מישהו מגלילי? או שלמד שם בשנתיים האחרונות?

שלוש שנים זה עדיין נחשב?

אני למדתי בגלילי עד לפני שלוש שנים. שיהיה לך בהצלחה בתיכון הכי צבאי בארץ
אוי, זה בטח הלחיץ אותך. סתם צחקתי
וואו הזמן טס!

SpongeGil

New member
חח, אתה לא הראשון שאמר לי את זה

סתם, היו לי מספר שאלות בקשר לתיכון (אם אני בכיתת אתג"ר - אני יכול להבחן לכיתת מוזיקה? וכאלה בסגנון). אגב - יש קשר לסער סדבון? הוא היה איתי באותה כיתה בבר-לב ועכשיו נהיה באותה שכבה, שוב

לצערי אין לי דרך לעזור

בתקופתי לא היה כזה דבר כיתת אתג"ר (לא שאני ידעתי עליה בכל אופן). בכל אופן מכיתת מב"ר לא היה אף אחד במגמת מוסיקה ולא מכיתת מדעים, רק פעם אחת קרה שאיפשרו למישהו מכיתת כדורעף להיות גם במגמת מוסיקה. אז שווה לנסות לדבר על זה עם הנהלת התיכון... כן, אני דוד של סער. לטוב או לרע- בתיכון פחות קשורים לשאר השכבה, כך שבקלות לא רואים אנשים מהשכבה למשך כל הלימודים. מסיבה לא ברורה כל אחד די בעולם שלו בתיכון. בהצלחה!

SpongeGil

New member
ממ, תודה../images/Emo13.gif

העשרת את הידע שלי במקצת לגבי התיכון, אני מניח שהשאר גם יוכלו לעזור לי, ואם לא אסתפק במה שכתבת. וסער הוא אחד הילדים הכי הזויים שיצא לי לפגוש.. כאילו... כמה אפשר לחרוש
הוא אחת הסיבות שהכיתה שלנו נקראה בחטיבה הכיתה הכי חרשנית..

Pipe Dreamer

New member
מסיים בימים אלה

סיימתי כבר בגרויות, חמישי מסיבת סיום ושבת נשף. אני אשמח לענות על שאלות

E1ad

New member
אהה עכשיו קראתי שאתה עולה מבר-לב.

אני משז"ר... איך קוראים לך? (ואני קצת מכיר את סער סדבון)..=]

Adidason326655

New member
גם אני מכיר את סער סדבון.

חחח. בר-לב זה מגניב. אתגר אפשר בגלילי אני מכיר כמה שהלכו למוסיקה. (אם אתגר זה י'6 אז הם באתגר כי אני לא סגור אם זה אתגר או מב"ר.(

Funky Giraffe

New member
עדי יא זין

כל השנה מסבירים לך שי6 זה לא אתגר ואתה כמו דיקט@#!#@!$*#$!@ י6 זה לא אתגר! לא אתגר! אין אתגר! אתגר זה יותר גרוע ממבר ויותר גרוע ממבר אין בגלילי$!#*!#(@$I!*EDKXתך

SpongeGil

New member
אבל לא הבנתי

זה אומר שאתגר יותר טוב ממבר, אבל נחשב יותר נחות ממבר? כי היועצת הסבירה בדיוק ההפך, שזה גישור בין מבר לכיתה עיונית.

Double U

New member
אין כזה דבר יותר נחות!

כל אחד נמצא במקום המתאים לו. יש אנשים שצריכים יותר עזרה והכוונה בלימודים, אז משבצים אותם בכיתות מב"ר/אתגר, אבל זה ממש לא אומר שהם נחותים יותר.

בהצלחה!!

מחברים ממש טובים [קשר כמעט יומי] הם מספרים לי שגלילי זה אחד הבתי ספר היותר טובים שהם למדו. אני מכיר רק ילדה אחת שממש לא סבלה את הבית ספר ועברה ממנו. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה!

ba r2 0 1 0

New member
אני../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

היי! אז ככה: אני סיימתי השנה י' בגלילי ועולה לי"א. זה אחלה תיכון! וכל השמועות שרצות עליו על הקשיחות וזה זה שטויות... אין לך מה לפחד מזה... הם באמת סבבה. גם אני למדתי קודם בבר-לב, יש שיגידו שהייתה לנו הכנה טובה
(ובבר לב לא היה רע... מראה שוב כמה לא באמת "כזה נורא" בגלילי
). אשמח לענות על שאלות אם יש לך. בקשר לנושא של מוסיקה-אני יודע שהם מאפשרים לפעמים דברים כאלה וזה הרבה פעמים תלוי במספר המעוניינים... כדאי שיהיו עוד כמה (מספיק בודדים) מהכיתה... שיהיה המון

Adidason326655

New member
גלילי...

תשמעו אני לא מבין מה יש למי שלא מערער לכצה. הדבר היחיד שתעשו בגלילי זה לבוא לגדר... סתם ועכשיו באמת, גלילי בית ספר מצויין לפי מה שהבנתי. שווה לצלצל לבית ספר ולשאול את הקטע של המוסיקה.

למעלה