מישהו יודע מה השם של ההורים של ספיר

mesl

New member
מישהו יודע מה השם של ההורים של ספיר

בבקשה אני חייבת לאומר פרס!!1!

keton13

New member
עוד פעם?

די להמציא שטויות הרי זה ברור למה את צריכה את השמות שלהם די,פשוט די

mesl

New member
ה אתה רוצה ממני?

אני נורא מצטערת הייתי זווה אני רק רציתי לשאול אותה משהו קטן זה הכל יותר מי זה כלום אני נורא מצטערת טוב אני לא הייתי בסדר תגיב בבקשה

mesl

New member
תקשיב

אתה פשוט בר מזל ואני כל כך רציתי את במספר אני מצטערת

keton13

New member
כן...

לא רק את עוד הרבה פה ראיתי בחוץ מזה,אתם לא צריכים להפריע להם תארו לכם כל היום מתקשרים אליכם? אני חושב שיש לי את הטלפון שלה,זה לא בטוח גם אין לי מה לנסות להתקשר ולראות אפילו שיש לי הרבה דברים לשאול אותה ולדבר איתה אני פשוט מסתכל על זה מהצד שלהם נקווה שיהיה מפגש,אז זה יהיה טוב:p

כל מה שאמרת צודק/ת...

יש לי תמספר שלה דיברתי איתה ולא היה לה זמן ולי לא היה נעים להיתקשר לבית שלה תבינו כל מי שרוצה תמיספר של ספיר דרמון זה לא נעים להיתקשר לבית שלה ולדבר אם אחד מי בני המשפחה לי היה מזל כי היא ענתה לי אבל היא דיברה איתי רק ל3דק זה שימח אותי אבל הרגשתי לא נעים

keton13

New member
אני בן

ואין פה מה להרגיש לא נעים כאילו אני לא מייחס להם חשיבות אחרת מבנאדם אחר אבל בנאדם שאתה מתקשר אליו,שאתה בכלל לא מכיר אותו,נופל עליו משום מקום ומתחיל לדבר איתו לא לעניין בכלל ד"א אני רק רוצה להיות בטוח אני שולח לך הודעה פרטית...

Refael30

New member
די עם השאלות האלה .

אנשים, מה קורה לכם ? מה זה השאלות האלה ? זה כבר לא שאלות בתחום המקצועי אלא שאלות אישיות. אתם עוברים את הגבול,ומי יחזיר אתכם אח"כ אם עברתם את הגבול ?! חלאס ,מה אתם דפוקים ? הפורום מרגע לרגע מתדרדר,אף אחד לא שם לב,לא אוכף את החוקים,ומתחיל להמאס עליי כאן הפורום ... הסיבה היחידה שאני נישאר כאן היא ספיר ולא אחת יותר. בוקר טוב, אנשים תתאפסו.

למעלה