מישהו פה שמע עליהם?

MJamaicaM

New member
מישהו פה שמע עליהם?

כח הרסטה? היום יצא לי לראות קליפ שלהם בערוץ 24.. הם שרים ראגיי והסולן שלהם היה נראה לי ממש מוכר הם לא כזה להיט אבל גם לא רעים .. יש למישהו קצת מידע?

xXx Shiraz xXx

New member
אחח, אילו זמנים!!

כוח ראסטה היו פוקדים את מסיבות הרגאיי השנתיות בהזורע כשאני עוד לא פקחתי אוזניי לתחום... העניןי עם הכוח שהם, בהופעות פה לפחות, מנגנים בעיקר שירים מוכרים ומעט מאוד מבצעים שירים שלהם. עכשיו בצאת אלבומם החדש (זה בקרוב, לא?) ועם הסינגל המדהים הזה, אני בטוחה שהם ישירו בעיקר חומרים מקוריים ולא קאברים ! להקה מצוינת עם וייב טוב ובכלל, פנאןןןן מה אני אשאיר לילדים של הילדים של הילדים שלי יאוווווווווווווווווווווווווו

Ras Or

New member
שמעתי את הכוח, ב2001 אני חושב, וותיקים

בסביבות 2001 במסיבת רגאיי בבראשית (שהיה עוד קלאסי) אז שמעתי את כוח ראסטה, הם חבר'ה וותיקים פה ראס.

MJamaicaM

New member
מוזר שהם וותיקים ולא שמעתי עליהם..

אני בד"כ כן מכיר וותיקים שלא מוכרים אבל עליהם אף פעם לא שמעתי.. טוב נחכה לעוד סינגלים שלהם יום טוב

Carcass

New member
...

קודם כל,מי שמכיר אותי יודע שאנלא אוהד מי יודע מה של רגאי בעברית. בכל מקרה,שלשום ראיתי תקליפ\שמעתי ת'שיר בפעם הראשונה,הרידים על הכיפאק,מנוגן היטב.. מה שהרג אותי: א. הקול של הסולן. ב. ליריקה על הפנים,באימא.

yehorasta

New member
גדי אלטמן

כל הלהקה של כוח ראסטה מורכבת מנגנים דה בסט! למי שסולן כוח ראסטה גדי אלטמן נראה מוכר מאוד זה כנראה בגלל שהוא הסולן של להקת "בוטן מתוק בקירקס"

noa08128

New member
וגם של הפליינג ביביי עם גבע אלון

נחמד לראות אותם עם חומר מקורי

Carcass

New member
האא נכון..

ההוא מב-מ-ב,מסביר למה לא אהבתי ת'קול שלו.

למעלה