מישהו היה במסיבה...?

מישהו היה במסיבה...?

מישהו היה במסיבה של אתמול בלבונטין 7 ? אני הייתי והתאכזבי נווווווווווורא, נשברו שם בערך כל כללי המסיבות האפשריים וזה היה קצר והשאיר אותי עם חשק מטורף לאלכוהול וריקודים. היה שם מישהו שיצא בלתי מאוכזב???

Shiroi

New member
אני יצאתי מרוצה!!!! :)

אי אפשר לצפות כלום ממסיבת מוסיקה יפנית ראשונה. היה מגניב, והיה ממש כיף. סוף סוף אפשר לרקוד עם עוד אנשים שאוהבים את המוסיקה ולא לבד במשרד כשאנשים מסתכלים אליך במבט מוזר. (אם תראו בקריה בניין עם טיפת מבוכה שזולגת ממנו, תדעו שזה הבניין שלי ושאני שומע בו JRock ^_^). כן ירבו!

nadav1232

New member
הא זאת הייתה המסיבה של ג'יירוק?

לא ידעתי שהיא הייתה אתמול XD אממ היו הרבה?

Shiroi

New member
תגדיר הרבה :)

לא היה מפוצץ, אבל גם לא ציפיתי שיהיה.

star_female

New member
אני דווקא נהניתי מאוד...

אני לא הולכת למסיבות כמעט, אז אני לא יודעת איזה כללים נשברו
אבל זאת באמת אחת המסיבות היותר כיפיות שיצא לי להיות בהן (למרות שהלכתי מוקדם :< )

oracle

New member
לא ידעתי שיש כללים למסיבות ../images/Emo8.gif

בכל אופן, הייתי ונהניתי מ-א-ד!!! בחיים לא חשבתי שיזדמן לי לרקוד לצלילי Jrock במועדון בישראל, עם עוד המון אנשים שאני בכלל לא מכירה, שגם הם, באופן מפתיע אוהבים את זה~~ עד היום זה היה קטע ביזארי שחלקתי עם כמה אנשים שאני מכירה ואתמול זה השתנה... ^_^ אז נכון שהפלייליסט היה קצת הזוי, היו חסרות בו כמה מהקלאסיקות (רייזון ד'טרה, עוד כמה שירים של לארוקו, סייקו לה סמו, ז'אן דארק ועוד כל מיני) והמעברים בין השירים והז'אנרים לא היה כל כך מובן (child prey של דירו ואח"כ איזה Jpop חמדמוד...) אבל אלה דברים שיכולים בקלות להשתפר עם הנסיון ובשביל פעם ראשונה זה היה הרבה יותר ממה שציפיתי. אז מאוכזבת? ממש לא~~

Nora Shu

New member
אני נהניתי XD

היה כיף D: למרות שיש כמה וכמה נקודות לשיפור, בהחלט היה שווה להגיע. DD: אני מקווה שימשיכו ויוציאו ערבים כאלו. ^__^

Sezuke

New member
אני הייתי

ומאוד נהניתי, היה להם פלייליסט מגניב ביותר ומושקע, וכמו מה שסמדר אמרה לא חדבתי שאי פעם אהיה במועדון וארקוד לשירי jrock , חוויה מעולה.

sonaku

New member
התאכזבתי ;;

מזה לסיים מסיבה ב2?! O_____ס הלו,אנחנו בוגרים פה!~ למרות שהייתי הכי קטנה XD ולמה הם שמו קליפים? אנשים לא רקדו הם בהו במסך =\ והופעות,בכלל -___- אבל! אני וחברות שלי צדנו לנו וויאטנמי אחד ^^ אז אני הייתי די מסופקת XDD

oracle

New member
בטח התאכזבת~~

שלוש דקות אחרי שהגעת נחרת לך על הבמה כאילו אין מחר... P= אני דווקא אהבתי את הקונספט של הקליפים. ככה יכולתי גם להנות מהמוזיקה וגם מהבישים XDDDDD

sonaku

New member
זה מה שקורה כשלא ישנים שבוע בגלל ה

מזימות שתיכננתי כדי להיכנס!! XDDDD אבל היי,נהנתי X: במסיבה של דניאל יהיה אפטרפארטי עם קריוקי! ^____^ הרבה יותר טוב 3: חוצמזה שיש חוקים למסיבות,אסור לשים הופעות וקליפים ובטח ובטח שלא לסגור מסיבה ב2! ><

Nora Shu

New member
ממ~

סמדר צילמה כמה תמונות בפלאפון שלה, וחוץ מזה היו שם אנשים שצילמו. זה אמור לעלות לאתר שלהם מתישהו בקרוב. אני חושבת. XD הכתובת הייתה משהו כמו israel-eastasia.co.il, או משהו בסגנון. XD

sonaku

New member
הם אישרו אותי~~ וויי 3:

אבל..אמ..אין תמונות עדיין י-י

Keitarou

New member
תמונות מהמסיבה וכל זה...

אפשר בטח למצוא פה אני עדיין מחכה שיאשרו לי כניסה לפורום שלהם.. P=

למעלה