מי אומני הרגאיי שהכי השפיעו עליכם?

מי אומני הרגאיי שהכי השפיעו עליכם?

חשבתי שיהיה מעניין לפתוח שרשור שכל אחד יירשום בו את שמות האומנים שהכי השפיעו עליו (אומני רגאיי כמובן), עיצבו את הטעם המוזיקלי שלו ואולי גם את השירה/הנגינה לכל העוסקים במלאכה. אז שכל אחד יירשום את שמות האומנים/אומניות/הרכבים שהכי השפיעו עליו, לרבות שירים מסויימים, תמונות ופרטים אם בא, ויתעצב פרופיל האומנים המובילים על ידי חברי הפורום. נא לא להתעצל, שכולם יירשמו!! את בחירותיי אפרסם בהמשך. בהצלחה, גיל.

xXx Shiraz xXx

New member
קייפלטון

לא כל השירים שלו, כי אים טיון אחד ספציפי ומיוחד לליבי That day will come השיר הזה מייצג עבורי את התקווה ! מאז ומעולם אהבתי רגאיי, אבל כשנכנסתי לזה ממש ושמעתי את הטיון הזה של קייפי (חח), זה שבה אותי. אחרי דאט דיי וויל קאם התאהבתי בקייפלטון בכללי.. אז זו בחירתי
ונכון שאני דאנסהול גיאל באופן כללי, אבל יש לי פינה חמה בלב לשירים עם כזו עוצמה במילים... הייתי רוצה להגיד שם של אמן דאנסהול עצבני אבל הבעיה איתם שהם לא עקביים, לא כל טיון הוא טיון ולרגל ההגעה של איזראל וייבריישן אני רוצה להמליץ Israerl Vibration - Walk the streets of glory Blessed love Namer Pray

DuBsYs

New member
יש המון, אבל אם לבחור 1 אז PRINCE FAR I

,PRINCE FAR I הוא אולי אומן הרגאיי האהוב עלי ביותר, שילוב של קול מדהים, מסרים עמוקים והפקות דאב איכותיות ביותר. בזכותו נכנסתי עמוק לרגאיי, כששמעתי את heavy manners עם נגו מוריס. קשה לי לבחור אלבום או שניים אז הנה כמה מצויינים: Psalms For I, תהילים ודאב, וגם The Lords Prayer, גרסה מצויינת על הרידדים של you are my angel (במקור הוראס אנדי). under heavy manners health & strength message from the king אלבומי דאב: cry tuff dub encounter 1-4 dub to africa Megabit 25, 1922

MJamaicaM

New member
sizzla kalonji

יש הרבה זמרים שנוגעים בי.. אבל אני אתן כבוד לSIZZLA שבזכותו התחלתי לשמוע ראגיי איפשהו באיזור כיתה ו' אחי חזר ממיאמי עם קלטת שהיה עליה את השיר Takes Only Time של SIZZLA ומאז התאהבתי בבחור ולא הפסקתי לשמוע שירים שלו (משהו באיזור 22 אלבומים הוא כבר הוציא) למרות גילו יש לו יכולת ווקאלית אדירה וכשהוא שר בטונים גבוהים הוא הופך כל שיר ללהיט הבחור הזה כמו כל זמר ראגיי מדבר עם המסרים החברתיים והדאנסהול שלו פשוט שורף ואין כמו ההופעה המפורסמת הזאת כדי להמחיש שמיליוני אנשים לא טועים - sizzla kalonji http://www.youtube.com/watch?v=A12TW5LXvxI

JahMighty

New member
שאלה קטנה

אחי, או כל אחד אחר פה בפורום.. איך קוראים לשיר הראשון שראוים בווידאו... אגב הופעה אדירה ותכלס לא יודע מי האומן רגאיי האוהב עלי או מי בדיוק הכניס אותי לרגאיי.....יש יותר מדי שמות כנארה בלאס.

S t o l a

New member
וואי באמת שגם אני באתי לכתוב את פרינס פאר איי

אחד האומנים שבאמת גם עלי הכי השפיעו... הוא גרם לי להיפתח לכיוונים מאוד מעניינים ושאני מאוד אוהב ברגאיי מיוזיק גם דאב וגם דיג'יי סטייל... והמלצתי לאלבום שבאמת ממצה הרבה מהמוזיקה שלו Prince Far I - The Golden Years 1977-1983 אוסף מצוין! מתנגן המון אצלי!

Carcass

New member
ואא..קשה..

בוג'ו באנטון עם האלבום הבלתי נלאה 'Til Shiloh שאני מוכן לשמוע אותו בכל רגע נתון. Ijahman Levy עם האלבום africa משנת 84. ויו בראון עם האלבום black princess. אלה שלושת האמנים\אלבומים שהכניסו אותי לרגאי..כמובן שאני מאוד את סיזלה,שאבה ויותר חדשים אז פאנטאן מוג'ה וורויור קינג.

K C

New member
שלושה הם

Sizza לוחם ומאהב Israel Vibration עברו תלאות בדרכם לחלום, לעשות מוזיקה מלאת חיוביות, אמונה ואופטימיות. למרות הכל Burning Spear מה עוד לא נאמר? הוא המורה והמדריך. פילוסוף ואיש דת. צדיק

FreestyleBoy

New member
איך אף אחד עדיין לא רשם בוב??

טוב אז יש כמה, ראשון זה בוב שבזכותו הכרתי את הרגאיי אפילו המשפט המדהים שלו " None but ourselves can free our minds".מקועקע לי על הגב אחריו יש את בוג'ו שהוא פשוט אגדה.. קייפלטון השפיע המון אלה המשפיעים העיקריים

blue point

New member
הכי השפיע עלי זה כמובן..

בוב שאין מה לעשות הוא ששמעתי ראשון והוא שדרכו נכנסתי לרגאי. יש את מתיסיהו שאני פשוט מעריץ את היכולות שלו. יש את ג'נטלמן שהוא מעולה. סטיל פולס חזקים. ישראל ויברישיון ועוד ועוד.

למעלה