מישהו ראה מה עשו ללאון?

bambi38

New member
מישהו ראה מה עשו ללאון?

ישבו כולם בסלון וערן, שי וג'ני התחילו לתקוף אותו על האיפור וזה, היה בא לי לבכות שראיתי את זה

BeN ShaDe

New member
זה בהחלט היה מגעיל.

כמה אפשר לרדת עליו שהוא הומו? כנראה שזה בגלל שאין להם בדיוק על מה לדבר חוץ מזה וזה הדבר היחידי שיכול להצחיק וללכד את כולם נגד אחד בו זמנית.

metrosexual

New member
3 אנשים שאני הכי שונא שם

שי-ישראלי מצוי שרוצה להראות שהוא הכי שולט ערן-בן אדם שצריך לרשום אותו בספר הגינס (0 איקיו) ג'ני-סתם משעממת שצריכה לעוף כמה שיותר מהר

BeN ShaDe

New member
מסכים ולא מסכים.

שי הוא אחד מהכוכבים של המשחק ויש לו הכל האמת (לוק , כריזמה ומנהיגות). אמור להגיע לשלבים האחרונים ואפילו לנצח את המשחק. מסכים לגבי ערן וג'ני - ערן הוא סתם שחצן ששונא את כל העולם חוץ ממנו וכוסיות וג'ני היא אכן סתמית למדי וכנראה תעוף כבר בשבוע הבא.

miracle8dl

New member
שונאת את ג'ני וערן !!!!

ערן החסר ביטחון נראה על הפנים ג'ני אפילו יותר גרועה ממנו!! מאחורי הגב מדברת על לאון אבל בקריוקי אומרת לו ברמקול: לאוןן אני אוהבת אותך שקטה שקטה אבל צבועה ומגעילה לפחות שי אחד הבולטים במשחק אבל ערן הכלבלב שלו חייב לעוף! וג'ני כל כך יבשה ואנמית שחבל על המקום שלה שם (נראה לי ששמעתי את בוריס מדבר יותר ממנה) לא יכולה לראות מהצד שמתנהגים ככה לאנשים. לאון אף פעם לא דיבר ככה לאף אחד. גועל נפש!!

miracle8dl

New member
וחוץ מזה.. הם אנשים כל כך משעממים

שחוץ מלדבר על כסף, על הבגדים היקרים של שי ועל האקסיות והאורגיות של ערן - אין להם יותר מדי נושאי שיחה אז הם פשוט הפכו את לאון לנושא המרכזי ..

moshebar23

New member
לאון ויוסי בובליל הם האטרקציות של המשחק

בלעדיהם כל התוכנית הזו חארטה אהה.. והצרפתיה גם מותק

SmeLLy Cat 1

New member
ממש דוחה!

העיקר שהמוטו של כולם שם הוא "חיה ותן לחיות".. גם כן זורקים דברים באוויר. דוחים.

Lady in red2

New member
איזה איפור? אני מדמיינת שלא ראיתי אותו מאופר?

גם ג'ני צחקה עליו? מוזר, לא ראיתי אותה עדיין מעליבה מישהו, חשבתי שהיא ילדה נחמדה.

SmeLLy Cat 1

New member
זה היה איפור עדין

מייקאפ וקצת צללית נראה לי, אני מניחה שלידו אפשר היה לראות טוב יותר.. וכמובן שהם סתם הגזימו כי הם דוחים. אני לא שמעתי את ג'ני גם מעליבה, אבל נראה לי שהיא צחקה כזה או שסתם ישבה בשקט.

Lady in red2

New member
אגב, הבנתי שגם גברים סטרייטים מתאפרים לפעמים

בעיקר בחתונה שלהם. לא משהו כבד, מייקאפ וזה. לא שאני אוהבת בבחור סטרייט שהוא מאופר באופן כללי, אבל זה לא בהכרח אומר הומו. מקסימום מטרוסקסואל...

Lady in red2

New member
* תיקון

"לא שאני אוהבת בבחור שהוא מאופר באופן כללי, סטרייט או לא סטרייט." התייחסתי לסטרייט באופן של בן זוג, אבל לאו דווקא.

SmeLLy Cat 1

New member
גמני לא אוהבת, אבל אני לא ארד עליהם בגלל זה

ועוד אגיד בקול גדול שהמוטו שלי הוא "חיה ותן לחיות"..

Lady in red2

New member
זאת לא הייתה הפואנטה, ציינתי את זה כדרך אגב

ברור שלא אמורים לרדת עליהם בגלל זה. ההיפך - הדגשתי שגם סטרייטים שמים וזה בסדר. ציינתי כהערה שזה לא הטעם שלי, אבל בכיף שיהיה להם.

למעלה