מיתוג מוצרים מחול

מיתוג מוצרים מחול

אני עומד לרכוש מוצרים שונים מחברה מחול . השאלה היא האם חשוב יהיה לרשום את שם החברה שלי? כיצד אני יכול להבדיל את מוצריי מאחרים

השאלה שלך מאד כללית ולא מאפשרת לי לענות

אילו מוצרים? מה היתרון שלהם? האם בדקת היתכנות מכירה שלהם בארץ? האם הקהל הישראלי צריך את המוצרים האלה? מי המתחרים? ושאלות נוספות שעליך לשאול לפני חשיבה על ייבוא מוצרים לגבי השם האם אתה הולך להיות יבואן ידוע והשם מאד חשוב או שאתה הולך להעמיד בחזית את שם המותג לגבי בידול קשה לי מאד לענות, זו שאלה מאד כללית בידול באיזה שוק? בידול בהשוואה לאילו מוצרים אם אקבל יותר פרטים אוכל להתייחס יותר ברצינות

פירוט קצר

יבואן ידוע אני לא חושב אבל אני רוצה לייבא קיטים מיוחדים שעדיין אין בשוק בתחום הצעצועים. המתחרים בארץ יש אבל לא בדיוק באותם קיטים ספציפיים את המוצרים השתדלתי לבחור לאחר שביצעתי בדיקה במס' חניויות לא מבוטל ברחבי הארץ. אך לגבי השם של החברה אני רוצה שיזכרו רק אותם אנשים שיאהבו את הסחורה האיכותית שלי וידעו לשאול את המוכר כיהן נמצאים המוצרים שלי. דבר נוסף לי אליך ממנו אני חושש מכל זאת הדרך בה אני ייגבה את הכסף מבעלי החניות כמו עקיהצ בצקי'ם ללא כיסוי. מה הם הדרכים בהן אני יכול לצמצם כמה שיותר את ההפסדים ומה הדרכים הטובות ביותר לגבות את הכסף? ברצוניל בדוק אפשרות אולי למכור לאחר מהרשתות אך אני רוצה להציע לאותה רשת שאם היא תמתין 3 חודשים אני יכול למכור לה סחורה בזול יותר בשל היבוא מסין בכמו גדולה יותר(לעניין זה יש לי משקיע) השאלה היא 1. האם לדעתך הם ירצו להמתין (אם שמעת על אפשרות כזאת? 2. ובמידה והם אכן ירצו כמה לדעתך אני צריך לגבות כתשלום ערבון ראשון באחוזים ואיך אני מבטיח את קבלת שאר הכסף לאחר העברת הסחורה (שמעתי שי מכתב אשראי אך אני לא יודע כיצד מבצעים זאת תודה ושנה טובה

אתייחס בימים הקרובים

בגלל עומס בעבודה... החג, אתם יודעים אתייחס ברגע שאוכל

קראתי בעיון את הפרטים שכתבת

אני מתרשם שמיתוג הוא לא הכתובת הראשונה במקרה זה אתה צריך רו"ח, עו"ד או יועץ עסקי/שיווקי שיעזור לך לגבש מודל עסקי רק לאחר גיבוש המודל העסקי ובחינת כדאיות העסק תוכל להתקדם לשלב הבא מוקדם מדי לדבר על מיתוג בשלב זה אתה מוזמן לחזור אלי כשתהיה מגובש יותר עסקית שנה טובה וגמר חתימה טובה

למעלה