מישהו רצה שהתזמורת תנגן בהלוויה ....

פלאיועץ

New member
מישהו רצה שהתזמורת תנגן בהלוויה ....

ובגלל בעיות תרגום, תהיה הלוויה לתזמורת. אני מגששת סביב הפרשה הזאת כי כנראה שיש בעיות בתרגום גם למלאכים ומישהו פיספס וגרם לתזמורת הצבא האדום למות בזמן שהוא רק רצה שינגנו בהלוויה של אמא שיר מוקלט של תזמורת הצבא האדום. מעולם בחלומות הכי הכי חוצפנים של המשפחה לא חשבתי שהתזמורת עצמה תנגן בהלוויה של סבתא שלי - אם שכולה לחייל רוסי, או בהלוויה של אמא שלי, אחות שכולה שכל חייה בכתה על אחיה סשה הי"ד. נכון אמא שלי אהבה את התזמורת, כמו כל רוסי, ורצינו להשמיע שיר של התזמורת בהלוויה שלה. הרוסים לא באו להלוויה. הם היו אמורים לבוא? היו אמורים לשלוח נציג? היו אמורים למנות חזן צבאי שיגיד קדיש? היו אמורים לשלוח סיוע כלשהו? אולי כן אבל בטח זה לא הדעה שלהם. אין לנו טענות. אולי המילה "ליווי" מוסיקלי דומה ל"הלוויה" = אולי משהו בתת מודע של מישהו גרם ל"הלוויית התזמורת" במקום ל"שיר בהלוויה שיר של התזמורת". כוחו של תרגום משובש. תרגום משובש זה ממש מעשה פלילי שיכול להביא לאסונות.

פלאיועץ

New member
אנשים עם שמות של מקומות....

המשפחה של אבי מזמושץ נספתה בשואה. יש אנשים שזמושץ זה שם המשפחה ולא המקום שבו נולדו. זה מבלבל. המשפחה שנהרגה בז"מושץ מטהרת קארמה של המשפחה בשם ז"מושץ. חייבים ללמד בבתי הספר על הבלבול הזה שכת הכפילים מתמקדת בו. גם מלאכים טועים בתרגום ובהבנה. אנשים עם שמות של מקומות, אנשים עם שמות של חודשים, צריך תשומתלב לגבי זה ואיש איננו מתריע. נתניהו זה "נתניה".

giba70

New member
פלא פלא פלא (יו)עץ!

אלף פלא עד אין קץ!
&nbsp

למעלה