מישהוא מכיר זמרות או זמרים יפניים?

Sliner

New member
מישהוא מכיר זמרות או זמרים יפניים?

חחח (ברור שמכירים פה!) אבל אני מחפש מוסיקה בערך כמו של השירים של Ayumi Hamasaki ,Namie Amuro או Megumi Hashibara בקיצור J-POP... דרך אגב אני חדש כאן בפורום... אני מעריץ את Ayumi Hamasaki והנה רשימת השירים האהובים אלי: מקום ראשון - My Will של Ayumi Hamasaki מקום שני - Dearest של Ayumi Hamasaki מקום שלישי - Music Is My Thing - לא יודע של מי זה... מקום רביעי - Get Over - גם את זה אני לא יודע... מקום חמישי - Every Heart של Ayumi Hamasaki

ayumi3000

New member
איומי באמת גדולה

היא גם הזמרת הכי אהובה עליי XD אבל Every Heart זה של בואה ^_^

ayumi3000

New member
אה ו...

Get Over ו Music is my thing זה של הרכב בנות בשם dream גם הן טובות :]

ayumi3000

New member
ורק עכשיו שמתי לב...

גם My Will זה של dream זה לא של איומי >< Dearest זה של איומי ^_^

Sliner

New member
באמת?

הורדתי באימיול את כל הדיסקים של איומי והיה שם My Will My Will זה לא של איומי?!?!?

מ א י י ק

New member
לא זה של Dream../images/Emo19.gif

גם אני חשבתי שזה של איומי אבל זה לא, אם אתה מחפש זמרות טובות כמו איומי המאסאקי,יש את BoA שהיא מעולה וגם Ai Otsuka

מ א י י ק

New member
מה????../images/Emo6.gif../images/Emo19.gif

איומי אל חלק מדרים XD הם להקת בנות שלא קשורות אליה בכלל XDDDD

מ א י י ק

New member
אבל זה לא שלה XD../images/Emo19.gif

זה של דרים,גם אני חשבתי שזה שלה אבל זה לא!!..אוח... תחפש שיר של איומי שקוראים לו My Will באחד האלבומים שלה,יש לי את כולם,ולא קיים כזה~! לדרים יש כזה שיר,והוא מאינויאשה. וזה לא של איומי המאסאקי.... והנה הוככה: זה קישור לשיר של דרים ביוטוב. http://www.youtube.com/watch?v=SPMsio6tCKE עכשיו אתה מבין שאתה טועה כמו כולם?XD

ayumi3000

New member
חחחחחח - כנס לכאן XD

My Will זה לא של איומי ואין לאיומי ול dream כל קשר... היא שרה לבד והיא תמיד שרה לבד והיא תמיד תשיר לבד ^_^ היא זמרת סולו! וזה לא משנה מה שכותבים גם אני יכול לכתוב dream - Hit Me Baby One More Time ולעלות את זה ככה לאימיול XD או לקאאזה או לכל מקום אחר! לעוד מידע על איומי http://en.wikipedia.org/wiki/Ayumi_Hamasaki להעתיק ולהדביק ^_^

Sliner

New member
ערכתי מחקר מעמיק ו... XD

צדקת... זה לא שלה... אז למה רושמים שזה שלה??? למשל באימיול ובהמון אתרים! למה?!?!?

מ א י י ק

New member
כי הם טועים../images/Emo19.gif

ואני אומר טועים במקום משהו אחר...XD זה נשמע כאילו שמרת אחת שרה אבל זה בעצם 3.

ayumi3000

New member
אני שוב אגיד למה זה קורה><

כי מישהו פעם אחת עושה את זה סתם בטעות או משהו והוא כותב ayumi hamasaki - My Will ומשתף את זה ממש איך שהוא קרא לזה באימיול או בכל תוכנת שיתוף אחרת... ולכן כל האנשים שהורידו את זה או ראו את זה חושבים שזה שיר שלה ולכן גם בכל מיני אתרי מעריצים רושמים שזה שלה^_^ כי הם לא בדקו לעומק... יש מלא שירים כאלה והרבה זמרים שכותבים שמות של שירים ליד הזמרים שהשירים האלה לא שייכים להם, גם אתה יכול לעשות את זה נגיד תכתוב Madonna - Dearest ותשים את זה בתיקייה של אימיול, אנשים יורידו ושהם יראו את זה הם יחשבו שזה איזה שיר חדש של מדונה שהם לא מכירים (אם הם לא מכירים את מדונה לעומק) בקיצור סתם אפשר לכתוב אבל אפשר גם לשים לב לפי הקול והשפה וכאלה XD (לאיומי ולזמרות של דרים אין אותו הקול או קול דומה) אז שומעים ישר את הבבדל ^_^

אולי כי...

כי גם לאיומי יש שיר עם אותו השם!XP כמו שלאיומי יש שיר בשם "מומנט" ואני מכירה עוד שתי זמרות יפנית עם שיר שיש לו את אותו השם...

Hikaru

New member
Music is my thing & Get Over

שייכים ל-dream. כלומר זאת המלצה אוטומטית. XD

למעלה