מישהו רוצה דיסקים יפניים ?

kanpachi

New member
מישהו רוצה דיסקים יפניים ?

אני מוסר או מוכר חלק גדול מהאוסף שלי כל הדיסקים מקוריים מיפן אני גר בחיפה ואין לי אפשרות לשלוח בדואר אם מישהו רוצה ומוכן להגיע - שייצור קשר במסנג'ר - [email protected]

kanpachi

New member
טוב בוא נראה ...

יש לי כמה סינגלים של mika nakashima seven yuki no hana hi no tori aishiteru sunao na mama one survive my sugar cat find the way וגם את הדיסק הראשון שלה - true פלוס אוסף dvd של best - שכולל את כל הקליפים שלה מstars ועד השירים של nana utada hikaru - ultra blue daisuke kawaguchi - before the dawn (דיסק ממש ממש נדיר שכבר לא מדפיסים יותר ביפן - הוא הלחין את stars וwill של mika nakashima - וגם מבצע גירסאות שלו לשני השירים הנ"ל בדיסק הזה) אוסף דיוידי של bird - clips #1 דיסק של bird - vacation סינגל של yo hitoto -Tsunaide Te זהו בינתיים יכול להיות שאני גם מוסר כמה סינגלים של angela aki אני עוד שוקל את זה :) שוב - מי שמעוניין - ליצור קשר במסנג'ר - [email protected]

sonaku

New member
רוצה להתחלף?X:

יש לי דיסק של גאקט ואין לי מה לעשות איתו חוץ מלבהות בו בפרצוף עקום. ואני ממש רוצה את אחד האלבומים של מיקה! אההה!!!!1 אבל חיפה זה בכל מקרה רחוק לי. ארג.

kanpachi

New member
טוב..

א. אני מציע רק דיסק אחד שלה - כל השאר זה סינגלים ב. גאקט ממש ממש לא מדבר אליי ג. אני מוסר אותם כי אני מנסה לדלל את מלאי המוזיקה היפנית שלי :)

nadav1232

New member
אממ אבל

צריך להגיע אלייך?.. כי בפעם שעברה אמרת לי שאתה שולח מהדואר

למעלה