מישהו ברשות הפלשתינאית

ענבר.

New member
מישהו ברשות הפלשתינאית

קורא את שקספיר? או שירת בגדוד הפרידות עם טיטוס? ספורי אלף לילה ולילה

magy

New member
רעיון מצויין.....

לא ידעתי שהיתה לו פטריה באוזן...... אבל.....כרגע עולה לי רעיון אחר..... מכוער מאד...... לא!!!!!... לא יכול להיות!!!!!..... פשוט לא יכול להיות..... אפילו לא הוא...... אבל זה לא מרעיל........חחח

אני שמעתי ממקורות מהימנים

שאת הכתבים של וויליאם שייקספיר לא כתב וויליאם שייקספיר עצמו אלא מישהו אחר שגם לו קראו במקרה וויליאם שייקספיר

ענבר.

New member
איזה הצטרפות מקרים../images/Emo6.gif

שני שקספירים שני בילים שני המלטים ואופליה אחת. תגיד, לא לימדו אותך לכתוב יותר משורה אחת? אומנם ארוכה השורה שלך, אבל למה רק אחת?

אז זהו שהם קראו רק

את התקציר ולא את כל המחזה. וכדברי הגדול מכולם שייקה אופיר במערכונו הידוע: " וואלה באבא וואלה בטיח".

ענבר.

New member
אפרופו מחזה

בתוכנית של בולדוג, על ההתנהלות של קופות החולים, זה מחזה מביש ומשפיל ביותר.

magy

New member
מביש , זו מחמאה

נדמה לי שעוד לא המציאו את המילה שתתאר את גודל ההשפלה או יותר נכון ההפקרות.... כמו שכתבתי במקום אחר....: שלום לך ארץ נהדרתו magy 22:30 16/11 כמה נפלא יכול היה להיות פה כמה טוב ונעים אם רק לא היו במדינה עניים וחולים.. הם מפריעים לנו לחיות בשלווה. משבשים את הסדר הטוב מיקי רוזנטל כעת, מספר על קופות החולים שלנו. ואיך הם חוסכים על חשבון בריאותנו כסף לקופות. חולה סרטן עולה למדינה מאה אלף שקל ..... חולה מת...... לא עולה כלום....... אז לא כדאי לפזר קצת רעל על התושבים ולחסוך למשרד הבריאות המון המון כסף שיוכלו לעשות איתו דברים באמת חשובים כמו : נסיעות לשרים + פמליות לשכות חדשות, שירותים חדשים כוסאות חדשות, מכוניות.. יש על מה להוציא... סתם זכויות מפליגות לכל החיים לח"כים , בניהם, נכדיהם, נינהם.... ומה עם הקצבות לכוללים , ישיבות וסתם הולכי בטל? יש מה לעשות עם כל המיליארדים שהולכים לחולים הדפוקים האלה שאין להם מה לעשות בחיים חוץ מלהכביד על המדינה .... שייתביישו להם כל החולים הלא פטריוטים האלה.......... וישא"ק..... אייקון של בעעעעעעעעעעעעעעע

למעלה