מישהו רוצה להתכתב אני מתה משעמום!!!

למה??

תגידי למה סתם לפתוח הודעות חסרות משמעות?? מילא אם היית מוסיפה את זה באיזשהיא הודעה כנצל"ש...

Ben LeVi 232

New member
אף אחד לא רוצה.

מי שרוצה להתכתב יש לרשותו מספר אפשרויות זמינות: 1. מסרים 2. צ'אט הפורום 3. תוכנות מסרים מידיים כמו אייסיקיו, מסנג'ר, סקייפי וכולי... הפורום הוא לא צ'אט והוא לא מקום לשיחות פרטיות. תודה

lilo the sexit

New member
שלום!!למה לא כותב הרבה כאילו..

מותר למנהל הפורום לכתוב פעם בשנה...(מאמי!)

Ben LeVi 232

New member
כי אני לא מתחבר למה שכותבים כאן

הרבה שטויות וכמעט שום דבר לעניין...

lilo the sexit

New member
אה אה....

הבנתי... אז למה אתה לא מבקש שיפסיקו אם שירשורים ואז יפסיקו?!

Ben LeVi 232

New member
ביקשתי כמה וכמה פעמים

אבל הגעתי למסקנה שאין הרבה מה לעשות. למרות אין על מה לדבר (ראש גדול) אנשים ימשיכו לכתוב גם אם זה סתם שטויות.... בינתים אנחנו רק מבקישם למהעיט בכתיבת ההודעות הלא קשורות שזה בערך 99.9999999% מכל ההודעות שנרשמות כאן.

נצל"ש

אני מנסה המון המון פעמים לשלוח תמונות מהטיול השנתי ומפורים.... ואני לא מצליחה! כשאני לוחצ על "שלח\י" מופיע לי :"אי אפשר להציג דף זה"... מה לעשות? תודה לכל מי שיענה... :)

Ben LeVi 232

New member
התמונה כנראה שוקלת יותר מ-250KB

תלחצי מקש ימני על התמונה ומאפיינים ושם צריך להיות כתוב כמה היא שוקלת. אם היא שוקלת יותר מ- 250 KB יש דרך, קצת מעצבנת להעביר את התמונה למשקל קטן יותר. אני בטוח שיש תוכנות שעושות את זה אבל אפשר גם ככה: 1. מקש ימני על התמונה > ערוך 2. התמונה נפתחת בצייר 3. בתוך הצייר- קובץ > שמירה בשם 4. כששומרים את התמונה שוב, יש את המלבן הזה שכותבים בו את השם לקובץ ומתחתיו עוד מלבן, בתוך המלבן התחתון לבחור jpg או jpeg. ואז לשמור ואפשר להעלות אותה. מקווה שתסתדרי

>דבר ראשון

תודה רבה!! >דבר שני: זה לא עובד!!! כשהתכוונת "לבחור jpg או jpeg" אין לי אפשרות לבחור אחד מהם.... זה עדיין שוקל 316.... מה לעשות? יש עוד שיטה? כי אני לא מצליחה... :(

למעלה