מישהו ראה את הכתבה ב'נענע'?

יסלח לי כותב הכתבה.

אבל ידוע שכתבות שמתרסמות ב"נענע" בד"כ מלאות בשטויות במיץ עגבניות. כמובן שהפעם נענע לא התעלו על עצמם, ולא הצליחו להוציא כתבה איכותית. אני לא רואה בכתבה שום משהו מענין, ועוד יותר מצחיקה אותי העובדה שבימי שלישי, אפשר לבוא בלי תלבושת.

Double U

New member
נכון../images/Emo3.gif

לא היה ולא נברא

חבל שאני לא זה שמעצב

את התלבושות האחידות אחרת הייתם הולכים עם חולצות וורודות שמודבקות עליהם ציורים זוהרים של ברווזים , ומאחורה היה שלט זוהר ומהבהב של " אני תלמיד "

inko

New member
באורט שפירא אפשר

באורט שפירא אפשר לבוא ביום שלישי בלי חולצת בית ספר,כמובן עם הגבלות.

לדעתי..../images/Emo85.gif

התלבושת לא מזיזה לי..זו עוד סתם חולצה עם ציור|: אבל כבר להסכים עם הכתבה שאנחנו מחוברים רגשית לחולצה.זה כבר סיפור אחר

ba r2 0 1 0

New member
חח כתבה מטומטמת../images/Emo70.gif

קודם כל אני חייב להגיד שהכתבה ממש ממש מטומטמת...! אוקיי עכשיו אפשר להתחיל: לי אישית אין בעייה עם התלבושת האחידה, היא לא מפריעה לי ואפילו דיי עוזרת שאל צריך לבחור חולצה וזה... חח "מחובר רגשית לתלבושת האחידה"? האמת יש בזה משהו! אני רואה הרבה תלמידים אחה"צ נשארים עם התלבושת (לא ליציאות לקניון וכאלה, אלא סתם ברחוב, לחברים או לכדורסל.... האמת שגם אני נשאר איתה לפעמים... אין לי כוח להחליף..!
).

nofar17

New member
באמת בקלילות.

לא חושבת שיש לנו בעיה עקרונית עם התלבושת. הכל זורם, השנה אפשר לגוון בהרבה צבעים. וכולם מרוצים. אין בעיה. וגם אם יש, חבל :]

Double U

New member
רק עכשיו אני שם לב../images/Emo6.gif

בתמונה הראשונה, שתי הבנות מצטלמות וברקע לוח מודעות. אחת המודעות התחתונות היא של ההפנינג מחר

Hadarmitt

New member
זה שטויות....

מתרגלים לזה לאט לאט.... ממש לא נורא תלבושת אחידה...!

למעלה