מישהו יכול בבקשה להסביר לי את התמרור הזה?

Nirwood

New member
מישהו יכול בבקשה להסביר לי את התמרור הזה?

נמצא בחלקים נרחבים לאורך אבן גבירול בת"א.

be_roo

New member
התמרור העליון אוסר עצירה וחניה במקום

התמרור התחתון מתייחס לאיסור ומגביל את תוקפו של התמרור העליון רק לשעות מסוימות עבור רכבים מתחת ל-4 טון. לרכבים מעל 4 טון האיסור תקף תמיד.

Nirwood

New member
אוקי, אז בעצם:

התמרור הזה אומר שמ06:30 עד 10:00 ו14:00 עד 19:00 אסורה חניה של כל כלי הרכב (לצורך העניין גם כאלה שמתחת ל4 טון), ובשעות שלא מפורטות (לצורך הדוגמא - 10:00 עד 14:00) מותרת חניה של רכבים עד 4 טון בלבד?

Nirwood

New member
מגניב אז סתם גררו לי את הרכב? :-\

בהנחה שמה שאת אומרת זה נכון (ואני גם חשבתי ככה כשהחניתי את הרכב) זה באמת לא מובן אין גררו לי את הרכב כאשר החניתי אותו בשעה 11:30 וצמוד לאותו שלט.

*בעיקרון מן הסתם נסעתי עם מונית ישר לחניון הגרירה וחזרתי לצפון, מעבר לקנס ההזוי של כמעט 500 ש"ח, הבנתי מהחבר'ה בחניון שלא ממש כדאי להתווכח עם עיריית ת"א על הנושא הזה, כי אין מי לדבר.

ואני גם לא בטוח שכדאי לי לתבוע כי רק הדלק זה 200 ש"ח :\

עיר מחורבנת.

be_roo

New member
קיבלת דו"ח, רשומה עליו שעת העבירה

גם לגרירה יש תיעוד של שעות אתה יכול לבקש להשפט ולהציג הוכחות שהחניה בוצעה בשעות המותרות.
או להמשיך לקטר.

Nirwood

New member
האם ניתן לבקש להישפט גם אם הדו"ח שולם במלואו?

וע"פ נסיונך - האם ביהמ"ש נוהג להחזיר הוצאות דלק ואובדן יום עבודה במידה והמערער מגיע מעיר רחוקה (נהריה-ת"א).

אבי 1961

New member
ערעור על דוח ששולם.

מתוך פסק דין של בקשה לערעור:
"המערער שילם את הקנס אשר היה נקוב בדו"ח ולכן רואים אותו כאילו הודה באשמה, הורשע ונשא את עונשו (בהתאם לסע' 229 (ח) לחוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], התשמ"ב-1982)"
לכן מי ששילם את הדו"ח כאילו הודה באשמה ואין אפשרות לערער.

Nirwood

New member
אז אם גוררים למישהו את הרכב מה הוא בדיוק אמור לעשות?

לחיות בלי אוטו במשך שבועות, ולשלם אלפי שקלים נוספים (דמי שהיה בחניון).

אם זה באמת החוק, אז אפשר לסגור את המדינה.

בכל אופן אני אוודא עם סלופארק לפי הGPS מה היה המיקום המדויק של הרכב, מחר כשאהיה שוב בת"א, אצלם את השלט הקרוב ביותר, אם הוא אכן זהה לזה שהבאתי כאן, אני הולך לתבוע לעיריה את התחת (גם על אובדן ימי עבודה, גם עוגמת נפש, וגם על הקנס עצמו כמובן).

be_roo

New member
עד כמה שזוכר לי אין קשר בין תשלום עבור הגרירה לצורך שחרור

הרכב לבין תשלום הדו"ח שמהווה הודאה באשמה.

אין קשר בין תשלום הדו"ח לגרירה

גם מבחינתי, עד כמה שידוע, אין קשר בין תשלום הדו"ח (אשר מהווה הודאה) לבין תשלום הגרירה (אשר הכרחי לשחרור הרכב). אם לא ישולם לחניון הגרירה הרכב אכן ישאר אצלהם ויצבור עלויות נוספות. כאשר תיגש לערעור אתה יכול לדרוש גם את כספי הגרירה חזרה (בהנחה וכמובן מגיע לך...)
&nbsp
לפחות זה מה שאני מכיר. יש דרך פשוטה לברר את הנושא - להתקשר לאגף הפיקוח של העירייה המדוברת ולברר :) המון בהצלחה.

אלעד.

New member
לשחרור הרכב מספיק לשלם לגבי הגרירה

הדו"ח על החניה האסורה או בקשה להישפט אינם קשורים כלל לשחרור הרכב ממגרש החניה בהיבט של מתי לשלם או מתי לבקש להישפט. יש לנהוג בהתאם לכתוב בדו"ח שקיבלת.

למעלה