מישהו יודע, למה לסער אין רישיון נהיגה? 🤣

דיברגנט חדש

Well-known member

כדורגלנים, מנחים ושזירת פרחים | הח"כים של הכנסת ה-24

איזה שר היה חוטב עצים באלסקה? מי אוכל כשר בבית וכל מה שטעים בחוץ? מי שיחק בסרט? מי "הרימה" ספר מדוכן של שבוע הספר? ומי שותה קפה רק עם חלב ומים חמים? לכבוד הכנסת החדשה שהושבעה השבוע ריכזנו את כל הפרטים שכנראה לא ידעתם על הח"כים​

ריקי כרמי, קובי נחשוני
פורסם: 09.04.21 , 11:04

הכנסת ה-24 כבר הושבעה, והמאמצים להרכבת ממשלה בעיצומם. בזמן שהמפלגות מנסות להקים קואליציה, ynet מציג את הפרטים היותר מעניינים שכדאי לדעת על נבחרי הציבור שלנו. מי היה בצעירותו מודל עירום? ומהו האוכל האהוב על ראש הממשלה ורעייתו? כל התשובות כאן.

d70

Well-known member

בניגוד לביבי הוא עדיין יכול לעבוד במזנון הכנסת ..

AVIKO13

Well-known member
מאוד מעניין
עשה עליי רושם שלמה קרעי : גם טיול למזרח וגם כתיבת ספר הלכתי, איש מעניין
האמת שתקשורתית התרשמתי ממנו פחות.

אבל שלמה ביתן ופטין מולא
סתם מסרו פרטים אוטוביוגראפיים מקצועיים
לא אוהב אנשים כאלה "פקידונים"
משתלבים בכל מנגנון ו"רק" ממלאים פקודות.

Harrington

Well-known member
מנהל

מישהו יודע, למה לסער אין רישיון נהיגה?​

תשובתו של סער לשאלה זו:

"רשיון נהיגה: אין לי, ולא בגלל אידיאולוגיה. בתקופה שבה כולם למדו נהיגה בתיכון לא היה לי כסף לשיעורים. כשהייתי סטודנט ועבדתי כעיתונאי, עברתי במאמצים רבים את התיאוריה, נכשלתי בארבעה טסטים, ועזבתי את זה. זה מעולם לא חסר לי, בטח היום כשיש לי נהג. אשתי טוענת שאני לא צריך לנהוג כי אני חושב על דברים אחרים.".

מקור: תשובת סער להיעדר רשיון נהיגה

איציק5111

Well-known member
תשובתו של סער לשאלה זו:

"רשיון נהיגה: אין לי, ולא בגלל אידיאולוגיה. בתקופה שבה כולם למדו נהיגה בתיכון לא היה לי כסף לשיעורים. כשהייתי סטודנט ועבדתי כעיתונאי, עברתי במאמצים רבים את התיאוריה, נכשלתי בארבעה טסטים, ועזבתי את זה. זה מעולם לא חסר לי, בטח היום כשיש לי נהג. אשתי טוענת שאני לא צריך לנהוג כי אני חושב על דברים אחרים.".

מקור: תשובת סער להיעדר רשיון נהיגה
מוזר, מעניין איך הוא הסתדר עם הילדות שלו שהיו קטנות, מי לקח אותם?גם בלי רישיון הוא תלותי בתחבורה ציבורית או חברים

Harrington

Well-known member
מנהל
מוזר, מעניין איך הוא הסתדר עם הילדות שלו שהיו קטנות, מי לקח אותם?גם בלי רישיון הוא תלותי בתחבורה ציבורית או חברים
כשלשאלה הזאת תהיה רלוונטיות כלשהי אלי, לחיי, או לשאלה כיצד לדעתי מר סער יתפקד כראש ממשלה אם וכאשר יתקרב לתפקיד, אשקול לחשוב עליה. עד אז, לא מצאתי שום סיבה בעולם שהיא תעניין אותי. עמך הסליחה.

איציק5111

Well-known member
כשלשאלה הזאת תהיה רלוונטיות כלשהי אלי, לחיי, או לשאלה כיצד לדעתי מר סער יתפקד כראש ממשלה אם וכאשר יתקרב לתפקיד, אשקול לחשוב עליה. עד אז, לא מצאתי שום סיבה בעולם שהיא תעניין אותי. עמך הסליחה.
אני נגעל מסער הוא גולם אמיתי ואגב לפי מה שהבנתי הוריו לא ילידי ישראל, הקיצר מכל בחינה אני לא סובל את היצור הזה

Harrington

Well-known member
מנהל
אני נגעל מסער
שיהיה לך לבריאות. בין זה לבין השאלה כיצד ילדותיו הגיעו לגן, מה לעשות, עדיין אין שום קשר :).
סער יכול להיות מזכיר הממשלה ולא ראש ממשלה.
אולי נכון. אולי גם לא. אבל דבר אחד בטוח והוא שהשאלה כיצד ילדותיו מגיעות לגן, לא קשורה לשאלה זו :).
עמך הסליחה
אני מה קשור לעניין? מה גורם לך לחשוב שסער או לעניין זה, דעתך עליו, עושה לי משהו מיוחד או מעניינ/ת אותי במיוחד?

איציק5111

Well-known member
שיהיה לך לבריאות. בין זה לבין השאלה כיצד ילדותיו הגיעו לגן, מה לעשות, עדיין אין שום קשר :).

