מישהו יודע מה קרה ב-11 במאי? (1981)

Sowah

New member
מישהו יודע מה קרה ב-11 במאי? (1981)

הלך לעולמו אדם יקר, ROBERT NESTA MARLEY ב-11 במאי 1981, לאחר שמונה חודשים של מלחמה במחלה (סרטן) בביה"ח בגרמניה, שבסופן הוא נפטר. ב-21 במאי 1981 הייתה הלוויה, בNINE MILE, מקום הולדתו, שבצפון ג'מייקה, ליוה אותו כל העם הג'מייקאי, מפשוטי העם ועד לראשי הממשל באותה התקופה. בשבילי בוב הוא הסיבה לזה שאני נמצא איפה שאני נמצא היום, מבחינה מוזיקלית כמובן, הטיון הראשון ששמעתי, שמיד סחף אותי (בתור ילד!) לתוך העולם המטורף והמקסים הזה היה, NATURAL MYSTIC, גיל 13 (1993), אצל הדוד הצעיר שלי, מבין ערמת תקליטים שלפתי דווקא את זה, דווקא SIDE 1, דווקא הטיון הראשון, והנה זה קרה.. באותו היום "קיבלתי" (בעקרון, לקחתי..) את מערכת הסטריאו (זוג בוקסות ענקיות, פטיפון ומגבר) אלי הביתה, יחד עם ערמת התקליטים, לאחר סלקשיין קצר.. וכל השאר כבר היסטוריה מבחינתי.. היום אני במקום קצת שונה, אבל שם זה התחיל. הטיון שלי היום הוא NATURAL MYSTIC, אין ספק. SOWAH A-MAR SOUND מי שמעוניין לקרוא עוד עליו פשוט צריך להקיש את צירוף המילים BOB MARLEY בGOOGLE ואין לזה סוף..

xXx Shiraz xXx

New member
אתה מוזמן לשים את השיר הזה היום לזכרו

במצבר שוני
חחח וכן ידעתי שהיו זה 26 שנה.. כל השנים האלה... 1981.... ההורים שלי עוד לא הכירו אז... זה כל כך רחוק ממני אבל כל כך קרוב... חחח ובהחלט נטורל מיסטיק הוא השיר האהוב עליי של בוב במיוחד בגלל הציטוט הנ"ל: Things are not the way they used to be i won't tell no lie.. One and all have got to face reality now. Though i'vw tried to find the answer to all the questions they ask though i know it's impossible to go living trough the past DONT TELL NO LIE בקיצור תאריך חשוב שאציין אותו בהופעה של התקווה 6 במבצר שוני ואז איימאר
איזה כיף ת.נ.צ.ב.ה וכמובן שגם שיריו יהיו צרורים בצרור החיים.

FreestyleBoy

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

באמת נראה לי שכל מי שנכנס לרגאיי נכנס בגלל בוב...

Xrastah girl

New member
לה לה אהבה וחיבוקים.

מנשמעע.. קודם כל כן היום לפני 26 שנה השראתי למוזיקה ולחלק מדרכי חיי ואמונותיי נפטר. מי ייתן וכולנו נחיה באהבה , ג'וינט והפינס. שאלה לי לעוסקים בדבר.. מי שמחפש יחצנים למסיבות לאיזור בנימינה- זכרון יעקב- פרדס חנה וחדרה אשמח אם יפנה אליי. תודה וחיוך גדול.

vigiman

New member
../images/Emo16.gif בוב שליח מארלי

תנוח בשלווה למעלה,כי המוזיקה המדהימה והמסרים שהבאת חיים פה לנצח. R.I.P ROBERT NESTA MARLEY ד"א זה גם היום הולדת של אמא שלי חח

למעלה