מישהי הולכת מחר להפנינג בקופ"ח?

dafgol

New member
מישהי הולכת מחר להפנינג בקופ"ח?

השאירו לנו הודעה, יותר נכון לבר....שמחר מתקיים הפנינג בקופ"ח לבני 6 והסביבה, לבוא עם פנקס חיסונים (?!) מצב רוח טוב ושות' לפעילות לילדים בקופ"ח, יהיו כל מיני "הרצאות" והפתעות לילדים. נראה לי תמוה משהו....אבל נו שויין.... לא יודעת אם אלך עם בר או לא (האמת שהיו לנו תוכניות אחרות למחר) מי הוזמנו והולכים ל"ארוע" הזה מחר?

לולי72

New member
בר עדין לא בן 6, למה התקשרו אליכם?

אלינו לא התקשרו ואנחנו גם לא הולכים

dafgol

New member
בר בן רבע לשש ...נא לדייק

אחרת את מסתבכת עם החתן שלך
התקשרו אלינו כי הזמינו את כל השנתון שלו להפנינג הזה.....נראה לי שנוותר...מחר התכנון המקורי היה להתחיל את קייטנת סבתאסבא אחה"צ....נראה לי שנמשיך בתכנון המקורי

frige

New member
למה הלחץ?

ועדן, למה הקטנוניות???
. כל ילידי 2002 הוזמנו. עושים יום הולדת 6 לילדים שעולים לכיתה א'. צריך להיות ממש נחמד. למה פנקס חיסונים? רוצים לבדוק שהילדים קיבלו את כל החיסונים שהם צריכים משום שבכיתה א' גם מקבלים חיסון (גם התבקשנו מבית הספר להביא פנקס חיסונים לאחות). מה עושים שם בהפנינג? מודדים גובה, משקל, לומדים לצחצח שיניים ועוד כל מיני דברים. מקבלים מתנות ובעיקר נהנים. אני דווקא הולכת עם הראל, אני בעד זמני איכות שכאלה עם הילדים. יום שלי ושל הראל ביחד, יהיה נחמד. אחותי היתה בזה אצלהם באיזור ואמרה שהיה נחמד. כל שנה הם עושים את זה לילדים שעולים לכיתה א', דפנה, את יכולה לדחות זאת בשנה משום שבר הרי לא עולה השנה, לא? אבל תדעי שזה קיים ותבדקי בשנה הבאה בערך בתקופה הזו של השנה מתי זה יהיה שוב. נראה לי חבל לפספס, הראל מחכה לזה. וגם, היינו היום עם המעון של אלעד ואיתי במקום עבודתך, לאור סיום השנה, מאוד נהנינו. שיהיה המשך שבוע נעים וכייפי. שרית

לולי72

New member
אני יודעת שעושים את ההפנינג

הזה כל שנה, ולכן שאלתי, הכוונה לא הייתה לקטנוניות, פשוט אני יודעת שזה מיועד לילדים שעולים לכיתה א'. אנחנו היום ומחר מארחים את ההורים של לירון, מחר חוגגים ביחד עם ההורים שלי במסעדה את יום ההולדת של אבא שלי

למעלה