות שהיא יוצרת בהופעות ובכלל, אפילו על המסך - מן שלווה כזו, מן "דרך" משלה, קסם אישי - אישיותי, שהרגשתי שרק מעריציה הקרובים חווים וחשים. והיום הוא מתמוסס לי בין רגעי המסך שגוררים המון רעש - שטחי וממוסחר בעיקר. אני לא טוענת שמירי התמסחרה! אבל ערוץ 2, לצערי, גורם לאמנים להיראות ככה, להתלבט באופן ממוסחר ותלוי זמני מסך. אני מאוד שמחה על הצלחתה ומאוד מפרגנת, נהנית מכל רגע שלה על המסך, במיוחד לאור העובדה שהיא פורחת, מאושרת ונהנית. אבל פוחדת שזה יבוא על חשבון האיכות, האינטימיות, הריגוש והאמיתיות שבה כזמרת שהייתה עבורי תמיד יוצאת דופן במובן הזה. מדהימה בזכות אישיותה וקולה המרגש, ולא השואו שהיא מציגה בתכנית. חבל לי. מבט אחד על דף הפייסבוק שלה גורם לתחושות השליליות הללו לעלות שוב ושוב... כמות השטויות שכתובות שם, המחמאות וההודעות, המפרגנות מצד אחד, אבל הכל-כך ריקות מתוכן וירודות מאידך, גורמות לי לדאוג... שוב, קשה לי להסביר למה, אבל זה מטריד אותי. אני אשמח לשמוע את דעתכם. שיהיה ערב טוב.

ofree15

New member
אני מסכימה ולא מסכימה.

קודם כל אני לא חושבת שהרגש האינטימי בהופעות נעלם.. ואני מסכימה שהתגובות האלה ריקות מתוכן, וזה דיי תלוי מי אומר אותן.. ואני חושבת שאם יש מישהו שאוהב את מירי... אז למה לא? גם אם הדיבור שלו ריק מתוכן והוא מנסה לזכות רק בתשומת לב...

מורןס

New member
איפה כולם? מחכות כמוני לתגובות כדי לגבש דיעה?

לדעתי יש מספיק מירי לכלום. גם לנערות ש"מעריצות את מירי מסיקה באופן ילדותי, עיוור וחסר משמעות" - וגם הן יגדלו ויתבגרו.. לא חושבת שזה ישיפע על ההופעות שלה. לא חושבת שהיא יוצאת ממוסחרת בגלל ערוץ 2. לפי מה שאת שומעת מסביב כולם רק אוהבים אותה יותר. או פתאם גילו כמה היא מקסימה והתחילו לאהוב אותה רק עכשיו. לדעתי היא רק מרוויחה מזה. למרות שאפשר להבין למה זה מפריע לך..

jass8

New member
ממממ..

אני חושבת שלמושג התמסחרות יש אמנם קונוטציה שלילית אבל הוא בעצם דבר חיובי בזה שהוא מאפשר חשיפה לקהל שלא היו "מגלים" את מירי לולא ערוץ 2 (במקרה הזה) אז זה מביא איתו תופעות לוואי
בצורת ילדות קטנות וצרחניות אבל בסופו של דבר אחרי שהגל של כוכב נולד קצת ידעך כשהעונה תסתיים ישארו אלה שבאמת התחברו למירי ולמה שהיא עושה ואז כולם ייצאו מורווחים גם הם וגם מירי כמובן
ואם זה מנחם אותך גם אני לא נהנית להסתכל על התגובות בדף בפייסבוק.. מזל שיש לנו את הפורום

אריה31

Member
מנהל
נושא לדיון כ"כ מתאים לתקופה הזו../images/Emo9.gif

לא הייתי בהופעה של מירי כבר שנה (למעט יום עצמאות) אבל נראה לי שאת כ"כ צודקת!

למעלה