מישהו יכול לעצב לי

מישהו יכול לעצב לי

דיסק קריוקי של אייל גולן? הפכתי את האינטרנט ולא מצאתי דיסק של קריוקי של אייל גולן, מישהו יכול לעזור לי? תודה

הגעת לפורום הלא נכון יש לך

פה מעצבים תמונות וברכות וכל מיני דברים אבל לא דיסקים

עטיפות לדיסקים גם הולך../images/Emo9.gif

תעלי את השמות של הנעימות ותמונות של אייל גולן שאת אוהבת

זה לא ממש בשבילי

זה תוספת למתנה של החבר שהוא בעצם חולה על אייל גולן, וכרגע אין משהו מסויים, כל שיר קריוקי שאמצא יתקבל בברכה תודה.

מלאכיית

New member
../images/Emo41.gif

את מבקשת שנמצא לך את השירים או שנכין לך עטיפה לדיסק שעליו רשום "קריוקי אייל גולן?".. אם את רוצה אני מוכנה לעזור לך בכיף:)

מלאכיית

New member
רשימת שירים של אייל גולן

הנה שירים של איל גולן (שלו ושהוא שר).. מקווה שיעזור אייל גולן - אהבה אחרת אייל גולן - אהבת חיי אייל גולן - אהבת חיי אייל גולן - אהבת ילדות אייל גולן - אוהב אותך לנצח אייל גולן - אותך אשא אייל גולן - איך אייל גולן - איך-מהאלבום הסתכלי אליי אייל גולן - אין לי בלעדייך אייל גולן - אישה וגם ילד אייל גולן - אישה וגם ילדה אייל גולן - אישה וגם ילדה אייל גולן - אישה שלי אייל גולן - אל תלכי לי אייל גולן - אל תעזבי אייל גולן - אל תשפטי אותי אייל גולן - אלוהיי אייל גולן - אלוקי אייל גולן - אם יש גן עדן אייל גולן - אמא אמא אייל גולן - אמרי לי אייל גולן - אמרת לי אייל גולן - את בשלך אייל גולן - את היפה בנשים אייל גולן - את היפה בנשים אייל גולן - את לי לילה אייל גולן - את שלי אני שלך אייל גולן - בואי ילדונת אייל גולן - בובים בובות אייל גולן - בובים ובובות אייל גולן - בחוף של פורטוגל אייל גולן - בין הטוב והרע אייל גולן - בית"ר ירושלים אלופה 2006/07 אייל גולן - בלילותיי אייל גולן - בלעדייך אייל גולן - בעירי אייל גולן - בשבילך נוצרתי אייל גולן - בשבילך נוצרתי אייל גולן - בשבילך נוצרתי אייל גולן - בתוך הקסם אייל גולן - גלים של מצולות אייל גולן - גלים של מצולות אייל גולן - גן עדן אייל גולן - דברי איתי אייל גולן - דברי איתי אייל גולן - דמעות אייל גולן - האהבה הישנה אייל גולן - האהבה הישנה אייל גולן - האהבה ישנה אייל גולן - האור שבעיניים אייל גולן - הדרך ארוכה אייל גולן - הוזה אותך מולי אייל גולן - הוזה אותך מולי (המילים הנכונות לשם שינוי) אייל גולן - הוזה אותך מולי (מתוקן) אייל גולן - החלום שלי אייל גולן - הלב שלי אייל גולן - הלילה השחור אייל גולן - הללויה אייל גולן - המציאות שלך אייל גולן - הסתכלי אלי אייל גולן - הריקוד הוא שלך אייל גולן - השיר האחרון אייל גולן - ואני קורא לך אייל גולן - זה אני אייל גולן - זה אני אייל גולן - זה אני אייל גולן - זה אני (גרסא רשמית!!) אייל גולן - זה אני (גרסא רשמית!) אייל גולן - זה לא חלום אייל גולן - זה מוזר אייל גולן - זה מוזר אייל גולן - זרה אייל גולן - זרה אייל גולן - חולה על כדורגל אייל גולן - חוף אל חוף אייל גולן - חזרי אלי אייל גולן - חזרי אלי אייל גולן - חייל של אהבה אייל גולן - חלומות אייל גולן - טוב