מישו

ayeltush1

New member
אני לא יודעת אבל כנסו שנייה כולםםם

טוב אני מצטערתשאני הורסת לך תשרשור אבל אני לא מצליחה לפתוח שרשור חדש ורציתי להגיד לכם שעוד שבוע העונה השנייה לשיר שלנוווווווווווווווווו עאעאעאעאעעאעאעאעא ומי שיודע אז אני אוהבת הכי שבעולם את יובל אברמוביץ פשוט מטורפת עליווווווווו ואני גם מתכתבת איתו במייל ואפילו קיבלתי מכתב בדואר ממנו אין הוא מושלם הוא גם זוכר אותי והכל ואני בקהילה שלו כבר שנה שלמה ורק רציתי להגיד שעם יש כאן מישהו שאוהב השיר שלנו ובמיוחד את יובלוש מי שלא יודע הוא משחק את רועי בר ההומו אבל הוא לא הומו במציאות רק שהיה ברור אז כנסו עכשיו כולם כולם כולם לקהילה הכי אבל הכי מדהימה שראיתם בחיים שלכם ואני לא סתם אומרת כי כל משנכנס לשם הוא גם נישאר ויובל אוהב פשוט את כולםםםם שמה זה משהו אין הוא מתוק אז כנסו ל...www.yuvalyuval.coo.co.il יש שם ים תמונות,חתימות,ומיליון כתבות לעונה השנייה,ודברים מדהימים שחבל על הזמן אז תהיו פעילים מי שלא יודע איך נרשמים יש שם קישור עם הסבר באהבה איילת

ayeltush1

New member
וזה יובל למי שלא מכיר------>

שווה לעריץ אותו אני אומרת לכם!!!

ayeltush1

New member
ואלה אז כנסי ותהיי חברה בקהילה

אנשים אני באמת לא אחת כזאתי שסתם יגיד לכם תיכנסו די שנגדל בקהילה אנחנו הקהילה הכי גדולה בsms ויובל מגיב שמה וכותב לנו מלא ברכות שחבל על הזמן יש שם גם תמייל שלו שאפשר ליצור קשר וכל מהשאתם רוצים עליו אס באמת תיכנסו תהיו פעילים דרך אגב שחכתי לספר לכם דיברתי עם אושרי כהן בטלפון איזה חמודי הוא חבל על הזמן הוא שיחק את בועז בראש גדול ועכשיו משחק גם בוענה השנייה ויקראו לו אריאל הוא מפריד בן נינט ורן

למעלה