מישו יכול לעזור לי?

IMCU2

New member
בבקשה תעזרו לי! ../images/Emo53.gif

אני גר באיזור הדרום, כך שאין לי מושג מה קורה במרכז, בערך... אני מתכנן לנסוע לרמת-גן. אז השאלה שלי היא - אולי אתם מכירים או יודעים אם אפשר לנסוע בכרכרה ברמת-גן? תודה על העזרה!

usafun

New member
גנות הדר

היי! המושב הזה לא כ"כ רחוק ממכם. התוכלו לחוות את דעתכם עליו. האם ידוע למישהו מהי רמת מערכת החינוך אליה משתייך המושב (בונים שם עכשיו פרוייקט שעשוי לעניין אותי ואני עצמי מגבעתיים).

פרסים ולהיטים ../images/Emo77.gif../images/Emo43.gif ../images/Emo175.gif

אנחנו שמחים להציג בפניכם את הגירסה המעודכנת של "הקופסא"- מצעד הלהיטים הלועזיים הגדול ביותר באינטרנט. מהיום גם אתם יכולים להשפיע בקביעת הלהיטים החמים, וכמובן ... לזכות בפרסים. השבוע 5 זוכים מאושרים יזכו בסינגל החדש של דניאל בדינגפילד!!
פורום דתיים וחילוניים מארגן ראיון עם רב הראשי לצה"ל, תא"ל ישראל וייס, שיענה לשאלות במרוכז בתחילת חודש ספטמבר. ניתן להגיש שאלות בפורום עד ה-1/9.
אנחנו שוב מזכירים לכם את שלל התחרויות בפורומים שלנו... קחו לכם כמה דקות, וגשו לאחת מהן- בסוף זה תמיד משתלם

BooboNet

New member
מישו יכול לעזור לי?

למישו יש מספרי טלפון של חברות/מסעדות/גלידריות/בתי קפה/חנויות וכו` שצריכות שיחלקו בשבילן פליירים באיזור השרון (עדיף רעננה)? אם למישו יש זה מאוד יעזור לי! תודה מראש!!

ל א ק י

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo41.gifנפתח פורום סדרות מצוירות../images/Emo41.gif

נפתח בתפוז פורום חדש
פורום סדרות מצוירות - 826
פורום זה מיועד להוות מקום מפגש לאוהבי סדרות מצוירות באשר הם, הפורום מהווה בית לסדרות מצוירות שונות ורבות כגון:
סדרות מצוירות ונוסטלגיות שלא ראו אור על המסך זה שנים כגון : ניצי הכסף, שירה נסיכת הכוח ,הימן, החתולים הסמוראים ,גרגולים וכו'
וכן סדרות מצוירות אשר לא מוכרות בישראל כגון:באטמן ביונד ,ספידרמן אולימיטד, פרויקט זיטה ורבים אחרים
ולבסוף כגולת הכותרת אותן סדרות פופולריות המשודרות היום בטלויזה כגון: ליגת הצדק, באטמן , יוגיהו, ביבלייד ארתור ורבים וטובים אחרים מקווים לראותכם, עידו ולאקי
*פורסם בהתאם לאישור שניתן במערכת אישורי הפרסום*

../images/Emo32.gif פורום יצפאן

נפתח פורום יצפאן ב
כאן הייתה אמורה לבוא הודעה שתשכנע אותכם להיכנס אבל נוותר על זה אוהבים את יצפאן? כנסו לא אוהבים? גם כנסו
http://forums.tapuz.co.il/yazpan פורסם בהתאם לאישור שניתן במערכת אישורי הפרסום

../images/Emo176.gif../images/Emo179.gif../images/Emo175.gifסוף החופש......

סתם כל מיני דברים לא קשורים שלא נענו....

למעלה