מישו פה מוכן לתת לי

yoni sk

New member
מישו פה מוכן לתת לי

כמה להקות רגאיי חוץ מבוב מארלי? אני יודע שאני מאפן אבל אין מה לעשות אני חדש בנושא ואהבתי את המוסיקה אז אנשים פנקו בלהקות

DuBsYs

New member
בוב מארלי הוא להקה?

אם אתה מחפש להקות (יעני 3 זמרים סטייל בוב והווירלרס) חפש את: the gladiators - trench town mix up the congos - ashanti the congos - Heart Of The Congos abyssinians - satta massagana israel vibration - the same song אגב, מדהים שכל הלהקות האלה היו בארץ בשנתים האחרונות! יש לך פה כמה מהקלאסיקות של הרגאיי

tabasco11

New member
בוב מארלי זאת לא להקה, אבל אם אתה רוצה המלצות

the heptones- שלישייה ווקאלית אחת הטובות איי פעם ברגאיי לדעתי burning spear- אם אתה בקטע של הראסטה... bob andy- מומלץ במיוחד... dellroy willson gregory isaacs ken boothe וכמובן dennis brown שיסלחו לי אנשי הפורום שבטח יחלקו על דעתי אבל הוא ה-מלך!

Carcass

New member
לכל אחד יש תמלך שלו אחשלו..

אבל דניס בהחלט במשפחת המלוכה...:) איזו שעה היום זה מתחיל טבסקו?

tabasco11

New member
mad night

מוזיקה היום מתחילה מ23:00, אבויה ייפתחו, ממליץ להגיע מוקדם גם בגלל החניה וגם בשביל לחגוג את חזרתה של הבירה לקיבתנו! יהיה ניייייייס

DuBsYs

New member
מי חולק?

דניס בראון באמת זמר מדהים, אם לשפוט לפי כמות ואיכות הלהיטים שהקליט ולפי זה שהוא הייה שם בכל התקופות של הרגאיי, החל מתחילת שנות ה70 בסטודיו 1, דרך תקופת הרוקרס של סוף הסבנטיז, הראב-א-דאב של תחילת האייטיז ועד לדאנסהול דיגיטלי, הבנאדם עשה הכל מכל. חבל שהוא נפטר צעיר יחסית, לראות אותו בלייב הייתה יכולה להייות חוויה עוצמתית ומרגשת. הנה וידאו מעולה שלו בהופעה: חלק ראשון חלק שני

K C

New member
אני חולק

ישנו רק מלך אחד. אבל על טעם וריח..

tabasco11

New member
יכול להיות, אני רגאיי למדתי דרך דניס..

אבל כמו שאמרת, כל אחד בדעתו.. שבוע טוב אחי.

K C

New member
שבוע מבורך

חייב להודות שטוב היה לפתוח את השבוע ב ברזילי. טוב לשמוע רגאיי על סאונד איכותי

למעלה