אולי נכון. אולי גם לא. אבל דבר אחד בטוח והוא שהשאלה כיצד ילדותיו מגיעות לגן, לא קשורה לשאלה זו :).

אני מה קשור לעניין? מה גורם לך לחשוב שסער או לעניין זה, דעתך עליו, עושה לי משהו מיוחד או מעניינ/ת אותי במיוחד?
תפסיק להיות כבד ומרובע ולשחק אותה בני בגין....
עמך הסליחה

איציק5111

Well-known member
סער יכול להיות מזכיר הממשלה ולא ראש ממשלה.
עמך הסליחה

evglev1

Well-known member
מנהל
מעניין אם ליאיר נתניהו יש רישיון נהיגה.

dory30

Well-known member

הוא אמר שאשתו הראשונה שלי, טענה שהוא "מרחף" ולכן כדאי שלא יהיה לו. אני טיפוס קצת לחוץ ומסיבה זו לא הוצאתי גם אני רישיון.

ai27

Well-known member
מה הקשר בין שאלת הרשיון לפוטנציאל וכשרון של אדם לכהן כראש ממשלה?
זה לא הרשיון אלא הריחוף.
היית רוצה שאדם עם בעיות קשב וריכוז כמו לפיד יתחיל לעופף באמצע דיון חשוב ואחרי זה יחליט לפי גחמות?

סער זה עוד כלום.
אבל אותו נוני ושות' לא מאתרגים

Harrington

Well-known member
מנהל
זה לא הרשיון אלא הריחוף.
בשביל להתייחס לכך אצטרך קודם לדעת שהאקסיומה נכונה, כלומר שיש קשר בין היעדר הרשיון של סער לבעיית "ריחוף" כלשהי. נכון לרגע זה לא ראיתי כל אסמכתא או ביסוס לאפשרות זו.
היית רוצה שאדם עם בעיות קשב וריכוז כמו לפיד יתחיל לעופף באמצע דיון חשוב ואחרי זה יחליט לפי גחמות?
שאלה מעניינת. אנו יודעים שיש הרבה אנשים עם בעיות קשב וריכוז ורובם ככולם מתפקדים מצוין בעבודה בה הם נמצאים. חלקם עושים זאת באמצעות תרופות. אחרים באמצעות שיטות שסיגלו לעצמם לאורך השנים. אבל בשורה התחתונה, לא שמעתי על אדם שבעקבות הנ"ל לא מסוגל לתפקד או לקבל החלטות.
על כך אפשר להוסיף שבעיני כל סוגיית ה"בעיות קשב וריכוז" היא די מחורטטת. המצאה של העולם החדש. אני לא מתכוון לכך שלא מדובר בבעיה אמיתית שיש המתמודדים איתה. אבל אני בהחלט סבור שחלק גדול מאלה שאובחנו עם הבעיה הזאת, אין להם אותה בשום צורה. אולי לחלקם יש מה שקראנו פעם 'קוצים בישבן'. אבל איני רואה סיבה לחשוב שזה משהו מעבר לכך.
אבל אותו נוני ושות' לא מאתרגים
זה בוודאי נכון. ומעניין שהתשקורת הישראלית ברדידותה האין-סופית לא טרחה עד היום לקיים דיון, לאור משפטי נתניהו, על כל הסוגיה הזאת שמתברר שאמצעי תשקורת שמכנים עצמם רציניים ומשדרים מה שמוגדר כ'חדשות', בעצם משדרים לנו מה שמתאים לבוס מבחינה פוליטית או מה שהם קיבלו עליו תשלום.

ai27

Well-known member
בשביל להתייחס לכך אצטרך קודם לדעת שהאקסיומה נכונה, כלומר שיש קשר בין היעדר הרשיון של סער לבעיית "ריחוף" כלשהי. נכון לרגע זה לא ראיתי כל אסמכתא או ביסוס לאפשרות זו.
יש אסמכתא משמעותית: עדות אשתו לשעבר בנושא.
מכיר מישהי שעקב בעיית ריחוף דומה ויתרה על הרשיון.
אבל: אצלו זו אנקדוטה. לא בעיית תפקוד.
שאלה מעניינת. אנו יודעים שיש הרבה אנשים עם בעיות קשב וריכוז ורובם ככולם מתפקדים מצוין בעבודה בה הם נמצאים.
אלו שיש להם בעיית קשב וריכוז קשה שמנעה מהם תעודות בגרות, השלמת בגרויות וכו'
כבר לא מתפקדים מצויין.
כך מצבו של לפיד ג'וניור.
על כך אפשר להוסיף שבעיני כל סוגיית ה"בעיות קשב וריכוז" היא די מחורטטת. המצאה של העולם החדש. אני לא מתכוון לכך שלא מדובר בבעיה אמיתית שיש המתמודדים איתה. אבל אני בהחלט סבור שחלק גדול מאלה שאובחנו עם הבעיה הזאת, אין להם אותה בשום צורה. אולי לחלקם יש מה שקראנו פעם 'קוצים בישבן'. אבל איני רואה סיבה לחשוב שזה משהו מעבר
יש משהו מעבר: חוסר יכולת לתפקד כאשר יש הסחות דעת. ותמיד יש משהו. בעיקר בכנסת שם יש המון צעקות והפרעות.
זאת לא פרשנות אלא עניין מדיד.

רק טמבלים מעדיפים חינוך מיוחד כמו לפיד על מצטיינים כמו נתניהו ובנט.

למעלה