מישהו יודע?

מישהו יודע?

שלום לכל חברי הפורום אני עושה עבודה לאוניברסיטה על "צעירים חסרי מנוח" ורציתי לשאול אם מישהו מכיר מאגר מידע כלשהו שבו יש סיכומים יומיים של כל הפרקים מתחילת הסדרה. המון תודה

יאפ..כנסי ../images/Emo27.gif

http://www.cbs.com/daytime/yr/updates/daily/2001/20011013.shtml זה די פשוט אין מה להסביר, אבל אם בכל זאת תסתבכי שלחי לי מסר או משהו, ואסביר לך.

תודה אבל

המון תודה על התגובה אבל אני מחפשת אתר שיתן לי פרטים משנים יותר מוקדמות, מההתחלה של התוכנית (שנת 73)

../images/Emo4.gif מצטערת...

אבל אני לא חושבת שתמצאי אתר שבו יפורט מה התרחש בסדרה במשך השנים מלבד האתר הזה שנתתי לך.. אני חושבת ששנת 98 זה הכי מוקדם שיש [באתרים.] מקווה שתסתדרי

אור2221

New member
כמה עצות לי אלייך...

לא קיים מאגר של סיכומים מאז 1973 בשום מקום, פשוט אין, לא ברשת. בSoap opera central יש סיכומים החל מ1996. יש ברשותי ספר של צעירים חסרי מנוח שמסכם שנה אחרי שנה בצורה די מפורטת + תמונות (ספר עבה ומסיבי), את יכולה להשיג אותו בEBAY במחיר לא ממש יקר ובלי בעיה מיוחדת, הרבה פעמים אני רואה אותו מופיע והוא מעודכן עד שנת 1998, אם זה דחוף אני מוכנה אולי גם להשאיל אותו. אם תקני SOD ישנים (ולפעמים אפשר להשיג המון במכה... או DAYTIME TV, זה היה מגזין ישן לאופרות סבון בשנות ה-70) יתכן ותוכלי למצוא הרבה קיצורים. אפשר לשאול באיזה מקצוע זה ומדוע את צריכה סיכומים יומיים של כל הפרקים מתחילת הסידרה? כי מדובר על כ250 פרקים בשנה כפול שלושים, מאסה אדירה של פרקים, למה את צריכה את כל זה?

תשובות לשאלות

א. המון תודה על העזרה ב. אני לא צריכה סיכומים יומיים, חודשיים יספיקו ג. מדובר בקורס אופרות סבון באוניברסיטת תל אביב ד. המחקר שאני מתכננת לעשות מצריך השוואה בין תקופות שונות בחיי הסדרה. מצאתי סיכומים שנתיים, די מפורטים, אבל זה לא מחולק מספיק, אני צריכה לדעת באיזה חודש קרה כל דבר.

למעלה