מישהו יודע איפה אפשר לרכוש ברים של וולרונה

Eshel90

New member
מישהו יודע איפה אפשר לרכוש ברים של וולרונה

לצריכה פרטית? הכוונה לברים של 70 גרם (יש גם 100 לדעתי, אבל לא ראיתי בארץ). אני מכין כמויות לשימוש אישי בבית ואין לי צורך בחבילות של 3 ק"ג.
אם מישהו מכיר חנות שמוכרת בת"א ברים כאלו אודה לו מאוד.

salo22

New member
מה זאת אומרת מכין כמויות בבית ?

של מה ? האם ניסית את חנות השוקולד החדשה יחסית על אבן גבירול ? לא נכנסתי לשם אבל יש להם ברים יחסית רבים, אז אולי גם ולרונה, למרות שאני לא בטוח. שווה לנסות גם בסניפי טבע קסטל, אולי במקרה תמצא, בעבר הרחוק היה בהחלט. מעבר לזה מתקשה כרגע קצת לחשוב על מקומות נוספים, כי זמינות הברים האלו נראה שדי ירדה. עברו בארץ בהחלט ברים רבים של 100 בעבר, אבל לדעתי כבר מזמן קשה למצוא, הייתי רואה אותם לפחות בחנות אחת באיזור חיפה, אבל זה היה ממש מזמן. אם אתה במקרה מזדמן בעתיד למר קייק בנתניה, יש להם פה ושם מוצרים של ולרונה ונדמה לי שגם ראיתי ברים בעבר, גם אולי בעדן טבע מרקט. או שפשוט הרם טלפון לצמרת היבואנים, אם עדיין יש פה נציגות כזאת בארץ.. פעם דיברתי איתם בטלפון בקשר לזן מסויים, לא ממש עזרו לי..

Eshel90

New member
כמויות של מה? של קינוחי שוקולד, לצורך העניין.

החנות החדשה באבן גבירול - כוונתך לקרדינל? כי אם כן, אז לא.

salo22

New member
לא

בקרדינל אתה תמצא לדעתי ברים שאלי מכין בעצמו, אולי המקור הוא ולרונה אבל אני לא ניסיתי. הכוונה לחנות מהחודשים האחרונים למוצרים תעשייתיים שנקראת למיטב זיכרוני chocolata או משהו כזה.

בר

chocolate bars - חפיסות שוקולד, כלומר שוקולד לא בצורת נטיפים או בלוק. (כמו שוקולד פרה, למשל).

למעלה