בלב אייל גולן - ידעת שזה זמני אייל גולן - ידעת שזה זמני אייל גולן - ילדתי נא שובי אייל גולן - ים פרחים אייל גולן - ים של טעויות אייל גולן - יפה שלי אייל גולן - יפיופה אייל גולן - יש לי רגשות אלייך אייל גולן - כבר לא יכול אייל גולן - כבר לא יכול אייל גולן - כבר לא יכול אייל גולן - כואב ושר אייל גולן - כמו גשם במאי אייל גולן - כמו רוח סערה אייל גולן - כן ילדה הלילה אייל גולן - כשאת צוחקת אייל גולן - לאהוב אותך אייל גולן - לאן את הולכת אייל גולן - לב חולה אייל גולן - לב חולה אייל גולן - לב שבור אייל גולן - לב של גבר אייל גולן - לבד לבד אייל גולן - לו הייתי אייל גולן - לו הייתי אייל גולן - לוחמת אייל גולן - לוחמת אייל גולן - לוחמת אייל גולן - לוחמת אייל גולן - לחישה בלילה אייל גולן - ליאם אייל גולן - ליאם אייל גולן - ליאם אייל גולן - לילה שחור אייל גולן - למה נשמה אייל גולן - למה נשמה אייל גולן - למות מקנאה אייל גולן - למות מקנאה אייל גולן - לנצח בני אייל גולן - לנצח בני אייל גולן - לקנותלך יהלום אייל גולן - לשכת עבודה, ביני ובינק אייל גולן - מאוהב כול הלילה אייל גולן - מאוהב כל הלילה אייל גולן - מאוהב כל הלילה אייל גולן - מאושרת אייל גולן - מאושרת אייל גולן - מבקשים חיים אייל גולן - מבקשים חיים אייל גולן - מגרש השדים אייל גולן - מדמיין אותך אייל גולן - מותק של אישה אייל גולן - מחי את הדמעה אייל גולן - מחר אני בבית אייל גולן - מחרוזת שירי בועז שרעבי אייל גולן - מטורף אייל גולן - מטורף אייל גולן - מטורף אייל גולן - מיליון או דולר אייל גולן - מיליון או דולר אייל גולן - מכל אותם הפזמונים אייל גולן - מלאך אייל גולן - מלאך אייל גולן - מליון או דולר אייל גולן - מלך המגרש אייל גולן - מלכת היופי שלי אייל גולן - מנגינת הלב אייל גולן - מצטער אייל גולן - מציאות אחרת אייל גולן - מתגעגע אייל גולן - נערה אייל גולן - נשבע לך כאן אייל גולן - נשבע לך כאן אייל גולן - סעידה אייל גולן - סרט שחור לבן אייל גולן - עוד יום שעבר אייל גולן - עוד כמה רגעים אייל גולן - עולם מושלם אייל גולן - עולם מושלם אייל גולן - עופרה אייל גולן - עינייך החומות אייל גולן - עינייך מספרות אייל גולן - עניין בחיים אייל גולן - עניין בחיים אייל גולן - פיצריקה אייל גולן - פני מלאך אייל גולן - צאי אל החלון אייל גולן - צאי אל החלון,לקנות לך יהלום,לב של גבר אייל גולן - צליל מיתר אייל גולן - צליל מיתר אייל גולן - צעיר ורענן אייל גולן - צעיר ורענן אייל גולן - קופידון אייל גולן - קחי אותי אייל גולן - ראיתי בך אישה אייל גולן - רגשות אייל גולן - רוצה שתחזרי אייל גולן - רחוק רחוק אייל גולן - שומרני אל אייל גולן - שושנת ספרד אייל גולן - שיר האליפות 2006-7 בית"ר ירושלים אייל גולן - שמועות אייל גולן - שמועות אייל גולן - שער החיים אייל גולן - שעת פרידה אייל גולן - שעת פרידה אייל גולן - שקלים אייל גולן - שר ברוח אייל גולן - תודה לאל אייל גולן - תודה לאל אייל גולן - תחזרי אייל גולן - תלתלים שחורים אייל גולן - תפוחים ותמרים אייל גולן - תרקדי

למעלה